Koty Podkategoria: Koty

 • Weterynarz Jelenia Góra Andrzej Pozniak »

  Przychodnia weterynaryjna dla małych zwierząt w Jeleniej Górze prowadzona przez lekarza weterynarii Andrzeja Poźniaka mieści się przy ul. Wiosennej 18. Lecznica dla zwierząt Jelenia Góra zajmuje się leczeniem psów, kotów oraz innych małych zwierząt jak chomiki, króliki, świnki morskie i tym podobne. Weterynarz Jelenia Góra podejmuje się leczenia zachowawczego, chirurgicznego oraz diagnostyki i profilaktyki chorób. Weterynaria Jelenia Góra wykonuje wszystkie niezbędne badania specjalistyczne jak USG, RTG czy badania laboratoryjne. http://www.pozniak-wet.pl/index.php? page=uslugihttp://www.pozniak-wet.pl/index.php? page=zespolhttp://www.pozniak-wet.pl/index.php? page=kontakt

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psie przedszkole i szkolenie psów - Poznań »

  We współczesnym świecie pieski czynnie asystują w powszednim życiu swojej ludzkiej rodziny. Na nas wobec tego leży wysiłek wyszkolenia naszego czworonożnego towarzysza psich manier.

  Dla psów wykonywanie komend to tylko tresura, dla ludzi sposób na wychowanie, ale też zapewnienie obronności ulubieńcom. Zapraszamy do wspólnej pracy, nauki oraz frajdy opartej na pojęciu psich przyzwyczajeń, rytuałów, sposobów komunikacji. Dołożymy wszelakich starań iżby przemienić zwykłego właściciela, w nietrywialnego nauczyciela swojego czworonoga na naszych psich szkoleniach w Poznaniu.

  Pierwsze miesiące życia mają najważniejszy wpływ na styl a także zachowanie każdego czworonoga, pożądane byłoby tym samym spożytkować ów okres na dobrą socjalizację psiaka. Zmyślne zaznajomienie się z różnymi bodźcami pozwoli mu na oswojenie się ze rzeczywistością a także na formowanie dobrych relacji z innymi psami, a dodatkowo z ludźmi.

  Korzystając z wieloletniego doświadczenia wychowawczego jak również wiedzy zoopsychologicznej dokładnie zaprojektowaliśmy program psiego przedszkola.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lecznica ARSWET - RTG - USG - Chirurgia 24h »

  Lecznica dla zwierząt "ARSWET" istnieje od 2002 roku, w którym została założona przez Renatę i Grzegorza Kotomskich.

  Od 2006 roku lecznica zaczęła przyjmować swoich czworonożnych pacjentów przez całą dobę, każdego dnia roku.

  "Arswet" to pełna możliwości diagnostycznych i leczniczych placówka, gdzie świetnie wykwalifikowany personel, dysponujący specjalistyczną aparaturą medyczną zawsze kieruje się dobrem pacjenta.

  Lekarze weterynarii przyjmujący Waszych pupili w lecznicy "Arswet" posiadają wysokie umiejętności, które są ciągle pogłębiane w obrębie wybranych specjalności medycznych.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Koty

warszawa (5)

Koty - nowa strona:

Adres: