Glomerce

Nowa kraina zabawek
Glomerce to nowa firma na polskim rynku zabawkarskim. Przedsiębiorstwo jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem zabawek.


Firma powstała w wyniku połączenia doświadczenia handlowego, zmysłu logistycznego, zaplecza kapitałowego i chęci działania. Centrala firmy znajduje się w Sulęcinie. Poza tym Glomerce ma oddział w Gorzowie Wielkopolskim oraz sieć przedstawicieli handlowych na terenie całej Polski.
Oferta firmy jest szeroka i obejmuje m.in.: samochody, klocki, lalki, maty muzyczne, zabawki edukacyjne. Wszystkie artykuły dla dzieci spełniają normy europejskie. Glomerce stale inwestuje w swój rozwój. Już na początku działalności przedsiębiorstwo postanowiło dokonać niezbędnych inwestycji w postaci salonu wystawowego, w którym będzie mogła zaprezentować pełną ofertę swoich produktów. - Kluczowym znaczeniem miało dla firmy stworzenie showroomu, w którym potencjalni klienci mogą obejrzeć produkty na miejscu, dotknąć i ocenić ich jakość - co niewątpliwie wpływa na zwiększenie atrakcyjności posiadanych produktów – mówi właściciel firmy Mirosław Maszoński.
W najbliższym czasie planowane jest również uruchomienie salonu mobilnego - ciężarówki,
w której najmłodsi będą mogli poczuć się jak w krainie zabawek.
W nowym roku firma planuje wprowadzenie na polski rynek wyrobów pod marką własną. - Na razie nie chcę zdradzać tajemnicy handlowej, jakiego rodzaju będą to zabawki, ale mam nadzieję, że uda nam się zaskoczyć klientów - dodaje Maszoński.

awakulak

Archiwum