Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

 • Biuro rachunkowe Janina Gajewska, Białobrzegi »

  Biuro rachunkowe, którego właścicielką jest Janina Gajewska, zapewnia pełen profesjonalizm i elastyczne podejście do każdego klienta. Zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu księgowości, współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i małymi i średnimi firmami. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie wyboru najkorzystniejszego opodatkowania przedsiębiorstwa oraz pomocą przy zakładaniu i likwidacji działalności gospodarczej.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy Warszawa »

  Blog Samozatrudnienie jest zarówno dla przedsiębiorców, jak i pracowników rozwiązaniem na gorsze czasy. Co do zasady niższe koszty pracy uzyskane poprzez opodatkowanie podatkiem liniowym i małym ZUS, przedsiębiorstwa stać na utrzymanie dotychczasowego poziomu zatrudnienia. O tym jak prowadzić działalność w ramach samozatrudnienia można dowiedzieć się na prowadzonym przez nas blogu o prawie podatkowym Samozatrudnienie

  Obsługą merytoryczną bloga zajmuje się księgowy Warszawa - BUK Tercet. W ramach usług świadczona jest kompleksową obsługą finansowo – księgową przedsiębiorców. Gwarantowana komfortowa współpraca i atrakcyjne ceny.
  W ramach rozpoczęcia dobrej współpracy, wypełnimy dokumenty rejestrowe firmy, w tym wniosek CEIDG

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Business:: księgowość, podatki Jelenia Góra »

  „Business” Biuro rachunkowe Jelenia Góra oferuje swoje usługi poparte bogatym doświadczeniem. Swoją ofertę kieruje do podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Monika Kielan Piotrowska prowadzi księgowość Jelenia Góra. Doradztwo finansowe i rachunkowość Jelenia Góra to domena biura księgowego. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Fachowość i rzetelność to właśnie rachunkowość Jelenia Góra. Staramy się by, każda Twoja sprawa była naszą sprawą, policzymy podatki Jelenia Góra. To najlepsza księgowa Jelenia Góra. http://biuro-business.pl/index.php? page=o-nashttp://biuro-business.pl/index.php? page=ofertahttp://biuro-business.pl/index.php? page=kontakt

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja spółki z o.o. Wrocław »

  Chcesz otworzyć własną firmę i szukasz dobrego biura rachunkowego, które zajmie się wszystkimi sprawami związanymi z księgowością. W takim razie powinieneś wybrać nasze biuro rachunkowe Wrocław. Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi księgowe oraz finansowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo podstawowe usługi księgowe, do których można zaliczyć prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, bieżącą ewidencję operacji gospodarczych i wiele więcej.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tania księgowość Warszawa - taniarachunkowosc.pl »

  Taniarachunkowosc. pl to tanie biuro rachunkowe, prowadzimy usługi rachunkowe Warszawa. Kierujemy się regułą, aby to nabywca samodzielnie rozsądzał jak wiele chce płacić za księgowość (Warszawa). Pewnie masz już dość tych przygodnych formalności związanych z przechodzeniem po urzędach? Usługi rachunkowe Warszawa, przekaż nam swoje komplikacje z finansami, a my je rozwiążemy. Zacznij żyć w kraju, w którym papiery nie są już problemem. Biuro podatkowe Warszawa. Dla nas jakość równa się wyniki, bo księgowość Warszawa to nadzwyczaj wzięta sektor, natomiast my znamy co trzeba zrobić, aby konsument poczuł się VIPem przy niewielkim koszcie. Biuro rachunkowe Warszawa, zwerbuj się! Nasza działalność to przede wszystkim wielu zadowolonych klientów. Pobudzamy wszystkich zainteresowanych, aby poznali się ze wszystkimi ofertami na terenie kraju, a zauważą, że nasza oferta jest najbardziej owocna dla klienta, ponieważ w naszym biurze podatkowym opłacasz raptem tyle ile sam jako kontrahent taniego biura rachunkowego możesz zapłacić. Weprzyjże się jakie to łatwe i przekonaj się już obecnie!

  Najlepsze biuro rachunkowe Warszawa

  Najlepsze biuro rachunkowe

  Doradztwo księgowe Warszawa

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kraków Biuro Rachunkowe, Usługi Księgowe Kraków - Abix Consultant Sp. zo.o »

  Biuro Rachunkowe Kraków prowadzi księgi rachunkowe, podatkowe, książki przychodów-rozchodów. Oferujemy kompleksowy zakres usług księgowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Biuro Rachunkowe Abix Consultant oferuje Państwu następujace usługi:
  książka przychodów i rozchodów (KPIR), pełna księgowość (księgi handlowe), karta podatkowa i ryczałt,
  prowadzenie wspólnot mieszkaniowych, prowadzenie stowarzyszeń, prowadzenie fundacji,
  sporządzanie sprawozdań finansowych - bilans roczny.  Jak małżonkowie mogą rozliczyć ulgę na dziecko?
  Kara za niezgłoszenie pracownika do zus w terminie.
  Kilka źródeł przychodów - jaki PIT roczny
  Dochody polskiego rezydenta - obowiązek składnia PIT
  Zwolnienie chorobowe w ciąży
  Choroba w okresie urlopu bezpłatnego.
  Wynagrodzenie chorobowe po ukończonym 50-tym roku życia.
  Pracowałam u rodziców. Co z preferencyjną składką ZUS?
  Zawieszenie działalności gospodarczej a obowiązek prowadzenia ksiąg.
  Umowa o pracę bez wskazania daty rozpoczęcia pracy a zwolnienie chorobowe.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • LTA Business Center Sp. z o.o. »

  Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy przy rozliczeniach własnej działalności gospodarczej operujemy pomoc księgową. Nasi pracownicy szybko i skutecznie dokonają analizy dokumentacji, odnotują braki, rozliczą podatek VAT, składki pracownicze, składki zusowskie. Jeżeli szukają Państwo doradców, który podpowiedzą jak założyć firmę, co trzeba zrobić aby kupić lub sprzedać spółkę, jak wypełnić dokumentację przetargową, biznes plany zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Wedmanowej w Łodzi. Nasze łódzkie biuro rachunkowe przekształciło się w centrum biznesowe gdzie na co dzień pracują specjaliści z zakresu finansów, księgowości i rachunkowości.
  Nie zwlekajcie, liczy się każdy dzień. Czekamy na kontakt.

  Data dodania: 30 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kaweccy - Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza »

  Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY z siedzibą w Będzinie woj. śląskie świadczy usługi w zakresie księgowości. Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg oraz ubezpieczenie OC, które zapewnia Klientom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Naszą ofertę kierujemy do małych, średnich i dużych Przedsiębiorców zarówno rozpoczynających działalność, jak również tych, którzy chcieliby poprawić jakość swoich usług księgowych.
  Nasza oferta obejmuje usługi:
  - pomoc przy zakładaniu firmy
  - pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania
  - prowadzenie księgowości na najwyższym poziomie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  - sporządzanie deklaracji i sprawozdań do Urzędów i wszystkich Instytucji
  - sporządzanie sprawozdań i raportów dla Organów Zarządzających
  - prowadzenie spraw kadrowych i płacowych 
  - sporządzanie wszelkich zaświadczeń i zestawień na życzenie Przedsiębiorcy
  - pomagamy w zwrocie podatku z zagranicy.

  PROMOCJA:

  KAŻDEJ NOWEJ FIRMIE ROZPOCZYNAJĄCEJ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ LUB ZMIENIAJĄCEJ BIURO RACHUNKOWE PROPONUJEMY OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ 2 MIESIĄCE GRATIS.

  ZMIEŃ KSIĘGOWĄ NA NASZE BIURO RACHUNKOWE!

  Kaweccy s. c.
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www. kaweccygroup. pl

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja spółki z o.o. - Biuro rachunkowe Wadmex »

  Z doświadczenia wiemy, iż rejestracja spółki z o. o. sprawia Klientom wiele problemów. Wynikają one z niedostatecznej znajomości przepisów prawa podatkowego i braku biegłości z załatwianiu spraw urzędniczych. Klienci, którzy przychodzą do naszego biura często pytają: jak założyć firmę?, ile trwa rejestracja spółki z o. o. ? i jak należy ją prawidłowo przeprowadzić? Wielu przedsiębiorców woli powierzyć specjalistom założenie spółki z o. o., by mieć całkowitą pewność, iż wszystkie procedury zostały właściwie przeprowadzone. Nasze certyfikowane biuro rachunkowe daje pełną gwarancję tego, iż rejestracja spółki z o. o. jest prawidłowa i nie narazi Klienta na żadne straty. Nasze biuro rachunkowe oferuje również korzystne cenowo doradztwo prawne i księgowość Kraków. Zapraszamy do skorzystania z usług rachunkowych w naszym biurze. http://www.wadmex.pl/

  Data dodania: 01 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Większym oraz mniejszym zakładom gamę swoich usług poleca Biuro rachunkowe Warszawa. Tylko w tym miejscu rozmaity zakres obowiązków, z którymi częstokroć trapisz się oraz głowisz każdego dnia. Jeżeli pragniesz na przykład, ażeby wycena nieruchomości przebiegła szybko i profesjonalnie, albo masz już serdecznie dość parania się kwestiami pieniężnymi swej fabryki, Twoim punktem przeznaczenia winien stać się proponowany adres www. Zaufaj nam, tak samo jak przed Tobą zrobiły to już znane firmy.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • A!Konto Kraków - biuro rachunkowe »

  Nasze biuro rachunkowe w Krakowie sporządza też pisemne opinie w zakresie stosowania prawa podatkowego. Właściwie każdy nasz Kontrahent otrzymuje usługę całkowicie dostosowaną do jego potrzeb i rzetelną, a wszelkie porady prawne z zakresu podatków analizowane są w oparciu o edukację zakupioną przez właściciela biura, na przestrzeni 10 lat.

  Misją naszego biura podatkowego jest satysfakcja każdego Klienta. Co więcej nasi Nabywcy powierzając nam swoją księgowość, posiadają zapewnienie iż przejmujemy odpowiedzialność za tą dziedzinę działania link=http://akonto-krakow. eubiuro rachunkowe Kraków/link przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki) i ponosimy całkowicie konsekwencje wynikające ze złej interpretacji przepisów.

  Dysponujemy kilkunastoletnim doświadczeniem w takich dziedzinach jak Finanse, Sprzedaż, Informatyka i Prawo. Wiemy co to znaczy zarządzać firmą prywatną i spółką Skarbu Państwa. Edukację zdobyliśmy na studiach ekonomicznych, informatycznych oraz dodatkowo MBA. Nasza wiedza i doświadczenie jest do Twojej dyspozycji. W dowolnej z powyższych dziedzin. Wystarczy zadać pytanie.

  Księgi naszych Kontrahentów prowadzimy szczególnie rzetelnie i sumiennie. By zapewnić Państwu zapewnienie prawidłowego prowadzenia księgowości Państwa korporacji, na bieżąco monitorujemy wszystkie zmiany w przepisach prawno-podatkowych dotyczących stylu i formy Państwa działalności. Pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie i informujemy o obowiązującym stanie finansów.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdyż świadczymy rozbudowane usługi i z całą pewnością państwo będą zadowoleni z naszych usług. Zaufaj nam tak jak już zaufało setki spółek, pamiętaj dajemy pewność że wasza firma będzie prowadzona przeze mnieza firma w metodę rzetelny i profesjonalny

  Data dodania: 10 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Białystok-Biuro rachunkowe »

  Przepisy skarbowe także personalne w dotychczasowej dobie powodują biznesmenom dosyć dużo kłopotów. Trzeba znać wszelkie ustawy prawne prowadzenia firmy. Bardzo dobrze, że z pomocą przychodzą biura rachunkowe. Przekazanie obowiązków w obszarze prowadzenia księgowości również spraw personalnych firmy stanowi w dzisiejszej dobie fundamentem działania małych przedsiębiorstw. W ten właśnie sposób przedsiębiorca uzyskuję pewność rzetelności prowadzenia swych ksiąg rachunkowych i pilnowania kwestii personalnych. Biurem rachunkowym, jakie z całkowitą niezawodnością poprowadzi sprawy personalne oraz księgowe jest Biuro Rachunkowe Białystok. Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym biurze. Z zupełną pewnością znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie dla każdego z naszych klientów.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Wrocław »

  R Partner - biuro księgowe z Wrocławia oferuje swoim klientom najlepsze usługi finansowe, księgowe, kadrowe i wiele innych dla firm i osób prywatnych w całej Polsce. Świadczymy pomoc w kontaktach z organami skarbowymi i pomoc w rozwijaniu struktury finansowej firmy, wykonujemy dokładne audyty i sprawozdania księgowe oraz reprezentujemy naszych kontrahentów przed organami skarbowymi państwa. Biuro księgowe R Partner zlokalizowane jest we Wrocławiu na ul. Stefana Czarneckiego 1, do którego bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich interesantów.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biura rachunkowe Warszawa to obecnie wielce konieczne są dla spółki gdyż właścicielowi firmy pozwalają na zaoszczędzenie mnóstwo ilości czasu.
  Skoro potrzebujemy wsparcia fachowca w dziedzinie rachunkowości gorąco zapraszamy do naszego biura rachunkowego Batex - biuro rachunkowe Warszawa.
  Batex biuro rachunkowe to gwarancja jakości, stabilność i pewność w stanie majątkowym. Dysponujemy stosowne certyfikaty kwalifikacyjne od Ministra Finansów dające prawo do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  Sprawdź nas: biuro rachunkowe Warszawa.

  Data dodania: 18 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wisła »

  Kancelaria rachunkowa Krzysztof Kieczka ma swe oddziały w Bielsku, Cieszynie i Wiśle. Od kilkunastu lat gwarantuje dobrej jakości usługi podatkowe. W wypadku zapotrzebowania gratis zabiera dokumenty od kontrahentów. Proponuje niewysokie ceny, a co więcej profesjonalną usługi księgowe.

  Doświadczenie kancelarii księgowej Krzysztof Kieczka z Bielska upewnia certyfikat Ministerstwa Finansów. Biuro oferuje swoim petentom obsługę w obrębie, m. in. prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego i karty podatkowej, rozliczania z ZUS-em i przygotowywania wniosków kredytowych. Zapewnia również obsługę kadrowo-płacową.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Leszno »

  Biuro Rachunkowe Anna Szlachetka z Leszna świadczy usługi na terenie miasta Leszna i okolic podmiotom o różnej wielkości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla osób fizycznych i firm. Zajmujemy się obsługą księgową, kadrową oraz doradztwem gospodarczym. Jako jedno z nielicznych biur rachunkowych w Lesznie rozliczamy dochody z zagranicy, nie tylko z krajów europejskich, ale i też z USA czy Australii. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której oprócz informacji o nas, znajdą Państwo ciekawe artykuły o tematyce podatkowej czy kalendarz podatkowy. Powierz nam swoje finanse jeszcze dziś. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe kraków, księgowość kraków, »

  esteśmy w stanie Ci pomóc w gąszczu przepisów podatkowych. Biuro Rachunkowe EXPERT świadczy kompleksową obsługę finansowo- księgową oraz kadrową dla małych i średnich firm, osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek o różnej formie prawnej oraz organizacji ngo (fundacje i stowarzyszenia). expert księgowość kraków, expert kraków to licencjonowane biuro rachunkowe kraków, biuro podatkowe kraków, kancelaria podatkowa kraków, biuro rachunkowe zielonki, biuro księgowe kraków. Biuro prowadzi księgi i ewidencje, księgowość kraków, usługi księgowe kraków, doradztwo podatkowe kraków, usługi księgowe kraków, usługi księgowe zielonki, usługi rachunkowe kraków tylko i wyłącznie przy użyciu nowoczesnych programów finansowo - księgowych, systematycznie aktualizowanych i unowocześnianych, firmy. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 12 2015 · szczegóły wpisu »