Strony związane z hasłem 'przewóz osób':

 • WYNAJEM AUTOKARÓW I BUSÓW »

  Wszystko zależy gdzie i jak dużą grupą jedziemy i w które miejsce chcemy pojechać. Z pewnością wielokrotnie próbowałeś odszukać przewoźnika autobusowego podczas sezonu letniego i musiałeś robić dziesiątki telefonów. Od teraz już nie musisz tego robić. Serwis wykona to za ciebie. Przewoźnicy oferują swoje usługi w przeróżnych cenach oraz jakości. Pokuś się o najlepszy wybór samodzielnie. Okres na autokary, autobusy, busy wycieczkowe zawsze jest i zawsze będzie niezależnie od pogody. Latem przede wszystkim jeździmy na wakacje a w porze zimowej na ferie. Nasze dzieci powinny być bezpieczne. W autokarze lub busie bezpieczeństwo można swobodnie zapewnić, ponieważ wszystko jest pod naszą obserwacją. Inny przypadek to transport gości weselnych. Goście z pewnością będą szczęśliwi, jeśli nie będą musieli organizować sobie samochodu na osobiście. Szczególnie po uroczystościach weselnych, ponieważ wszyscy są ledwo żywi. Jeśli robimy pielgrzymkę również warto wynająć autokar, przeważnie w drogę do naszego domu ponieważ zmęczenie nie pozwala na powrót piechotą. Poza tym w autokarze lub busie można wymienić się przeżyciami.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Busy Niemcy »

  Busy Niemcy, busy Holandia albo także przewozy do Wielkiej Brytanii, a ponadto Belgii. Na opisanej stronie mieści się oferta korporacji Fast Trans. Zajmuje sie ona przewozem osób, a także paczek, samochodów osobowych, motocykli, sprzętu RTV i AGD do krajów Unii Europejskiej, a przede wszystkim Niemiec, Holandii, Belgii i Wielkiej Brytanii. W zakładce propozycja znajduje się dokładna oferta spółki, dzięki zakładce flota wolno sprawdzić dostępne pojazdy samochodowe. W zakładce trasy zaprezentowany został dokładny grunt działania, a również daty wypadów.
   

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nocni kierowcy Katowice - odprowadzanie pojazdów »

  Złap Auto to serwis podobny do bania taxi czy night drivers. Oferujemy wszelkie usługi w których potrzebny jest drugi zawodowy kierowca. Odwozimy po imprezie Ciebie i Twój samochód i wiele innych możliwości.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Margo Trans Wrocław - wynajem autokarów »

  Margo Trans, to firma zajmująca się wynajmem autokarów o podwyższonym standardzie na terenie kraju i zagranicy. Naszym klientom oferujemy komfortowy i bezpieczny transport autokarami klasy Lux, wyposażonymi w klimatyzację, barek, toaletę, DVD, uchylne siedzenia.

  Zapewniamy komfortowy i pewny przewóz osób w ramach: wycieczek, pielgrzymek, konferencji, imprez okolicznościowych. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, elastyczni, zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom klientów, doradzić i wybrać optymalna trasę – tak aby klient był zadowolony. Bezpieczeństwo pasażerów jest dla nas priorytetem.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mamy całościową propozycję skierowaną do O.S.K. »

  Centrum Obsługi Ośrodków Szkolenia oferuje ośrodkom szkolenia kierowców nowoczesny sprzęt szkoleniowy: autobusy szkoleniowe, samochody ciężarowe, trzy mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych, elearning szkolenia okresowe, programy nauczania, podręczniki,
  Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji wstępnej kierowców.
  Chcesz rozszerzyć swoją ofertę o kursy na przewóz osób, ale nie masz odpowiedniego zaplecza? Centrum Obsługi Ośrodków Szkolenia rozwiąże Twoje problemy! Gdy podpiszesz z nami umowę, zagwarantujemy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji wstępnej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator samochodu ciężarowego w warunkach specjalnych firmy CARGO, program nauki ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę, egzamin państwowy.
  Wszystkie elementy szkolenia odbywają się w jednym miejscu, na terenie całej Polski!
  Nasza oferta dla ośrodków: Dzięki zastosowaniu Mobilnych Symulatorów firmy CARGO nawet zajęcia z jazdy w warunkach specjalnych mogą odbyć się także w Twoim ośrodku!
  Przyjeżdżamy w dowolne miejsce w kraju. Otrzymaliśmy status superosk!

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Katalog-Transport.pl - transportowy katalog »

  Pozyskaj nowych klientów na swoje usługi transportowe zamieszczając krótki wpis w serwisie Katalog-Transport. pl. Załóż konto przez co nabierzesz w serwisie znacznie większe prawa niż osoby, które dodają wpis bez rejestracji. Będziesz mógł dowolnie modyfikować wpis dotyczący twojej firmy a także dodawać nowe strony o tematyce transportowej, zaletą posiadania konta jest możliwość usunięcia wpisu w dowolnym czasie bez pisania prośby do administracji serwisu w tej sprawie. Jeśli twoja firma zajmuje się przeprowadzkami, logistyką czy spedycją poleć ją innym internautom dodając w tym katalogu informację.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Needer-Busy do Holandii i Niemiec »

  Firma "Needer" obsługuje pasażerów z województw pomorskiego i zachodniopomorskiego.
  Codziennie pracownicy odbierają klienta spod domu i komfortowymi busami przewozi pod wcześniej ustalony adres w Niemczech lub Holandii.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszym rozkładem jazdy.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »