Akcesoria GSM Podkategoria: Akcesoria GSM

 • Sprawdź numer telefonu »

  Jest to spis numerów telefonów, wykorzystywanych przez telemarketerów, automaty telefoniczne, automaty wysyłające niechciane smsy. Nie wiesz kto dzwonił do ciebie? Nie wiesz co to za numer telefonu? Masz dość niechcianych telefonów. Podziel się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami. Pomóż innym ustrzec się przed natrętami i oszustami. Strona zwiera informacje o numerach telefonów komórkowych, stacjonaranych i numerach dodatkowo płatnych - premium.

  Data dodania: 01 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt RTV i AGD - Manta S. A. »

  Firma Manta jest prężnie rozwijającą się spółką, oferującą klientom sprzęt AGD oraz RTV. W ofercie można znaleźć między innymi: dobre tablety, telewizory, akcesoria do tabletów oraz produkty do łazienki, kuchni i domu. Manta zajmuje się dystrybucją na terenie całego kraju oraz współpracuje z wieloma europejskimi przedsiębiorstwami dystrybucyjnymi. Firma Manta również wspiera edukację i sport, dlatego też jest sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, Manta również sponsorowała wiele konkursów szkolnych, kół zainteresowań dla dzieci i młodzieży. Wielokrotnie również firma wspierała Domy Dziecka z regionu województwa mazowieckiego oraz szpitale, m. in. Szpital Dziecięcy oraz Centrum Onkologii.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Z nami zawsze znajdziesz zasięg! »

  Zaprojektowane przez nas Wzmacniacze sygnału pomogą w eliminacji zerwanych połączeń w budynkach, w których słaby zasięg był wcześniej problemem.
  Przykładowym takim urządzeniem jest PS-2200 wysokiej jakości wzmacniacz UMTS, działającym w technologii ICS.
  Umożliwiła ona wbudowanie w urządzenie obu anten: donorowej i nadawczej. Dzięki temu uruchomienie wzmacniacza ogranicza się do podłączenia go do zasilania. Wskazania diod wyświetlacza umożliwią każdemu użytkownikowi telefonu komórkowego wybór najlepszego miejsca do ustawienia urządzenia PS-2200 Cyfrowy wzmacniacz. ICS PS-2200 jest unikatowym urządzeniem dla operatorów i użytkowników sieci komórkowych w miejscach, gdzie sygnał 3G jest niedostateczny i stwarza problemy.

  Nasze wzmacniacze sygnału GSMi stacje pośrednie telefonii komórkowej sprawią że nigdy więcej nie stracisz zasięgi w swojej sieci.
  Będziesz mógł korzystać z telefonu komórkowego, nawet w najgłębiej położonym miejscu w budynku. Głównym elementem wszystkich naszych systemów jest wzmacniacz przeznaczony do poprawy sygnału dla wszelkich urządzeń bezprzewodowych używanych w określonej lokalizacji.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Akcesoria GSM

Akcesoria GSM - nowa strona:

Adres: