Strony związane z hasłem 'szkolenia kierowców':

 • Polecamy warsztaty dla instruktorów wykładowców OSK »

  Myślisz nad zrobieniem prawa jazdy?
  Mamy dla Ciebie ofertę: Szkolenia kierowców. Jaworzno posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to nazwane, jako szkolenia okresowe kierowców, które organizowane są, co jakiś czas. Ukończenie takiego szkolenia jest zakończone świadectwem kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów bezpieczeństwa, optymalizacji czasu jazdy, bezpieczeństwa pasażerów oraz niebezpieczeństw związanych z wykonywanym tranportem. Zapraszamy na warsztaty instruktorskie doskonalące wiedzę nauczycielom Ośrodków Szkolenia Kierowców.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • kurs ADR Włocławek »

  Zajmujesz się kierowaniem pojazdem, nie możesz pozwolić żeby omineły cię róznego rodzaju szkolenia? Genialny myśl bo właśnie dzięki kursom i różnego typu szkoleniom takim jak np kurs ADR Włocławek będziesz bardziej użyteczny w prywatnej spółce, co bardzo często pozwala uniknąć zwolnienia, a dodatkowo podwyższyć zarobki. Na mojej stronie znajdziesz wszystko ażeby dowiedzieć się więcej o prowadzonych przez nas kursach, ich zakres, osiągnięte kwalifikacje kierowców po przebiegu lekcji. Zapraszamy do odwiedzin i sprawdzenia całej oferty. Istotne jest również by sprawdzić jakie dokumenty będą przydatne do zrealizowania usługi. Wszelkie dane pod telefonem.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »