Ogrody Podkategoria: Ogrody

 • Mój dom - moja pasja ... »

  ... dawno, dawno temu, z dala od zgiełku miasta stanął mały, zupełnie dla nas niefunkcjonalny dom. Historia jakich wiele, nasza różni się tym, że rozpoczyna się gdzieś w 1910 roku. Z taką datą znalazłam na strychowej belce kawałek starej gazety...

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Kraków Royal Garden »

  Firma Royal Garden zajmuje się projektowaniem zagospodarowania terenów zielonych oraz zakładaniem ogrodów, trawników i nasadzeń na budynkach. W jej ofercie znajduje się montaż systemów nawadniających, drenażowych, a także instalacji świetlnych. Royal Garden wykonuje elementy małej architektury (ławki, pergole), układa kostkę brukową, odśnieża dachy i ciągi komunikacyjne, sprząta i oczyszcza rowy, ulice oraz chodniki, jak również wykonuje prace wysokościowe. Firma ta zajmuje się również kompleksową pielęgnacją roślinności, np. : przycinanie krzewów, strzyżenie trawników.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż ekogroszku pakowanego online »

  Sprzedawany w naszym sklepie internetowym węgiel to przede wszystkim eko groszek paczkowany w poręcznych workach 25kg w których przechowywanie węgla jest znacznie praktyczniejsze i bezpieczniejsze niż w przypadku węgla przechowywanego luzem. Polecamy oprócz ekogroszku pakowanego również takie sortymenty węgla jak orzech, kostka, groszek czy miał węglowy który również jest dostępny w formie zapakowanej w worki. Oferta naszego węgla przeznaczona jest do osób indywidualnych, ale zachęcamy do kupna naszego węgla także małe i średnie firmy których celem zakupu są potrzeby związane z prowadzoną działalnością w tym przypadku węgiel posiada dodatkowo akcyzę na wyroby węglowe która jest doliczana do faktury VAT, która jest ceną ostateczną wegla. W sklepie internetowym zgoda. eu jako jednym z nielicznych w Polsce można zakupić węgiel dla domu lub firmy dowożony na cały kraj za dowóz Państwo nic nie płacicie. Nie przejmujcie się już szukaniem okolicznego składu węglowego bez wychodzenia z domu zaopatrzycie się w dobrej jakości węgiel z naszego sklepu internetowego przywieziony pod sam dom.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe »

  Drew-tom zajmuje się kompleksową obsługą związaną z wycinką drzew i zagospadarowaniem lasu a także {fachową|profesjonalną} pielęgnacją terenów zieleni. W ofercie mamy sprzedaż drewna {kominkowego|opałowego}. Sprzedajemy także sadzonki drzew leśnych. Oferujemy także sadzenie, przygotowywanie {gleby|ziemi} pod zalesienie wraz z zakupem sadzonek. Naszą firmę {cechuje|charakteryzuje} wysoka jakość sprzedawanego drewna {opałowego|kominkowego} oraz wysoki poziom świadczonych usług. Wieloletnie doświadcznie w branży gwarantuje {satysfakcję|zadowolenie} naszych klientów.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wódka ze spirytusu »

  Kalkulator pozwala w prosty sposób obliczyć ilość wody jaką trzeba rozmieszać ze spirytusem aby otrzymać alkohol o zamierzonym procencie. Aby odpowiednie dobrać parametry należy przesuwać suwaki lub wpisać odpowiednią ilość w polu obok suwaka. Kalkulator umożliwia również rozcieńczenie różnych cieczy o różnych zawartościach alkoholu. To najlepszy na kalkulator który podpowie Ci jak rozcieńczać spirytus. Tym narzędzie może również posłużyć do obliczenie procentów alkoholu

  Data dodania: 12 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Pruszków »

  Często spotykam się z klientami, którzy od kilku miesięcy próbują sprzedać lub wynająć nieruchomość, ale zwiedzający nie decydują się na transakcję. Po wizycie w mieszkaniu czy domu od razu wiem dlaczego – po prostu nie mogą przy obecnym stanie nieruchomości dostrzec jej możliwości i zobaczyć samych siebie na co dzień w takim wnętrzu. Wystarczy jednak czasem przestawić meble, czasem pomalować jedno z pomieszczeń lub dodać więcej światła czy też w surowym wnętrzu trochę koloru lub dekoracji a nieruchomość nabiera nowego życia.

  Jako architekt wnętrz patrzę na przestrzeń i jej możliwości, następnie na funkcjonalność aranżacji, doświetlenie pomieszczeń oraz dobór kolorystyki. Przestronność wnętrza i jego potencjał często jest ukryty. Wystarczy jednak drobna korekta i świeże spojrzenie na przestrzeń aby uzyskać wnętrze, które będzie atrakcyjne dla potencjalnych klientów. Home staging to jest właśnie to nowe spojrzenie, którego często brakuje właścicielom nieruchomości. To jest analiza co warto zmienić aby wnętrze było atrakcyjne dla potencjalnych kupców lub wynajmujących. To jest podkreślenie zalet, potencjału i możliwości wnętrza tak aby osoba oglądająca zdjęcia nieruchomości lub też zwiedzająca swój nowy dom poczuła się dobrze i już nie chciała oglądać innych propozycji.

  Usługa przygotowania nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem polega na uatrakcyjnieniu odbioru wnętrza. Czasem jest to zmiana oświetlenia, czasem dodanie kilku akcentów kolorystycznych a czasem odświeżenie pomieszczeń. Każde wnętrze jest inne i potrzebuje innych zabiegów. Warto jednak pamiętać, że nabywca kieruje się własnym poczuciem komfortu we wnętrzu. Profesjonalna prezentacja powierzchni poprzez wyeliminowanie niekonsekwencji lub wad we wnętrzu realnie przekłada się na wzrost atrakcyjności a co za tym idzie i ceny…

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • EkipaFachowców.PL »

  Jest to największy w Polsce, serwis skupiający Fachowców z wielu branż. Pozwalający zlecić usługę wykwalifikowanej ekipie bez wielkiego wysiłku. Jak również uzyskać odpowiedzi z pierwszej ręki na nurtujące pytania odnośnie wszystkich branż jakie oferujemy. A dzięki dużej i wykwalifikowanej ekipie fachowców, możemy zrealizować usługi na terenie całego kraju jak i poza nim, nie tylko szybko i solidnie lecz również tanio dzięki rabatom jakie posiadamy. Dołącz więc do grona naszych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 06 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • sochaczew tynki kwarcowe »

  Nasza firma zajmuje sie profesjonalnym wykonczeniem budynkow w postaci prac tynkarskich.
  Zajmujemy sie tylko i wylącznie tą dziedziną... Nasza systematyczność połączona z 14letnim
  doswiadczeniem pozwala uzyskac Prace na wysokim poziomie ktora jednoczesnie potwierdzamy pisemna gwarancja na okres 36 miesiecy (tynk cementowo-wapienny)

  Tynki na bazie piasku kwarcowego
  Ktora w szczególności jest na bazie
  wapna hydratyzowanego, jeszcze bardziej zabezpiecza sciany przed grzybami i róznymi wolnoustrojami.
  Gladz kwarca nakladana jest 2 warstwowo, podwyzszajac w znaczacym stopniu estetyke tynku szarego
  a swoja struktura piasku kwarcowego o grubosci 0. 2 mm rzuca w swietle delikatnej chropowosci
  i jest przeznaczona dla klijentow ktorzy nie gustuja w scianach idealnie gladkich jak szyba.
  sochaczew tynki kwarcowe

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep ogrodniczy - kosiarki,pilarki,opryskiwacze, piły,wiertnice - GardenWorld.pl »

  W naszej ofercie kosiarka spalinowa, kosiarka elektryczna, opryskiwacz ciśnieniowy, opryskiwacz elektryczny, opryskiwacz plecakowy, opryskiwacz spalinowy, rozdrabniacz ogrodowy, tunel ogrodniczy, łuparka, kosiarka, podkaszarka, kosa spalinowa, akcesoria, meble ogrodowe, lampa solarna, odśnieżarka, dekoracje, odkurzacz, pilarka, piła wahadłowa

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rośliny doniczkowe i ogrodowe »


  Coraz większe znaczenie w naszym otoczeniu mają rośliny pod względem ekologii pomieszczenia oraz jako integralne dopełnienie wystroju wnętrza.
  W celu zapewnienia długotrwałego i idealnego wyglądu roślin oferujemy cykliczną i pełną opiekę (w tym profesjonalne doradztwo) nad wszystkimi gatunkami roślin nowo zasadzonymi i kilkuletnimi.

  Od szkicowego projektu do wykonawstwa aż po cykliczną opiekę zasadzonych roślin - tworzymy długowieczną i zdrową oazę zieleni w każdym pomieszczeniu. Opieka ta jest świadczona przez wykwalifikowanych pracowników posiadających wiedzę z zakresu: ogrodnictwa, botaniki, roślinoznawstwa oraz fitopatologii roślin. Oferujemy:
  kwiaty, rośliny doniczkowe

  • aranżacje biur i wnętrz roślinami doniczkowymi
  • aranżacje tarasów, balkonów, ogrodów
  • aranżacje z roślin żywych i sztucznych
  • indywidualny dobór roślin i donic wg projektu klienta
  • profesjonalne doradztwo (porady i konsultacje)
  • ratowanie chorych i zaniedbanych roślin
  • dowóz roślin, ziemi i donic pod wskazany adres

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żarówki LED Philips, INQ, Smart, Led-Lux, Kobi, różna moc »

  Żarówki LED do wszystkich pomieszczeń. Halogeny ekonomiczne, premium i optymalne. Światło główne i dekoracyjne, żarówki o różnej mocy Philips, INQ, Smart. Blog specjalistyczny, fachowe porady jak dobrać żarówki LED do różnych pomieszczeń, jak dobrać zamiennik tradycyjnej żarówki, jak obliczyć ile zaoszczędzisz itd.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie Gliwice - Goodwill »

  PHU Woźnica gwarantuje kompleksowe wykonanie instalacji nawadniających w parkach.
  Nasza firma istnieje od 1992 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Wykonujemy instalacje nawodnieniowe w obiektach szklarniowych, w parkach, w szkółkach, w ogrodach, na boiskach

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje foliowe »

  Krosagro – to producent nowoczesnych tuneli foliowych oraz wielu pozostałych rozwiązań dla przemysłu rolniczego, za pomocą których kultywacja roślin staje się możliwa bez względu na rożne warunki pogodowe. Tunele ogrodnicze, a zwłaszcza tunele i konstrukcje foliowe zapewniają uprawianie warzyw, owoców bądź kwiatów w ciągu całego roku. Szklarnie przydomowe i namioty magazynowe zabezpieczają rośliny przed zniszczeniem przez zwierzęta. Specjalnie montowane systemy dostosowane do warunków klimatycznych umożliwiają przyspieszenie biegu wyhodowania i zwiększenie produktywności i zbioru.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Poznań »

  Firma Beautiful Space świadczy usługi sprzątające zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych czy instytucjonalnych. W ofercie posiada usługi jednorazowe oraz cykliczne. Sprzątanie może dotyczyć każdego elementu przestrzeni wewnętrznej w domach, blokach, halach, magazynach itp. oraz terenów zewnętrznych, takich jak podjazdy, podwórka, ogrody, elewacje, parkingi itp. Firma specjalizuje się również w doczyszczaniu trudnych zabrudzeń, w przygotowywaniu lokali do sprzedaży lub wynajmu, a także w sprzątaniu po remoncie czy budowie. Oferuje czyszczenie elewacji, mycie kostki brukowej, opiekę nad grobami. Nowością jest usługa gosposi - stałej, zaufanej osoby, która zajmuje się sprzątaniem domów i mieszkań lub biur w zakresie wybranym przez klienta. Dostępne jest również pranie tapicerki i dywanów.  

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • SZAMBUD SZAMBA BETONOWE SZAMBO Producent zbiorników Kraków cena zbiornik betonowy »

  Firma Szambud jest producentem zbiorników betonowych przeznaczonych na szambo, szamba, oczyszczalnie, studzienki. Świadczymy usługi kompleksowe związane z montażem tych zbiorników betonowych. Działamy lokalnie czyli w województwie małopolskim. Każdy zbiornik betonowy posiada atest i certyfikat potrzebny do odbioru. szambud[url=http://]szambud[/url]

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna firma sprzątająca w Poznaniu »

  Profesjonalna firma sprzątająca w Poznaniu - Sprzątanie mieszkań i domów w Poznaniu to nasza specjalność
  Sprzątanie mieszkań jest jedną z najbardziej pożądanych usług w dzisiejszych czasach. Każdy chce być wyręczany w codziennych obowiązkach, marzy o tym, by ktoś przyszedł i zrobił wszystko za niego… Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy firmę, która jest po to by Wam służyć.  

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie placów zabaw Poznań »

  Firmowym kluczowym plusem jest planowanie placów zabaw a także asystującej temu zieloności. Skonstruowaliśmy bez liku programów na trenie grodu Poznań oraz w województwie wielkopolskim.

  Proponujemy obszerny wachlarz usług z zakresu architektury krajobrazu, ogrodnictwa, projektowania, urządzania, utrzymania oraz konserwacji zieleni komunalnej a także na terenach prywatnych; wylesiania, frezowania pni, przesadzania, projektowania placów zabaw a także urządzania użytków ekologicznych, rewitalizacji, zakładania łąk, stawów.

  PHU Abies kieruje swoją aktywność od 1999 roku i zajmuje znaczącą pozycję na terenie województwa wielkopolskiego. To odpowiednio zorganizowany zespół zawodowców. Wprawa oraz wiedza połączone z entuzjazmem umożliwiają nam usługiwać Państwu fachowym konsultingiem, zaś rozbudowane zaplecze techniczne, sprawnie realizować projekty. Pracujemy, używając nowoczesne techniki ogrodnicze, wysokiej próby artykuły, a dodatkowo specjalistyczny ekwipunek ogrodniczy i budowlany, co stanowi gwarancję jakości usług i szybkiego czasu wykonania.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ozdoby ogrodowe i wyposażenie domu »

  Witamy w sklepie internetowym POLANDI. EU. Specjalizujemy się w sprzedaży nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań do ogrzewania domów, a oprócz tego mieszkań. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi kominki i kominki na pellet, pompy ciepła, czy ekologiczne paliwa opałowe jak pellet albo ekogroszek. Oferujemy także wyposażenie domu.

  Proponujemy również najnowocześniejsze panele solarne i fotowoltaiczne polskiej marki Regess Energy. *Oferujemy także produkty z kategorii technika sanitarna: instalacje sanitarne, baterie, natryski, wylewki, kształtki hydrauliczne, rury, wężyki, syfony i odpływy, czy szafki, obudowy i drzwiczki. A także wiele innych do wyposażenia kuchni, łazienki lub toalety.
  Proponujemy także najnowocześniejsze panele solarne i fotowoltaiczne polskiej marki Regess Energy.

  Oferujemy również produkty z kategorii technika sanitarna: instalacje sanitarne, baterie, natryski, wylewki, kształtki hydrauliczne, rury, wężyki, syfony i odpływy, czy szafki, obudowy i drzwiczki. A też wiele innych do wyposażenia kuchni, łazienki albo toalety.

  W naszej ofercie można także znaleźć akcesoria instalacyjne - dla profesjonalistów i amatorów;, a ponadto ubrania robocze i ochronne.

  W kategoriach Dom i Ogród mamy dla Państwa przedmioty, które sprawią, że dom i ogród będą wyglądać wyjątkowo np: kominki na pellet czy ozdoby ogrodowe.

  POLANDI. EU to nowoczesny sklep internetowy, w którym znajdą Państwo wszystko dla domu i ogrodu.

  Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ware-house »

  Kompleksowy wystrój wnętrz. Wyposażenie wszystkich pomieszczeń domu, mieszkań oraz ogrodu, restauracji i innych lokali użytku publicznego. Dzięki Ware-
  House.pl urządzicie Państwo swój cały dom (i nie tylko) w jednym miejscu. W razie potrzeby, doświadczeni pracownicy sklepu doradzą w wyborze sprzętów, przywiozą je na miejsce docelowe oraz zmontują.

  Data dodania: 18 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Namioty magazynowe »

  Krosagro jest wytwórcą wysokiej jakości tuneli foliowych oraz wielu innych rozwiązań rolniczych. Konstrukcje Krosagro cechują się przede wszystkim wysoką jakością oraz wytrzymałością, oprócz tego spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Tunele ogrodnicze pozwalają na uprawę roślin, warzyw, oraz owoców bez względu na warunki pogodowe.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrody

producent (1), alkohol (1), (12)

Ogrody - nowa strona:

Adres: