Automatyka Podkategoria: Automatyka

 • wagi-elektroniczne.eu »

  Szukasz w internecie informacji odnośnie wag pomiarowych? Zakładasz interes, gdzie musisz wykorzystać specjalne wagi cyfrowe? Nie masz zielonego pojęcia, która waga będzie dla Ciebie perfekcyjnym rozwiązaniem? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy na nasz serwis tematyczny w którym ilustrujemy: typy wag elektronicznych, opcję, budowę i wykorzystanie. Też opowiadamy, jakie modele wag zastosować w sprecyzowanej branży przemysłowej, rozprawiamy o wagach samochodowych oraz warunkach które mają wypełniać cyfrowe wagi. Nasi profesjonaliści pomogą Wam zdecydować, które urządzenie będzie najlepszym rozwiązaniem dla twojej instytucji oraz podpowiadamy którą propozycję wag elektronicznych najzyskowniej wybrać. Jeżeli chcesz zrozumieć więcej informacji, wstąp na nasz portal wagi-elektroniczne. eu

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konstech.info - urządzenia do plastycznej obróbki metali »

  Firma BH DMT Maszyny doskonale spełnia wymogi i zapotrzebowanie obecnego rynku przemysłowego oferując maszyny i urządzenia do gięcia blachy, cięcia blachy i wykrawania. W naszej sprzedaży posiadamy zróżnicowany, nowoczesny, starannie dobrany do potrzeb każdego klienta park maszynowy, indywidualnie połączony z dużym doświadczeniem, nowoczesnym sprzętem. Ponadto wysoki poziom wykonania maszyn cnc, oraz wyjątkowo konkurencyjna cena ustawiają nas w czołówce w branży maszyn do obróbki/cięcia/gięcia blachy. Na tym jednak nie kończy się paleta możliwych do zastosowania urządzeń do obróbki plastycznej metali. Naszym Klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, transport maszyn, oraz możliwość ich nabywania na zasadach leasingu oraz na kredyt. Oprogramowanie może być indywidualnie dostosowane do potrzeb Klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy BH DMT Maszyny - która znajduje się na naszej stronie internetowej, maszyn NC/CNC [ PRASY HYDRAULICZNE NOŻYCE GILOTYNOWE | PRASY KRAWĘDZIOWE | ZWIJARKI do BLACHY ] - europejskie nie chińskie. Nasza firma "BH DMT Maszyny" czeka na twój telefon. Zadzwoń + 48 603 609 323, nie przegap okazji!!! http://www.konstech.info/.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klocki hamulcowe AUGUST »

  Firma AUGUST istnieje od 1977 roku. W ofercie dla szerszych odbiorców są produkty motoryzacyjne, a między innymi bezazbestowe klocki hamulcowe do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów, a także maszyn budowlanych.

  W naszej ofercie handlowej znajdują się klocki do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i maszyn budowlanych. Są to między innymi takie marki: MERCEDES, FIAT, CITROEN, IVECO, MAN, VOLVO, SETRA, SCANIA, Autobusy SOLARIS i wiele innych marek.

  Posiadamy wymagane atesty. Produkujemy systemy hamujące tylko z importowanych materiałów ciernych firm, posiadających międzynarodowe atesty ISO. jakość naszych produktów potwierdza uzyskany przez naszą firmę międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2000.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • TM-Automation.com - automatyka - omron »

  Korzystanie z Robotów IML pozwala na automatyzację procesów produkcyjnych i wpływa na optymalizację kosztów. Oznacza to, że dzięki ich zastosowaniu nie trzeba tworzyć osobnej linii i angażować w ten proces większej liczby pracowników. Roboty IML pozwalają na etykietowanie detalu już w czasie jego formowania. Kolejnym atutem zastosowania tej technologii jest pozytywny wpływ na środowisko, gdyż przy zastosowaniu technologii IML istnieje możliwość pełnego recyklingu produktów z plastiku. Dla TM-Automation istotne jest tworzenie rozwiązań do automatyzacji procesów produkcji dla firm - producentów infrastruktury telekomunikacyjnej. TM-Automation tworzy zautomatyzowane i unikatowe rozwiązania do produkcji urządzeń niezbędnych między innymi do obsługi naziemnej i bezprzewodowej telekomunikacji. Jednak do dziś wielu producentów korzysta z pracy manualnej, co oczywiście zmniejsza wydajności produkcji. Dlatego przy współpracy z Grupą TeleMobile. pl budujemy nowoczesne, w pełni zautomatyzowane i unikatowe na skalę światową stanowiska oparte o Roboty XY oraz Roboty SCARA wyposażone w AOI firmy Omron.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Worki do Selektywnej Zbiórki Odpadów »

  Wieloletni producent z doświadczeniem firma Fast-Fol Gadomscy. Siedziba firmy mieści się w Mławie na ulicy Granicznej 1D. Głównym atrybutem firmy to solidne i wytrzymałe worki na śmieci oraz worki do selektywnej zbiórki odpadów. Oferujemy folie o różnych wielkościach i pojemnościach. Na życzenie zamawiającego możemy wyprodukować worki z logo odbiorcy.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Desto - automatyka przemysłowa, chłodnictwo, ciepłownictwo, montaż »

  Oferta firmy Desto to propozycja wysokiej jakości towarów i usług z zakresu klimatyzacji, ciepłownictwa i napędów elektrycznych. Firma powstała w 1995 roku i do roku 2002 roku była przedsiębiorstwem handlowym, by następnie rozszerzyć swoje usługi o kompleksowe rozwiązania serwisowo – montażowe. Już na samym początku, dzięki wyspecjalizowanym pracownikom, konkurencyjnym cenom oraz gwarancji przestrzegania warunków współpracy, Desto stał się liderem sprzedaży hurtowej i detalicznej na rynku polskim. Sprawdź na stronie Desto.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki na rowery »

  Gomysygnal to firma, która para się sprzedażą stojaków na rowery(stojaki na rowery), parkingów rowerowych, a oprócz tego różnego rodzaju słupów i słupeczków. W spersonalizowanej katalogu usług/produktów mają rozbudowaną gamę kolorów i modeli, pomiędzy których znajdziemy niewątpliwie coś dla siebie, jeżeli nie będzie tego, co oczekujemy w każdej chwili możemy zaprojektować i wszystko zostanie opracowane zgodnie z naszym projektem, dosłownie bardzo wymyślnym. Jest to o tyle dobre, że będziemy posiadać coś, co będzie dla nas bardzo efektywne z racji, iż będzie przystosowane do naszego pomieszczenia.
   

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obudowy serwerowe Rack, pulpity sterownicze, rozdzielnice, kioski multimedialne - ZPAS GROUP »

  Oferta ZPAS Group obejmuję następujçe produkty:
  KOMPONENTY I ROZWIĄZANIA TELEINFORMATYCZNE
  - Szafy stojące
  - Szafki i ramy naścienne
  - Stojaki
  - Wyposażenie dodatkowe szaf i stojaków
  - Systemy zasilania
  - Systemy gaszenia i kabiny IT-Rooms
  - Koncepcje zabudowy szaf dla serwerowni
  - Systemy wentylacji i klimatyzacji
  - Konsole i przełączniki KVM
  - Systemy monitoringu i kontroli dostępu
  - Kompaktowa serwerownia do pomieszczeń biurowych
  - Elementy okablowania miedzianego
  - Przełącznice i elementy światłowodowe
  - Organizacja kabli
  - System okablowania SOHO 10"
  OBUDOWY ENERGETYCZNE I AUTOMATYKI.
  - Szafy SZE2
  - Wyposażenie dodatkowe szaf SZE2
  - Szafy SZE3
  - Szafki naścienne SWN
  PULPITY STEROWNICZE
  SZAFY ZEWNĘTRZNE
  SZAFY STEROWNICZE I ROZDZIELNICE ELEKTRYCZNE
  STANOWISKA DYSPOZYTORSKIE
  SYNOPTYCZNE TABLICE MOZAIKOWE
  KIOSKI MULTIMEDIALNE

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blokady parkingowe - producent »

  W obecnych czasach oraz dobie popularnego narzędzia jakim jest internet sprzedaż produktów przemysłowych odbywa się poprzez różnego źródła i kanały My z tego miejsca pragniemy przedstawić ofertę firmową skupiającą asortymenty a w nich głównie to blokady parkingowe i słupki parkingowe w dobrej cenie, ale nie tylko także zapory jak i grille ogrodowe. Oferowany przez nas asortyment produkowany przez naszą firmę to wysokiej klasy produkty, które cechują się wytrzymałością na wysokie obciążenia. Nie przepłacaj już nigdy więcej i zacznij kupować asortyment metalowy prosto od producenta z gwarancją, która nie zapewni Tobie handlowiec.

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • interprocess »

  Interprocess to uznana w branży firma, zajmująca się produkcją dozowników, mierników wagowych oraz wag do użytku przemysłowego. Oferuje nowoczesne rozwiązania automatyki wagowej, korzystając z aktualnego oprogramowanie, co zapewnia wysoką dokładność wag. Wśród oferty Interprocess posiada m. in. wagi zbiornikowe, wagi platformowe, przenośniki wagowe i przepływomierze masowe. Firma zajmuje się także serwisem wag, pomocą techniczną w uruchomieniu i doradztwem w kwestii wyboru urządzeń do danego zakładu przemysłowego.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Okna dachowe / PCV Cieszyn »

  okna i drzwi aluminiowe - drewniane w niskich cenach z montażem, bramy, okna dachowe Cieszyn. Oferujemy szeroką gamę produktów wiodących na rynku światowym producentów: VELUX, FAKRO, OKNOPLAST.

  W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć:

  okna dachowe
  dodatki i akcesoria do okien dachowych
  folie dachowe
  schody strychowe
  panele solarne

  Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne ceny, oraz szybką i pewną realizację zamówień.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Systemy automatycznej identyfikacji RFID - ASKA »

  Firma ASKA specjalizuje się w systemach automatycznej identyfikacji. Główne wartości, które towarzyszą od początku istnienia firmy to innowacyjność i troska o klienta. Skuteczne wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i rozwiązań pozwoliło na zdobycie stabilnej pozycji na rynku.

  Towary i usługi oferowane przez ASKA z wykorzystaniem technologii automatycznej identyfikacj to: kodowanie kreskowe (drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych, terminale mobilne, akcesoria), identyfikacja radiowa (RFID), optyczna identyfikacja znaków (OCR, OMR), optyczna identyfikacja znaczników (ankiet, kuponów, formularzy), identyfikacja cech biometrycznych (linii papilarnych, sieci naczyń krwionośnych, tęczówki oka, budowy twarzy), urządzenia pomiarowe, oprogramowanie (m. in. inwentaryzacja, sprzedaż mobilna, PZ-WZ, środki trwałe, kolektory danych), tworzenie systemów informatycznych pod wymagania klientów.

  Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www. aska. com. pl

  Produkty RFID dostępne są na stronie http://www. aska. com. pl/produkty/6rfid. html

  Data dodania: 11 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy transportowe i pozostałe segmenty »

  Przedsiębiorstwo KOPALMAT rozprowadza części i podzespoły potrzebne do działania przenośników taśmowych. Są to np. krążniki, bębny napędowe, rolki transportowe.
  Zajmujemy się sprofilowaną sprzedażą i serwisem dla odbiorców zajmujących się przemysłem. Są to głównie kopalnie, elektrownie lub ciepłownie.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Auto »

  Najnowsze samochody, premiery nowych aut, motocykle i skuter Masz problem ze samochodem? Najnowsze informacje motoryzacyjne, testy samochodów, raporty spalania i wrażenia z jazdy. Aktualności z branży motoryzacyjnej.

  Data dodania: 11 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydrotech J.Gutowski - hydraulika siłowa »

  Jesteśmy ekspertami od hydrauliki siłowej. Projektujemy, budujemy i remontujemy układy hydrauliczne oraz ich podzespoły (m. in. pompy hydrauliczne, agregaty hydrauliczne, siłowniki hydrauliczne). Wiemy jak istotną rolę odgrywa bezawaryjna praca ich maszyn dlatego oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania oparte o najwyższej jakości podzespoły.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • O systemie VISI »

  System VISI cieszy się zainteresowaniem wielu klientów od lat i zbiera coraz więcej przychylnych opinii. Powstał z myślą o wymagających projektantach, inżynierach i osobach, które chcą oferować swoim klientom wysoką jakość form wtryskowych. Dzięki temu systemowi możesz projektować w 2D, 3D I 5 osiach, a także korzystać ze specjalnych procedur. Dla Twojej firmy bez wątpienia przydatne będą też Katalogi visicadcam. pl branża przemysłowa.

  Data dodania: 01 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Coldcase agregaty chłodnicze »

  Firma Coldcase zajmuje się zabudowami samochodów dostawczych. Naszymi produktami są samochody chłodnie, izotermy, lawety i wywrotki. Dla zapewnienia klientom firmy Coldcase maksymalnej jakości i trwałości naczep samochodów chłodniczych do wykonania izotermy wykorzystujemy wyłącznie agregaty chłodnicze najlepszych światowych marek. Gwarantuje to wysoką jakość i sprawność całego układu.
  Zapraszamy na stronę internetową firmy Coldcase - znajdziesz tam dane kontaktowe, pełną ofertę firmy oraz przykłady wykonanych samochodów.

  Data dodania: 16 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • ALEJEZYKI.pl tłumaczenia biznesowe·medyczne·prawne·pisemne w trybie online »

  Biuro tłumaczeń Lingua-IT w Katowicach poprzez serwis ALEJEZYKI. pl oferuje szeroką gamę usług tłumaczeniowych w ponad 40 językach dla firm oraz osób prywatnych. Specjalizujemy się w tłumaczeniach tekstów specjalistycznych m. inn. w języku chińskim, tureckim, norweskim oraz we wszystkich popularniejszych jezykach

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory-online.pl »

  Na stronie Wentylatory-online. pl znajdziesz produkty z bardzo szerokiej oferty dmuchaw przemysłowych, wentylatorów, napędów i silników światowej marki EBM-PAPST.

  Koncern EBM PAPST to firma zajmująca się produkcją wentylatorów oraz silników elektrycznych. Niezawodność i najwyższa jakość produktów EBM-PAPST to gwarancja długowiecznej pracy instalacji wentylacyjnych czy urządzeń wymagających dobrego, niezawodnego chłodzenia. Wentylatory EBM-PAPST znajdują zastosowanie wszędzie, gdzie liczy się wydajne, niezawodne chłodzenie. Produkty EBM PAPST zyskały zaufanie wśród największych i najbardziej znanych producentów urządzeń i maszyn, takich jak Nokia, Siemens, Bosch czy BMW. Zobacz więcej informacji: http://www.wentylatory-online.pl/wentylatory-ebm-papst

  Poznaj wszystkie produkty w tym specjalistyczne urządzenia wentylacyjne, kwasoodporne, oddymiające, termoodporne. Zapraszamy na stronę Wentylatory-online.pl

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola budynku prze Internet PROXIMA »

  Kontrola budynków przez Internet do niedawna była dostępna wyłącznie dla bogatych właścicieli firm. Dzięki firmie PROXIMA i wieloletnich badaniach naszych inżynierów udało się nam stworzyć nowoczesny sterownik MG-5, dzięki któremu możesz się dowiadywać przez Internet co dzieje się w Twoim domu i otoczeniu. Nie musisz się martwić o różne zagrożenia, które mogą spotkać Ciebie lub Twoją rodzinę. Zapraszamy do skorzystania z zdalnej kontroli budynków.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • 3d-mdc »

  Profesjonalnie zajmujemy się skanowaniem 3d oraz wydrukiem 3D w każdym segmencie rynku - od projektowania, skanowania poprzez realizacje.
  Nasz firma to zespół specjalistów z udokumentowaną wiedzą, doświadczeniem i zapleczem technicznym. Podejmujemy się ciekawych niebanalnych projektów, wyzwań. Stawiamy na innowacyjność w projektowaniu i produkcji. Tworzymy dokumentację w języku polskim jak i angielskim.

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: