Strony związane z hasłem 'kraków':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Wypożyczalnia samochodów Kraków »

  Wypożyczalnia samochodów DD Partner oferuje wysokiej jakości usługę wynajmu samochodów.
  Wypożyczalnia działa na terenie województwa małopolskiego - Kraków, Katowice, podstawiamy samochody na lotniska i w miejsca ustalone przez klienta. Dysponujemy szeroką flotą pojazdów dostosowanych do potrzeb klienta, również od strony finansowej. Naszym priorytetem jest wypożyczanie samochodów z zachowaniem wysokiej jakości usług przy możliwie najniższej cenie!

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marek's - Hurtownia i sklep motoryzacyjny »

  Storna firmy Marek's należy do wyjątkowych. Jej treść jest jasna i przejrzysta. Skierowana jest zarówno dla miłośników i znawców motoryzacji jak również osób które z motoryzacją mają kontakt sporadyczny. Na naszej witrynie znajdziecie Państwo wiele informacji z dziedziny motoryzacji jak i wiele informacji, opisów, wykresów i promocji.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep outdoor »

  Jesteśmy sklepem internetowym, który od wielu lat zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą nowoczesnych akcesoriów turystycznych. Nasz sklep turystyczny jest obecnie zaliczany do grona najlepszych sklepów na terenie całej Polski. Czemu zawdzięczamy sobie tą pozycję? To dobre pytanie. Odkąd powstała nasza firma, staramy się robić wszystko na tyle profesjonalnie, aby każdy nasz klient wiedział, że może znaleźć u nas najlepszej jakości sprzęt, ale po bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie posiadamy m. in. latarki czołowe, skarpety trekkingowe czy kije trekkingowe Mountain King. Od kilkunastu miesięcy utrzymujemy się na topie, co jak na taki mały kraj jest godnym pozazdroszczenia wyczynem. Nasze ceny są atrakcyjne. W naszej firmie spotkacie Państwo samych profesjonalistów, którzy każdego kolejnego dnia robią wszystko, by klient wyszedł od nas maksymalnie zadowolony. Naszą ofertę wybrało tysiące klientów, dlatego osoby szukające sklep turystyczny z bogatą tradycją powinny zwrócić uwagę na nasz sklep. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie możecie się dowiedzieć o nas więcej.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka Kraków | Szkoła Matematyki Alfa »

  Jeśli poszukujesz dobrej szkoły matematyki, to bardzo dobrze trafiłeś. Szkoła matematyki Alfa istnieje już wiele lat mając przychylne opinie. W ofercie oferowane są kursy maturalne, gimnazjalne, dla studentów oraz dla najmłodszych. Wszystkich zainteresowanych ofertą serdecznie zapraszam na stronę internetową, gdzie znajdziecie dokładny opis oferowanych usług.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Kraków »

  Fascynuje Cię fotografia okolicznościowa czy ślubna? Szukasz artysty, jaki za normalną i atrakcyjną cenę stworzy interesujące zdjęcia? Doskonale trafiłeś, ponieważ właśnie na ten stronie są publikowane przykładowe zdjęcia tematyczne obejmujące przykładowo motyw wesela a także mnóstwa innych imprez rodzinnych. Serwis cechuje lekka grafika bez większych zdobień i same istotne dane pokazane na stronie głównej. Na witrynie odnajdziesz informacje kontaktowe, dokładnie opisaną ofertę link do branżowego bloga oraz przede wszystkim do portfolio ze zdjęciami.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne, bezpłatne ogłoszenia nieruchomości, oferty Krakoacute;w-Warszawa »

  Polski portal z darmowymi ogłoszeniami portal w ktoacute;rym znajdziesz zawsze to czego szukasz. Serwis Ogłoszeniowy MocOfert to witryna gromadząca darmowe ogłoszenia motoryzacyjne oraz nieruchomości. Jeśli chcesz kupić, sprzedać, polecić swoje usługi, złoacute;ż swoją ofertę na naszym bezpłatnym serwisie ogłoszeniowym. Tylko w serwisie MocOfert znajdziesz codziennie setki nowych ofert ze wszystkich miast z Polski.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Kraków Royal Garden »

  Firma Royal Garden zajmuje się projektowaniem zagospodarowania terenów zielonych oraz zakładaniem ogrodów, trawników i nasadzeń na budynkach. W jej ofercie znajduje się montaż systemów nawadniających, drenażowych, a także instalacji świetlnych. Royal Garden wykonuje elementy małej architektury (ławki, pergole), układa kostkę brukową, odśnieża dachy i ciągi komunikacyjne, sprząta i oczyszcza rowy, ulice oraz chodniki, jak również wykonuje prace wysokościowe. Firma ta zajmuje się również kompleksową pielęgnacją roślinności, np. : przycinanie krzewów, strzyżenie trawników.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta w Krakowie »

  Gabinet psychoterapii psychodynamicznej zajmuje się pomocą psychologiczną ludziom cierpiącym na wszelkiego rodzaju trudności w obszarze psychiki, takie jak zaburzenia nastroju (np: depresja), zaburzenia lękowe (lęk społeczny, lęk przed miejscami publicznymi), zaburzenia osobowości, zaburzenia łaknienia, oraz inne problemy osobiste jakie sprawiają cierpienie, min. : niskie poczucie własnej wartości, nadmierna agresja kierowana przeciwko otoczeniu osoby, trudności w akceptacji samego siebie, problemy w relacjach z najbliższymi. Praca w nurcie psychodynamicznym oznacza długoterminową pracę dającą stabilne efekty, oraz zmierzającą do globalnej poprawy sytuacji życiowej jednostki we wszystkich obszarach jego funkcjonowania.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy nauki jazdy: kat. A. »

  Zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy?
  CARGO Kraków ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to określane, jako szkolenia okresowe, które organizowane są, co pewien czas. Ukończenie takiego szkolenia jest zakończone świadectwem kwalifikacji zawodowej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów bezpieczeństwa, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz niebezpieczeństw związanych z wykonywanym tranportem. Zapraszamy na warsztaty instruktorskie doskonalące kwalifikacje wykładowcom Ośrodków Szkolenia Kierowców.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia kraków »

  Homo sapiens jest, która najlepiej się czuje w stadzie nie ma co tego ukrywać. Podążamy za stadem, nawet mimo, że często temu się sprzeciwiamy. Idziemy za modą - diety, taniec, koszula w kratę, masaż Kraków etc. W każdym razie moda ma 1 interesującą cechę - przemija. Dlatego coraz częściej Twoje działania są klasycznymi zrywami. Planujemy w trakcie trzydziestu dni przygotować się do zawodów, każdego dnia biegamy i istnienie prawdopodobieństwo, że uda nam się ukończyć ten wielokilometrowy dystans. Ale nierzadko lądujemy dwa dni później na rehabilitacja pourazowa kraków, bo mój organizm nie został przyzwyczajony do aż tak mocnych biegów, czego efektem jest bolesna kontuzja. Nie mam pojęcia, z czego to wszystko wynika, z jakiej przyczyny postępujemy tak wielce nieracjonalnie. Może nie posiadamy odpowiedniej wiedzy. Może żyjemy w przekonaniu, że po wysiłku wystarczy krótka terapia manualna Kraków i poczujemy się jak nowo narodzeni. Może nader często staramy się zagłuszać głos intuicji, który wyraźnie krzyczy "albo skończysz się tak walczyć, albo za tydzień będziesz stałym petentem na fizjoterapii pourazowej". Naprawdę, najwyższy czas uczyć się od bardziej doświadczonych od siebie i priorytetowo wsłuchać się w ludzki, własny organizm. Prawda jest okrutna, Niestety, nie jeden próbujący przekroczyć bez pomocy doświadczonych własne ograniczenia fizyczne, trzy dni w tygodniu gości w swoim domu masażystę i jest wdzięczny, że powstało coś, co nazywa się rehabilitacja domowa Kraków.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - Biuro nieruchomości Twierdza Kraków-Darmowe Ogłoszenia Domów i Mieszkań »

  Agencja nieruchomości Twierdza oferuje szeroki zakres nieruchomości na sprzedaż i wynajem w Krakowie. Portal oferuje darmowe ogłoszenia, oferty wynajmu i sprzedaży domów, mieszkań, lokali i magazynów w atrakcyjnych cenach i lokalizacjach. Najniższe prowizje na rynku w Krakowie

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Effect - Skuteczna Windykacja, Odszkodowania - Strona główna »

  Kancelaria Effect to kancelaria odszkodowawcza i firma windykacyjna z Krakowa. Działamy w szeroko pojętej branży finansowo – prawnej, ze szczególnym uwzględnieniem windykacji należności między przedsiębiorcami oraz dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, w tym zwłaszcza odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy. Zajmujemy się również doradztwem prawnym dla osób prywatnych i obsługą prawną przedsiębiorców. Jesteśmy z Krakowa, lecz szybko i skutecznie odzsykujemy należności na terenie małopolski oraz w pozostałych częściach kraju. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w zakresie skutecznej windykacji długów, dochodzenia odszkodowań powypadkowych lub też potrzebują Państwo porady prawnej, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług windykacyjnych, odszkodowawczych oraz prawnych Kancelarii Effect.

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kraków Biuro Rachunkowe, Usługi Księgowe Kraków - Abix Consultant Sp. zo.o »

  Biuro Rachunkowe Kraków prowadzi księgi rachunkowe, podatkowe, książki przychodów-rozchodów. Oferujemy kompleksowy zakres usług księgowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Biuro Rachunkowe Abix Consultant oferuje Państwu następujace usługi:
  książka przychodów i rozchodów (KPIR), pełna księgowość (księgi handlowe), karta podatkowa i ryczałt,
  prowadzenie wspólnot mieszkaniowych, prowadzenie stowarzyszeń, prowadzenie fundacji,
  sporządzanie sprawozdań finansowych - bilans roczny.  Jak małżonkowie mogą rozliczyć ulgę na dziecko?
  Kara za niezgłoszenie pracownika do zus w terminie.
  Kilka źródeł przychodów - jaki PIT roczny
  Dochody polskiego rezydenta - obowiązek składnia PIT
  Zwolnienie chorobowe w ciąży
  Choroba w okresie urlopu bezpłatnego.
  Wynagrodzenie chorobowe po ukończonym 50-tym roku życia.
  Pracowałam u rodziców. Co z preferencyjną składką ZUS?
  Zawieszenie działalności gospodarczej a obowiązek prowadzenia ksiąg.
  Umowa o pracę bez wskazania daty rozpoczęcia pracy a zwolnienie chorobowe.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • hostessa »

  Promocja to teraz najbardziej kosztowe działy w firmie. Ich funkcja wzrasta cały czas, z sekundy na sekundę. W epoce bez barier wejścia na rynek, gdzie rywalizacja jest naprawdę duża, należy włożyć wiele sił, aby ściągnąć do siebie potencjalnych klientów. Zachęcić do skorzystania z usług czy nabycia drogą kupna produktu, żeby to zrobić, w teorii, wystarczy zatrudnić niebrzydką hostessę. To jest sporo trudniejsze, niż się teraz myślisz. Obywatele już nie przykładają wagi na małomówne, chowające się przed światem hostessy. Ten styl biznesowy jest już nieefektywny. W dzisiejszych czasach w profesjonalnej agencja hostess zwraca niemała uwagę nie tylko do kształtów sylwetki, ale głównie do osobowości, temperamentu. Kluczowe jest to, czy konkretna osoba jest otwarta, czy potrafi przekonać do siebie innych – w sposób kulturalny, oczywiście. Nieważne, czy są to hostessy czy modelki. Muszą mieć to „coś”. Być efektywnym sprzedawcą. Jestem przekonana, że język biznesowy jest jednym z najtrudniejszych języków na świecie. Nieustannie się zmienia, kupujący robią się coraz bardziej wymagający, sporo zagrywek marketingowy automatycznie ignorują. Więc profesjonalna hostessa, jak i agencja hostess tak sporą wagę przykłada do nieustanne szkolenia swoich modelek, podnoszenia ich wartości i umiejętności promocyjnych.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • neohaircut.com.pl dobry fryzjer »

  Odwiedzający mój salon określają mnie mianem: dobry fryzjer Kraków. Z jakiej przyczyny? Prawdopodobnie właśnie dlatego, że swoją robotę staram się sprawować troskliwie i cierpliwie. Mój salon fryzjerski jest jednym z najbardziej odwiedzanych i szanowanych salonów w Krakowie. Cieszę się ogromną reputacją tak samo wśród kobiet jak i panów. Owej jesieni powracają dawne style i z tego co mi wiadomo dużo Kobiet wypatruje w tym momencie fascynujących propozycji. U mnie można skonsultować a także dostosować model fryzury całkowicie za darmo. Oferowane przeze mnie usługi też nie przynależą do super drogich. Dużo osób przybywa do mnie także w celu zintegrowania kolorystyki oraz zasięgnięciu rady w kwestii farbowania włosów. Wyżej wymieniona wizytacja także jest u mnie gratisowa. Jeżeli odkryłaś/eś jakąś elitarną fryzurę i nie ma Ci jej kto wykonać wtedy ochoczo zachęcam do mojego gabinetu w Krakowie. Tutaj poczujesz się jak król/królowa w swoim królestwie. Zrealizuję dla Ciebie każdy wariant uczesania startując od banalnych, a kończąc na nowoczesnych kreacjach. Zagrzewam do odwiedzania mojej strony internetowej, gdzie znajdziecie formularz kontaktowy i uświadomicie sobie co kryje się pod pojęciem: porządny fryzjer w Krakowie.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sublima Events - event kraków, uroczystość kraków, »

  Ile razy zdarza się ludziom trafić na artystów których wynajmuje się jednorazowo i nie poleca się ich dalej? My dajemy gwarancję kompetencji naszych artystów!!! Nasi artyści są wykształconymi w stopniu wyższym muzykami od lat występującymi na różnorakich scenach, zarówno podczas koncertów jak i podczas imprez firmowych tworząc idealną atmosferę na każdą możliwą okazję. Masz pytania?, chcesz zasięgnąć porady odnośnie zbliżającego się terminu eventu? ZAPRASZAMY

  Data dodania: 28 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Meble biurowe Rzeszów »

  Lobby meble oferuje oferuje swoim klientom instytucjonalnym szeroki wybór wyposażenia obiektów w niezbędne meble biurowe. W Rzeszowie nasza firma oferuje nie tylko bezpłatny transport ale również możliwość zamontowania sprzętu zakupionego u Nas. Szczególnie zwracamy uwagę na najnowsze katalogi prezentujące meble biurowe, krzesła biurowe oraz nowość - regały magazynowe. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 24 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Kraków »

  Oferujemy pośrednictwo w sprzedaży mieszkań w Krakowie. Nasze biuro nieruchomości znajdzie dla Ciebie lokum o jakim marzysz. Wystarczy, że zgłosisz się do nas i sprecyzujesz swoje oczekiwania, a pośrednicy zajmą się Twoim zleceniem. Sprawdź co oferujemy na stronie internetowej. Już dziś skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.slubny-fotograf-krakow.eu »

  Witamy na stronie internetowej o fotografii ślubnej. Z przeczytanych tekstów na naszej stronie dowiecie się Państwo który fotograf weselny będzie dla was perfekcyjny. Natraficie tu podobnie dane o salach weselnych, w jakich warto zamawiać wesela, takich jak: Hotel Delicjusz pod Poznaniem. Spośród wiadomości naniesionych na na stronę główną naszego serwisu wyczytacie także najistotniejsze cechy charakteru jakie powinien mieć dobry fotograf ślubny. Jeśli jeszcze nie wybraliście osoby odpowiedzialnej za fotografowanie na waszym ślubie wtedy zachęcamy was do przewertowania naszych propozycji. Odwiedzając naszą stronę internetową przyuważycie zakładkę kontaktową do postaci, która od dawna jest oceniana jako: porządny fotograf imprez okolicznościowych. Strona ma zróżnicowane zakładki, pod którymi mieści się dużo ciekawostek na temat: fotografia weselna. Serdecznie zapraszamy do komentowania naszej strony, co w przyszłości zapewni nam jeszcze dynamiczniej ją ulepszać. Odszukać nas można pod adresem: http://www. slubny-fotograf-krakow. eu/.

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja spółki z o.o. - Biuro rachunkowe Wadmex »

  Z doświadczenia wiemy, iż rejestracja spółki z o. o. sprawia Klientom wiele problemów. Wynikają one z niedostatecznej znajomości przepisów prawa podatkowego i braku biegłości z załatwianiu spraw urzędniczych. Klienci, którzy przychodzą do naszego biura często pytają: jak założyć firmę?, ile trwa rejestracja spółki z o. o. ? i jak należy ją prawidłowo przeprowadzić? Wielu przedsiębiorców woli powierzyć specjalistom założenie spółki z o. o., by mieć całkowitą pewność, iż wszystkie procedury zostały właściwie przeprowadzone. Nasze certyfikowane biuro rachunkowe daje pełną gwarancję tego, iż rejestracja spółki z o. o. jest prawidłowa i nie narazi Klienta na żadne straty. Nasze biuro rachunkowe oferuje również korzystne cenowo doradztwo prawne i księgowość Kraków. Zapraszamy do skorzystania z usług rachunkowych w naszym biurze. http://www.wadmex.pl/

  Data dodania: 01 10 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »