Inne Podkategoria: Inne

 • Lecznica ARSWET - RTG - USG - Chirurgia 24h »

  Lecznica dla zwierząt "ARSWET" istnieje od 2002 roku, w którym została założona przez Renatę i Grzegorza Kotomskich.

  Od 2006 roku lecznica zaczęła przyjmować swoich czworonożnych pacjentów przez całą dobę, każdego dnia roku.

  "Arswet" to pełna możliwości diagnostycznych i leczniczych placówka, gdzie świetnie wykwalifikowany personel, dysponujący specjalistyczną aparaturą medyczną zawsze kieruje się dobrem pacjenta.

  Lekarze weterynarii przyjmujący Waszych pupili w lecznicy "Arswet" posiadają wysokie umiejętności, które są ciągle pogłębiane w obrębie wybranych specjalności medycznych.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Predator »

  Predatorshop. pl to internetowy sklep terrarystyczny, który powstał na przełomie 2014 i 2015 roku. Można w nim zamówić ptaszniki małe i duże oraz dodatki dla nich (pokarm, terraria). W sklepie są dostępne także wyposażenie oraz pokarm dla innych zwierząt.
  Sklep zoologiczno-terrarystyczny Predator został otwarty z pasji do zwierząt. Pragniemy dzielić się zdobytą wiedzą z innymi hobbystami, zarówno tymi starszymi, jak i tymi najmłodszymi. Pajęczaki są z nami od dawna a ich hodowla sprawia nam mnóstwo radości, którą pragniemy się z podzielić z naszymi klientami.

  Data dodania: 22 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • anatomia roślin, biologia komórki, botanika, »

  Nazywam się Urszula Zajączkowska, jestem adiunktem w Samodzielnym Zakładzie Botaniki Leśnej, Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie (Lasy Państwowe, leśnictwo, wydział leśny) i zapraszam serdecznie do zapoznania się z moim blogiem. Na mojej stronie znajdziesz przydatne informacje odnośnie roślin podzielone na kategorie: ciało roślin, życie roślin, charakter roślin, kultura roślin, smak roślin, anatomia roślin, biologia komórki, botanika, botanika leśna, dzikie rośliny.

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Siberian Husky Hodowla »

  Psy zdrowe o pięknej posturze to najlepsze co może zaoferować nasza hodowla psów Siberian Husky.
  Dowiedz się więcej na stronie hodowli psów Siberian Husky, poznaj nasze wesołe szczeniaki husky i świat naszych zabaw, zaprzęgów i wystaw.
  Nasza wesoła hodowla Syberian Husky Sleed Dogs FCI należy do rejestru hodowli FCI Związku Kynologicznego w Polsce.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

akcesoria (2), (12), warszawa (5)

Inne - nowa strona:

Adres: