Telefony Podkategoria: Telefony

 • Sprawdź numer telefonu »

  Jest to spis numerów telefonów, wykorzystywanych przez telemarketerów, automaty telefoniczne, automaty wysyłające niechciane smsy. Nie wiesz kto dzwonił do ciebie? Nie wiesz co to za numer telefonu? Masz dość niechcianych telefonów. Podziel się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami. Pomóż innym ustrzec się przed natrętami i oszustami. Strona zwiera informacje o numerach telefonów komórkowych, stacjonaranych i numerach dodatkowo płatnych - premium.

  Data dodania: 01 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Telefonia VoIP »

  Dzięki spółce Voip Gliwice w końcu będziecie mieć okazję zyskać fantastycznie pionierskie technologicznie sprzęty telefoniczne. Oferowana przez wymienione przedsiębiorstwo obecna propozycja voip dla firm oznacza generalnie ogromnie niższe ceny, jak też totalnie pierwszorzędne telefony. Wyobraź sobie, iż na dodatek nasza innowacyjna, oraz niezwykle przydatna telefonia voip okaże się niebawem udostępniana w stu procentach bezpłatnie na czas próbny. Zanim więc koniec końców ustalisz decyzję, zyskasz możliwość na początek zweryfikować jak niezmiernie otrzymasz wybierając ją.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • serwis telefonów Toruń »

  W przypadku jak mamy problem z telefonem najlepiej zgłosić się do odpowiednich osób tak by naprawa była przeprowadzona w metodę kompetentny, tani, całkiem szybki. Jednym z takich miejsc gdzie możemy naprawić telefon jest serwis telefonów Toruń. Niekiedy nie opłaca się ciułać na telefonie, podczas gdy ma możliwość nam się wydawać ze problem jest błahy to tak faktycznie może być poważny, naprawiając samodzielnie musimy liczyć się później z dodatkowymi kosztami naprawy gdyż możemy zepsuć jeszcze dodatkowe szczegóły. Serwis telefonów Toruń powinien w przypadku naprawy gdy telefon będzie musiał zostać w serwisie dać telefon zastępczy tak byśmy nie zostali bez możliwości kontaktu z bliskimi.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa iphoneToruń »

  Twój Iphone, Ipod, Ipad został uszkodzony? Naprawa iphone toruń zajemie się Twoim zniszczonym, zepsutym i zalanym telefonem. Zrobimy wszystko żeby wyglądał podczas gdy nowy. Do naprawy Twojego sprzętu użyjemy części, oraz dodatkowo f takich które były przeze mnie wielokrotnie sprawdzone. Nigdy nie używamy tak zwanych tanich zamienników. Postaw na wieloletnie wiedzę praktyczną i najwyższą jakość i bądź zadowolony przez następne lata ze własnego sprzętu. Zapraszamy już dziś na naszą witrynę www http://appletkt. pl.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt RTV i AGD - Manta S. A. »

  Firma Manta jest prężnie rozwijającą się spółką, oferującą klientom sprzęt AGD oraz RTV. W ofercie można znaleźć między innymi: dobre tablety, telewizory, akcesoria do tabletów oraz produkty do łazienki, kuchni i domu. Manta zajmuje się dystrybucją na terenie całego kraju oraz współpracuje z wieloma europejskimi przedsiębiorstwami dystrybucyjnymi. Firma Manta również wspiera edukację i sport, dlatego też jest sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, Manta również sponsorowała wiele konkursów szkolnych, kół zainteresowań dla dzieci i młodzieży. Wielokrotnie również firma wspierała Domy Dziecka z regionu województwa mazowieckiego oraz szpitale, m. in. Szpital Dziecięcy oraz Centrum Onkologii.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • ConSEL – konsola dyspozytorska, systemy radiotelefoniczne, oprogramowanie dyspozytora radiowego »

  ConSEL – konsola dyspozytorska do radiotelefonów Motorola, umożliwiająca komunikację głosową, przesyłanie wiadomości tekstowych, rozpoznawanie alarmów, pozycjonowanie osób i pojazdów na mapie, lokalizacja GPS, zdalne sterowanie radiotelefonem.
  SumPro to nowoczesny program, który wspiera działanie instytucji publicznych, takich jak Straż Miejska i Urzędy Miejskie.
  - system posiadający budowę modułową – użytkownik wybiera tylko te elementy, które chce wykorzystać, bez ponoszenia zbędnych kosztów
  - zautomatyzowany system postępowania z mandatem, począwszy od zgłoszenia interwencji, poprzez wykroczenie i wystawienie mandatu aż po jego rozliczenie.
  - system oparty na najnowszej technologii SQL, zapewniający szybkość działania i elastyczność konfiguracji
  - wydruki syntetyczne i analityczne z dowolnego zakresu działalności – raporty dla jednostek nadrzędnych zawsze zgodne z aktualnymi drukami
  - możliwość definiowania przez Użytkownika własnych widoków tabel oraz dodatkowych raportów
  - gwarancja wysokiego stopnia zabezpieczeń zarówno przed zagrożeniami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi – program wyposażony jest w system umożliwiający nadawanie i blokowanie uprawnień użytkownikom do poszczególnych funkcji
  - ochrona danych – program posiada zabezpieczenie przed dostępem do danych przez osoby niepowołane. Zgodny z ustawą o ochronie danych osobowych
  - system dla Windows – zapewnia wysoką ergonomię i szybkość wprowadzania danych – również przy pomocy klawiatury

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • InterLoco - InterLoco - aplikacja dyspozytorska dla kolei »

  InterLoco - aplikacja dyspozytorska dla kolei. System komunikacji urządzeń pokładowych i aplikacji zarządzających w transporcie szynowym. Jest to oprogramowanie dyspozytorskie dla kolei. Elektroniczny Rozkład Jazdy, System Informacji Pasażerskiej, Liczenia Pasażerów, monitoring GPS.
  Producentem innowacyjnego systemu InterLoco jest firma AKSEL Sp. z o. o. Oferuje urządzenia DEUTA-WERKE. Aplikacja zawiera elektroniczny rozkład jazdy, system diagnostyki, ASP-2000 System Pomiaru Poziomu Paliwa, lokalizator pojazdów trakcyjnych, monitoring zużycia paliwa, komunikację z Systemem Informacji Pasażerskiej (SIP), Systemem Liczenia Pasażerów (SLP).

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Z nami zawsze znajdziesz zasięg! »

  Zaprojektowane przez nas Wzmacniacze sygnału pomogą w eliminacji zerwanych połączeń w budynkach, w których słaby zasięg był wcześniej problemem.
  Przykładowym takim urządzeniem jest PS-2200 wysokiej jakości wzmacniacz UMTS, działającym w technologii ICS.
  Umożliwiła ona wbudowanie w urządzenie obu anten: donorowej i nadawczej. Dzięki temu uruchomienie wzmacniacza ogranicza się do podłączenia go do zasilania. Wskazania diod wyświetlacza umożliwią każdemu użytkownikowi telefonu komórkowego wybór najlepszego miejsca do ustawienia urządzenia PS-2200 Cyfrowy wzmacniacz. ICS PS-2200 jest unikatowym urządzeniem dla operatorów i użytkowników sieci komórkowych w miejscach, gdzie sygnał 3G jest niedostateczny i stwarza problemy.

  Nasze wzmacniacze sygnału GSMi stacje pośrednie telefonii komórkowej sprawią że nigdy więcej nie stracisz zasięgi w swojej sieci.
  Będziesz mógł korzystać z telefonu komórkowego, nawet w najgłębiej położonym miejscu w budynku. Głównym elementem wszystkich naszych systemów jest wzmacniacz przeznaczony do poprawy sygnału dla wszelkich urządzeń bezprzewodowych używanych w określonej lokalizacji.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • SumPro - oprogramowanie dla straży i urzędów miejskich »

  SumPro - oprogramowanie dla instytucji publicznych: straż miejska i urząd miejski. Zautomatyzowany system mandatowy, ewidencja i windykacja mandatów.
  SumPro to rozwiązanie firmy Aksel Sp. z o. o. - oprogramowanie dla straży miejskich i urzędów miejskich. Posiada zautomatyzowany system mandatowy oraz moduły takie jak ewidencja mandatów, windykacja, interwencje, wykroczenia. Moduł fotoradar wspiera pracę do wczytania zdjęć, aż do obsługi wykroczenia drogowego.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Plus.pl – telefon, internet »

  Prezentujemy Państwu oficjalną stronę internetową sieci komórkowej Plus. Na www. plus. pl znajdą Państwo wszelkie szczegółowe informacje na temat aktualnych ofert w zakresie telefonii komórkowej jak również internetu. Dla naszych klientów stworzyliśmy też pomocną Strefę Klienta, która pozwala nie tylko na konfigurację telefonu czy korzystanie z dodatkowych usług Plusa, ale również zdobycie informacji i pomocy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, którą stworzyliśmy właśnie z myślą o naszych potencjalnych i dotychczasowych klientach.

  Data dodania: 01 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - AKSEL - Twoja łączność ze światem »

  Aksel oferuje oprogramowanie dla służb bezpieczeństwa publicznego, transportu szynowego, straży i urzędów miejskich, hotelarstwa, radiotelefony profesjonalne.
  Aksel Sp. z o. o. oferuje dedykowane oprogramowanie dla służb bezpieczeństwa publicznego, transportu szynowego, straży i urzędów miejskich, hotelarstwa: ConSEL, Interloco, ARJ, SumPro. Telemetria, pozycjonowanie osób i pojazdów. Radiotelefony profesjonalne.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Telefony VoIP »

  Jeśli chcesz pozbyć się wysokich rachunków telefonicznych w domu i w firmie ta oferta jest dla Ciebie. Dzięki telefonii internetowej VoIP połączenia wysokiej jakości są bowiem niezwykle tanie. Protokół VoIP łączy się przez internet co daje wiele dodatkowych możliwości. Stworzenie wirtualnej centrali dla wielu firm jest kluczowym elementem działalności, a niekiedy bez sprawnego systemu IVR przedsiębiorcy nie wyobrażają sobie sprawnego funkcjonowania firmy. Przenieś swoje numery do Actio, sprawdź jakie mamy telefony VoIP i natychmiast zacznij oszczędzać.

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Multicom - Serwis i sprzedaż laptopów, gsm, tabletów »

  Firma Multicom Karol Marcin Błaszczyk działa od 2007r w Szczecinie przy ulicy Rydla 66. Od początku działalności prowadzimy serwis i sprzedaż urządzeń elektronicznych. Rocznie wykonujemy 3 tysiące serwisów, z czego połowa to serwis laptopów. Specjalizujemy się w serwisie tabletów i smartfonów. Prowadzimy też usługi informatyczne z dojazdem do klienta. Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt. Serwisujemy głównie laptopy, tablety, telefony, smartfony. Naprawiamy sprzęt takich marek jak: Acer, Asus, Toshiba, Sony Xperia, Sony Vaio, Samsung, HTC, Xiaoim, HP, Lenovo, IBM, Apple, Iphone, Dell. Poza świadczeniem usług serwisowych zajmujemy się też sprzedażą elektroniki używanej. Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 29 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ostre telefony 24h. »

  Nowy seks telefon czynny całą dobę. Tani seks tel dla facetów, który warto odwiedzić i oddać się przyjemności. Rozmowy mogą być na każdy temat, nie ma tematów zakazanych. Seks telefony działają 7 dni w tygodniu i co najważniejsze nie ma ukrytych kosztów. Określona stawka za minutę i nic więcej więc wiesz ile płacisz.

  Data dodania: 17 10 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Telefony

Telefony - nowa strona:

Adres: