Cegielnia Michałów, Mokrso - producent cegieł i pustaków

Cegielnia Michałów, Mokrso - producent cegieł i pustaków Cegielnia Michałów funkcjonuje na rynku producentów ceramiki budowlanej od początku lat 70-tych. Jest producentem ceramiki budowlanej spełniającej wszelkie standardy nowoczesnych i ekologicznych wymogów obowiązujących na rynku materiałów budowlanych. Nowoczesna technologia wykorzystywana do produkcji wyrobów ceramicznych, pozwala na przygotowanie szeregu produktów, charakteryzujących się najwyższym wskaźnikiem jakości i mogących konkurować z innymi producentami. Innowacje i ekologia wykorzystywane w procesie produkcji ceramiki są elementem, który pozwala nam w dość krótkim czasie dostarczyć produkt spełniający wysokie wymagania końcowego klienta.
Producent cegieł – cegielnia Michałów produkuje wysokiej jakości cegły i inne materiały budowlane. Oferuje sprzedaż pustaka wentylacyjnego, cegły kratówki, cegły postarzanej, cegły dekoracyjnej, ozdobnej. Sprawdź naszą ofertę – zapraszamy!

Oferta:
- cegła pełna
- cegła pełna przypalana
- cegła kanalizacyjna
- pióroterm 12 P+W
- pióroterm 24 P+W
- pustak DZ 12/220
- pustak DZ9
- pustak K3
- pustak MAX220
- pustak stropowy Ackermana
- pustak U220
- pustak wentylacyjny

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie www.

Szczegóły strony www.cegielniamichalow.pl:

Podlinkuj stronę www.cegielniamichalow.pl:

Cegielnia Michałów, Mokrso - producent cegieł i pustaków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 170 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 876

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Produkcja okien - Okna inwentarskie »

  Okna inwentarskie są to okna stosowane głównie w oborach, pomieszczeniach gospodarczych, warsztatach, halach produkcyjnych. W miejscach gdzie nie liczy się wysoka estetyka utworzenia, a ponadto dbałość o właściwie każdy element, a również trudne systemy wytworzania.
  Są to okna przede wszystkim charakteryzując się prostotą oraz dodatkowo niska ceną, nie niosąc ze sobą co więcej niższej szczelności. Warto więc wyselekcjonować takie okna gdyż niosą ze sobą spore oszczędności. Na mojej stronie znajdziecie państwo projektowane przeze mnie modele, a dodatkowo dostępne kolory, a oprócz tego wymiary. Zapraszamy do odwiedzin oraz dodatkowo dokonywania prac.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • KOSTKA BRUKOWA - Superbruk »

  W naszej ofercie znajdują się także elementy do architektury ogrodowej. Gazon to element małej architektury, który w głównej mierze stosowany jest do zabezpieczenia skarp. Przy tworzeniu ścian znajduje zastosowanie jako murek oporowy. W połączeniu z zielenią i kwiatami jest małym klombem. Produkujemy również popularne płytki chodnikowe stosowane głównie na chodnikach i deptakach. W połączeniu z kostką brukową płytka może stać się wyjątkowo dekoracyjnym, zaskakującym i inspirującym elementem otoczenia.
  Kostka brukowa jest idealna do zastosowania w zabytkowych kompleksach miejskich oraz przy oryginalnych posesjach. Produkujemy również krawężniki, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz posiadają wiele wariantów wymiarowych, co pozwala na ich zastosowanie w różnorodnych konfiguracjach. Przeznaczone są głównie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki.
  Na kostce brukowej mogą pojawić się przebarwienia w postaci jasnych plam i szarych nalotów. Ich powstawanie nie wynika ani z błędów produkcyjnych, ani z niewłaściwej ilości barwników. Wprost przeciwnie można stwierdzić, że obecność nalotów jest jednym z elementów potwierdzających prawidłowość procesu produkcji kostki brukowej. Wykwity wapienne są efektem naturalnych procesów fizykochemicznych zachodzących w betonie podczas jego wiązania i twardnienia w zmiennych warunkach atmosferycznych.
  Produkujemy krawężniki, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz posiadają wiele odmian wymiarowych, co daje możliwość na ich wykorzystanie w różnorodnych lokalizacjach. Przeznaczone są głównie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki: place manewrowe, magazynowe, parkingi, hale produkcyjne, lokalne drogi, drogi krajowe, autostrady.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy Warszawa »

  Profesjonalny i niedrogi montaż alarmów, kamer, monitoring CCTV, GSM
  Wstępna wycena możliwa na maila. WARSZAWA i województwoSystemy alarmowe dzielimy na przewodowe i bezprzewodowe. Zasadniczo bardziej niezawodne sa systemy alarmowe przewodowe. Trzeba jednak pamiętać o okablowaniu już na etapie budowy, przed tynkami Alarmy Warszawa zakładamy w domach prywatnych i firmach.
  Jeśli chodzi o alarmy przewodowe to preferujemy renomowaną polską firmę Satel

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marton Contracts Service Glasgow - Bathrooms, Constructions »

  Marton Contracts Service jest to angielska firma zajmującą się powszechnymi świadczeniami do mieszkania, domu czy biura. Przewodnimi typami w jakich pracujemy są remonty, budowy, sprzątanie oraz wymiana drzwi i okien.
  Spółka posiada wielkie obeznanie wynikające z pięcioletniej wprawy w branży na terenie państw wśród których są Wielka Brytania, Francja i Polska.
  Wysoki poziom świadczeń gwarantuje cały zespół ludzi
  Wśród oferowanych usług trzeba wyróżnić:
  Bathrooms Constructions
  Extension Constructions
  Plastering
  Roofing in Glasgow
  roughcasting service

  Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu przez telefon.!

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • STAL-CHROM GLIWICE »


  Oferta jest skierowana do przedsiębiorców dużych, małych oraz prywatnych. Cena za usługę ustalana jest w zależności od rodzaju, wielkości i ilości elementów, grubości powłoki i gatunku materiału z jakiego są wykonane. Oferujemy usługę regeneracji siłowników hydraulicznych, wałów, cylindrów, rur, usługę pokryć galwanicznych oraz innych detali wymagających utwardzania powierzchniowego. Wg wymagań klienta możemy wykonać zlecenie kompleksowo lub tylko w jednym etapie. Każdy detal dostarczony przesłany firmą kurierską jest odsyłany tą samą firmą kurierską. Detale przed wysyłką są zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Gwarantujemy wysoką jakość i twardość nałożonej warstwy chromu.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przewód koncentryczny »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kablesklep. pl. Jesteśmy punktem sprzedaży mającym do zaoferowania przewody oraz łącza, przede wszystkim kable audio. Dbamy o zaspokojenie potrzeb odbiorców i proponujemy im obszerny zbiór towarów doskonałej jakości. Nasza obsługa jest sumienna i zapewniamy wysyłkę towarów na terenie całego kraju. Przedstawiamy wyprzedaże oraz aktualności na naszej stronie online, zarazem zachęcamy do recenzowania naszej pracy. Jeden z naszych najlepszych producentów to elux.

  Data dodania: 06 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • SZAMBUD SZAMBA BETONOWE SZAMBO Producent zbiorników Kraków cena zbiornik betonowy »

  Firma Szambud jest producentem zbiorników betonowych przeznaczonych na szambo, szamba, oczyszczalnie, studzienki. Świadczymy usługi kompleksowe związane z montażem tych zbiorników betonowych. Działamy lokalnie czyli w województwie małopolskim. Każdy zbiornik betonowy posiada atest i certyfikat potrzebny do odbioru. szambud[url=http://]szambud[/url]

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • HYDRAULIK Łódź | Usługi hydrauliczne »

  Kompleksowe usługi hydrauliczne na terenie województwa łódzkiego, profesjonalny serwis urządzeń sanitarnych. Całodobowe pogotowie hydrauliczne.

  Firma Hydraulik oferuje:

  sprzedaż i montaż rekuperatorów do domków jednorodzinnych
  montaż instalacji wod-kan-c. o i gaz (miedź, ocynk, p. p, alu-pex, systemy zaciskowe)
  biały montaż (zlew/wc/pralki/umywalki/grzejniki/baterie)
  montaż i serwis gazowych urządzeń grzewczych Firmy ATAG, THERMAGEN FONDITAL
  sprzedaż i montaż nagrzewnic gazowych do ogrzewania hal
  montaż, serwis oraz wymiana kotłów c. o, piecyków gazowych, grzejników
  przeróbki, modernizacja starych instalacji hydraulicznych, c. o, łazienek
  montaż wodomierzy, filtrów do wody
  sprzedaż i montaż klimakonwektorów

  Hydraulik Łódź

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • alufire.com »

  ALUFIRE - to jeden z największych w Polsce producentów przeciwpożarowej ślusarki aluminiowej. Wśród oferowanych produktów znajdują się drzwi ogniowe, drzwi przeciwpożarowe.
  Oferowane przez ALUFIRE drzwi EI 30, EI 60 i EI 120 mogą być stosowane jako ciągłe lub segmentowe zawierające drzwi wewnętrzne ppoż jedno- i dwuskrzydłowe. Drzwi ogniowe zabezpieczają przed rozprzestrzenianiem się ognia i dymu. Dzięki zastosowaniu w produkcji wiodących technologii i utrzymywaniu stałej współpracy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi dostawcami zapewniamy najwyższy poziom jakości naszych produktów. Nasza firma jest gotowa na kompleksowe spełnianie oczekiwań i potrzeb każdego klienta a także na współpracę na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną oraz serwisową. Nowością w ofercie są bezszprosowe szklane ściany przeciwpożarowe ALUFIRE Vision Line.

  Data dodania: 13 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Jaroni Żurawie Wieżowe »

  Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy oraz osoby fizyczne zainteresowane kupnem, wynajmem żurawi budowlanych jak i ich montażem, konserwacją, naprawą i demontażem. Realizujemy zlecenia w całej Polsce. Posiadamy szerokie doświadczenie w branży. Od marca 2017 roku jesteśmy licencjonowanym sprzedawcą marki Cattaneo w Polsce. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 10 2017 · szczegóły wpisu »