Wywiady
28.02.2013
Tenis w Polsce pojawił się w drugiej połowie XIX wieku i był traktowany jako gra towarzyska zarezerwowana dla osób dobrze urodzonych. Pierwsze publiczne zawody rozegrano w Warszawie w 1898r. W 1921r. powstał pierwszy Polski Związek Tenisowy i w tym samym roku odbyły się pierwsze Mistrzostwa kraju. Drużyna narodowa Polski zadebiutowała w Pucharze Davisa w 1925r.

W tak szybko zmieniającym się świecie sportu ciężko jest nadążyć za wszystkimi trendami i nowościami, dlatego chcielibyśmy zaprosić wszystkich na targi sportowe Sport World Warsaw, które odbędą się we wrześniu w Warszawie.

Zachęcam do zapoznania się z bardzo ciekawym materiałem i publikacją.
więcej...

11.10.2010
Nowa era w Nordzie
Rozmowa z Kazimierzem Meka, współwłaścicielem Słupskiej Fabryki Obuwia Nord w Strzelinku
więcej...

06.08.2010
Logo dla polskich butów
O znaku promocyjnym „W Polskich Butach Dookoła Świata” rozmawiamy z Andrzejem Rasińskim, prezesem Polskiej Izby Przemysłu Skórzanego z siedzibą w Łodzi.
więcej...

05.08.2010
Kryzys nauczył nas pokory
W czerwcu minął rok od rozmowy naszej redakcji z nowym Zarządem KBK. Przyczyną dzisiejszego spotkania są ponownie nowe Władze Konsorcjum, na czele których stanął tym razem Wojciech Duś, współwłaściciel firmy Biurex z Lubina.
więcej...

30.07.2010

Przez inhorgentę w świat
O sukcesie na targach inhorgenta, o projektowaniu biżuterii, inspiracji twórczej i artystycznych planach na przyszłość z Arkiem Wolskim, projektantem biżuterii, rozmawia Joanna Banakiewicz-Brzozowska
więcej...

27.07.2010
Nie poddajemy się "bylejakości"
Wywiad z dyrektorem marketingu ZEBRA Poland – Dariuszem Losinszkiem.
więcej...

[ 1 / 25 ] >>