Kino Podkategoria: Kino

 • Castingi »

  Serwis castpromo.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno reżyserów jak i osób marzących o zostaniu aktorem. Nasz bank twarzy jest zbiorem informacji kiedy i gdzie przeprowadzane są castingi do filmów czy teledysków. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce można znaleźć castingi i zgłaszać się na te, które Cię zainteresują. Nasz bank twarzy pomoże znaleźć rolę dla Ciebie. Jeżeli Twój talent aktorski ciągle czeka na odkrycie, to zarejestruj się w portalu castpromo. pl, abyś na bieżąco mógł sprawdzić informacje o aktualnych castingach do filmów.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • DOBOGO.PL - najlepsze rankingi »

  Dobogo. pl to portal mający zagwarantować dobrą rozrywkę dla osób ciekawych świata. Jeśli twoje zainteresowania nie kończą się na jednym zagadnieniu, dobrze trafiłeś. Dobogo. pl ma być miejscem, gdzie każda osoba z otwartą głową znajdzie coś dla siebie i będzie wracać po więcej. Od ciekawostek ze świata polityki, sztuki - aż po gry online. Staramy się, aby na stronę trafiały treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości i informacje Warszawa »

  Warszawa jest pięknym miastem i jednym z największych w Polsce. Nawet osobie która mieszka w niej od samego urodzenia ciężko jest czasami ogarnąć jej ogrom i wszystko to co się w niej dzieje, a czasami może nawet ją to wszystko przytłaczać. Na przeciw oczekiwaniom przeciętnego Warszawiaka i jednocześnie rozwiązując jego problem wychodzi portal WjakWarszawa. info Jest to nowa platforma z wiadomościami i informacjami ze stołecznego miasta Warszawa. Nowości i aktualności, co, gdzie i kiedy to tylko mała i drobna część rzeczy które znajdziesz na stronie.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kino

Kino - nowa strona:

Adres: