Cegielnia Michałów, Mokrso - producent cegieł i pustaków

Cegielnia Michałów, Mokrso - producent cegieł i pustaków Cegielnia Michałów funkcjonuje na rynku producentów ceramiki budowlanej od początku lat 70-tych. Jest producentem ceramiki budowlanej spełniającej wszelkie standardy nowoczesnych i ekologicznych wymogów obowiązujących na rynku materiałów budowlanych. Nowoczesna technologia wykorzystywana do produkcji wyrobów ceramicznych, pozwala na przygotowanie szeregu produktów, charakteryzujących się najwyższym wskaźnikiem jakości i mogących konkurować z innymi producentami. Innowacje i ekologia wykorzystywane w procesie produkcji ceramiki są elementem, który pozwala nam w dość krótkim czasie dostarczyć produkt spełniający wysokie wymagania końcowego klienta.
Producent cegieł – cegielnia Michałów produkuje wysokiej jakości cegły i inne materiały budowlane. Oferuje sprzedaż pustaka wentylacyjnego, cegły kratówki, cegły postarzanej, cegły dekoracyjnej, ozdobnej. Sprawdź naszą ofertę – zapraszamy!

Oferta:
- cegła pełna
- cegła pełna przypalana
- cegła kanalizacyjna
- pióroterm 12 P+W
- pióroterm 24 P+W
- pustak DZ 12/220
- pustak DZ9
- pustak K3
- pustak MAX220
- pustak stropowy Ackermana
- pustak U220
- pustak wentylacyjny

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie www.

Szczegóły strony www.cegielniamichalow.pl:

Podlinkuj stronę www.cegielniamichalow.pl:

Cegielnia Michałów, Mokrso - producent cegieł i pustaków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 170 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 890

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Farby z gliny »

  Właściwie każdy kraj ma odmienna architekturę. Bardzo lubimy podróżować i poznawać obce kraje a tym samym ich budownictwo. W polce przeważają domy ceglane, czy również murowane z silikatów. Ogromna część to budynki z wielkiej płyty. Warto pomyśleć gdzie są początki polskiej architektury i jakie są jej charakterystyczne elementy. Wydaje się, że jednym nich może być wykorzystanie gliny podczas budowy. Jednym z pomysłów na jej zastosowanie są farby gliniane. Niby jest to materiał prymitywny i od dawna niestosowany, niemniej jednak właściwie ani jedna osoba nie wie dlaczego. Tymczasem w dotychczasowych czasach wraca się do natury i chociażby farby gliniane są co chwila częstokroć używane, co nie powinno dziwić zważając na ich doskonałe właściwości.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • KOSTKA BRUKOWA - Superbruk »

  W naszej ofercie znajdują się także elementy do architektury ogrodowej. Gazon to element małej architektury, który w głównej mierze stosowany jest do zabezpieczenia skarp. Przy tworzeniu ścian znajduje zastosowanie jako murek oporowy. W połączeniu z zielenią i kwiatami jest małym klombem. Produkujemy również popularne płytki chodnikowe stosowane głównie na chodnikach i deptakach. W połączeniu z kostką brukową płytka może stać się wyjątkowo dekoracyjnym, zaskakującym i inspirującym elementem otoczenia.
  Kostka brukowa jest idealna do zastosowania w zabytkowych kompleksach miejskich oraz przy oryginalnych posesjach. Produkujemy również krawężniki, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz posiadają wiele wariantów wymiarowych, co pozwala na ich zastosowanie w różnorodnych konfiguracjach. Przeznaczone są głównie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki.
  Na kostce brukowej mogą pojawić się przebarwienia w postaci jasnych plam i szarych nalotów. Ich powstawanie nie wynika ani z błędów produkcyjnych, ani z niewłaściwej ilości barwników. Wprost przeciwnie można stwierdzić, że obecność nalotów jest jednym z elementów potwierdzających prawidłowość procesu produkcji kostki brukowej. Wykwity wapienne są efektem naturalnych procesów fizykochemicznych zachodzących w betonie podczas jego wiązania i twardnienia w zmiennych warunkach atmosferycznych.
  Produkujemy krawężniki, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz posiadają wiele odmian wymiarowych, co daje możliwość na ich wykorzystanie w różnorodnych lokalizacjach. Przeznaczone są głównie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki: place manewrowe, magazynowe, parkingi, hale produkcyjne, lokalne drogi, drogi krajowe, autostrady.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż ekogroszku pakowanego online »

  Sprzedawany w naszym sklepie internetowym węgiel to przede wszystkim eko groszek paczkowany w poręcznych workach 25kg w których przechowywanie węgla jest znacznie praktyczniejsze i bezpieczniejsze niż w przypadku węgla przechowywanego luzem. Polecamy oprócz ekogroszku pakowanego również takie sortymenty węgla jak orzech, kostka, groszek czy miał węglowy który również jest dostępny w formie zapakowanej w worki. Oferta naszego węgla przeznaczona jest do osób indywidualnych, ale zachęcamy do kupna naszego węgla także małe i średnie firmy których celem zakupu są potrzeby związane z prowadzoną działalnością w tym przypadku węgiel posiada dodatkowo akcyzę na wyroby węglowe która jest doliczana do faktury VAT, która jest ceną ostateczną wegla. W sklepie internetowym zgoda. eu jako jednym z nielicznych w Polsce można zakupić węgiel dla domu lub firmy dowożony na cały kraj za dowóz Państwo nic nie płacicie. Nie przejmujcie się już szukaniem okolicznego składu węglowego bez wychodzenia z domu zaopatrzycie się w dobrej jakości węgiel z naszego sklepu internetowego przywieziony pod sam dom.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obudowy serwerowe Rack, pulpity sterownicze, rozdzielnice, kioski multimedialne - ZPAS GROUP »

  Oferta ZPAS Group obejmuję następujçe produkty:
  KOMPONENTY I ROZWIĄZANIA TELEINFORMATYCZNE
  - Szafy stojące
  - Szafki i ramy naścienne
  - Stojaki
  - Wyposażenie dodatkowe szaf i stojaków
  - Systemy zasilania
  - Systemy gaszenia i kabiny IT-Rooms
  - Koncepcje zabudowy szaf dla serwerowni
  - Systemy wentylacji i klimatyzacji
  - Konsole i przełączniki KVM
  - Systemy monitoringu i kontroli dostępu
  - Kompaktowa serwerownia do pomieszczeń biurowych
  - Elementy okablowania miedzianego
  - Przełącznice i elementy światłowodowe
  - Organizacja kabli
  - System okablowania SOHO 10"
  OBUDOWY ENERGETYCZNE I AUTOMATYKI.
  - Szafy SZE2
  - Wyposażenie dodatkowe szaf SZE2
  - Szafy SZE3
  - Szafki naścienne SWN
  PULPITY STEROWNICZE
  SZAFY ZEWNĘTRZNE
  SZAFY STEROWNICZE I ROZDZIELNICE ELEKTRYCZNE
  STANOWISKA DYSPOZYTORSKIE
  SYNOPTYCZNE TABLICE MOZAIKOWE
  KIOSKI MULTIMEDIALNE

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe - Tartak Poznań »

  Tartak stanowi rodzinny biznes, który w roku 1996 ustanowił jak również prowadził Stanisław Hałas. Znajdujemy się w wielkopolsce, w dystanse 30 km na północ od Poznania. Start działalności firmy powiązany był z produkowaniem trzonków sosnowych o różnorodnych długościach oraz wielkościach. Eskalacja przedsiębiorstwa zezwolił na znaczne rozwinięcie oferty handlowej jak również aspektu przeprowadzanych usług. Pragnąc podołać wysokim wymaganiom naszych Interesantów dotyczących jakości a także terminów realizacji przedłożyliśmy szereg inwestycji.

  Mimo ciągłego rozszerzania a także zmieniania parku maszynowego wprowadziliśmy Zakładową Kontrolę Produkcji, dzięki której cały proces produkcyjny drewna konstrukcyjnego jest monitorowany wedle adekwatnych reguł a także procedur. 29. 12. 2011 roku firma STANMARK Stanisław Hałas zmieniła się w spółkę cywilną, której współwłaścicielem obok Stanisława Hałasa został syn Michał Hałas. Jako spółka cywilna kontynuowane są inwestycje mające na celu budowanie kompetencji wytwórczych i norm, tak ażeby być w stanie podołać nawet najbardziej wymagającym Klientom.

  Proponujemy składniki więźb dachowych i szkielety drewniane ścian chałup, garaży, wiat, daszki mol, altanki. Spośród drzewa sosnowego jako towar szorstki oraz heblowany. Więźba stanowi wsparcie jak również podstawę dla reszty towarów stosowanych w ciągu konstruowania dachu. Wobec tego ważnym składnikiem jest pochodzenie a także próba używanego drewna. Oferujemy również drzewo kominkowe pocięte na 30 lub 40 cm a także połupane. Przy zamówieniach w promieniu 30 km usługi transportowe bezpłatnie. W sprzedaży: dąb, buk, grabina, brzoza. Realizujemy dodatkowo niekonwencjonalne zamówienia wedle osobistych wskazań Klienta.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja Anod Cynowych »  Nasza firma od lat zajmuje się produkcją anod cynowych, odlewaniem cyny. Produkujemy anody cynowe różnej
  wielkości i kształtów. M. in anody cynowe - walcowane, anody cynowe - lane oraz anody cynowe z procesu ciągłego odlewania.
  Anody Cynowe to profesjonalna firma której warto zaufać.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • farby kabe »

  Celowo dla Was uformowaliśmy nadzwyczajny przewodnik odnośnie branży budowniczej. U nas niemało porad dla fanatyków budownictwa. Jeżeli poszukujesz wiedzy jak odnawiać własny budynek, to życzliwie zapraszamy na nasz pionierski przewodnik - http://www. jak-malowac. pl. U nas odkryjesz od groma pomocnych tekstów orientacyjnie: odnawianie pułapu, tanie farby ścienne, wzory w kuchni, defekty podczas malowania itp. Ten poradnik aranżują autentyczni eksperci, jacy od latek regenerują lokale mieszkalne i indywidualnie dla Was detalicznie demonstrują każde kolejne etapy, które pomogą Wam wyremontować lokal. Jeśli chcesz przyuczyć się odnawiania z nami, to przedkładamy Wam wymieniony poradnik remontowy.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Schodołazy »

  Schodołazy to innowacyjne urządzenia pomocne w transporcie osób o ograniczonych możliwościach ruchowych. Dzięki schodołazom możesz zapewnić mobilność osobom poruszającym się na wózku inwalidzkim, a sama konstrukcja tego urządzenia pozwala na wygodne przewożenie go. Dzięki temu uniezależniamy się od wyposażenia obiektu w odpowiednie windy i platformy. Nasza firma oferuje również możliwość zamówienia platformy przyschodowe do zamontowania w budynkach gdzie dobudowanie windy dla niepełnosprawnych jest niemożliwe lub nieopłacalne. Zapraszamy na stronę gdzie znajdziecie więcej szczegółów dotyczących naszej oferty.

  Data dodania: 24 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • SZAMBUD SZAMBA BETONOWE SZAMBO Producent zbiorników Kraków cena zbiornik betonowy »

  Firma Szambud jest producentem zbiorników betonowych przeznaczonych na szambo, szamba, oczyszczalnie, studzienki. Świadczymy usługi kompleksowe związane z montażem tych zbiorników betonowych. Działamy lokalnie czyli w województwie małopolskim. Każdy zbiornik betonowy posiada atest i certyfikat potrzebny do odbioru. szambud[url=http://]szambud[/url]

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • alufire.com »

  ALUFIRE - to jeden z największych w Polsce producentów przeciwpożarowej ślusarki aluminiowej. Wśród oferowanych produktów znajdują się drzwi ogniowe, drzwi przeciwpożarowe.
  Oferowane przez ALUFIRE drzwi EI 30, EI 60 i EI 120 mogą być stosowane jako ciągłe lub segmentowe zawierające drzwi wewnętrzne ppoż jedno- i dwuskrzydłowe. Drzwi ogniowe zabezpieczają przed rozprzestrzenianiem się ognia i dymu. Dzięki zastosowaniu w produkcji wiodących technologii i utrzymywaniu stałej współpracy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi dostawcami zapewniamy najwyższy poziom jakości naszych produktów. Nasza firma jest gotowa na kompleksowe spełnianie oczekiwań i potrzeb każdego klienta a także na współpracę na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną oraz serwisową. Nowością w ofercie są bezszprosowe szklane ściany przeciwpożarowe ALUFIRE Vision Line.

  Data dodania: 13 06 2017 · szczegóły wpisu »