Kalkulatory Podkategoria: Kalkulatory

 • Marcin Mazurek »

  Artykuły, porady Przydatne porady. Jak zabezpieczyć się przed podsłuchem w sieci przy wykorzystaniu ssh. Jak odczytać dpi zdjęcia w Windows XP. Jak stworzyć skrypt automatycznej konfiguracji proxy. Ssh w środowisku Windows itp... Bazy danych MySql, Postgres, teoria, praktyka. Informacje związane z PHP i kilka wydaje mi się ciekawych a jak nie ciekawych to przydatnych skryptów. Narzedzia online: konwerter kb, mb, gb, tb.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kwota słownie - Przelicznik kwoty na słowa »

  Kwota słownie online - Jak zamienić kwotę zł na słowa. Jest to narzędzie online które służy do zamiany kwoty liczbowej na reprezentacje słowną. Obsługuje liczy : milion, miliard, bilion, biliard, trylion, tryliard, kwadrylion, kwintylion, sekstylion, septylion, oktylion, nonylion, decylion. Największą liczbę jaką obsługuje to liczna decylion.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konwertery »

  Narzędzia online ułatwiające życie każdemu. Konwertery zdjęć, konwerter obrazów SVG do innych formatów. Niektóre wyrazy lub całe zdania, czytane od tyłu (wspak), znaczą to samo co pisane/czytane normalnie. Lista wyrazów czytanych od tyłu, znaczących to samo, co czytanych normalnie. Konwerter stron kodowych. SVG do PNG, SVG do BMP, SVG do JPG, SVG do JPEG, SVG do GIF, SVG do PDF, SVG do EPS, SVG do EPS, SVG do EPS2, SVG do EPS3, SVG do EPSF, SVG do EPSI, SVG do EPT, SVG do JNG, SVG do JP2, SVG do JPC, SVG do PS, SVG do PS2, SVG do PS3, SVG do PSD, SVG do PTIF, SVG do TIFF, SVG do WBMP

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kalkulatory

SVG do PS3 (1), SVG do JPG (1), SVG do JPEG (1), SVG do EPS2 (1), (19), SVG do EPS3 (1), SVG do PSD (1), SVG do EPS (2), SVG do PS (1), SVG do GIF (1), SVG do PS2 (1), kwota (1), złotych (1), php (1), SVG do PNG (1), SVG do BMP (1), SVG do PDF (1), kwota słownie (1), słownie (1)

Kalkulatory - nowa strona:

Adres: