Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

 • OpenExome – urządzenia do diagnostyki genetycznej »

  Naszym nadrzędnym celem było stworzenie kompetentnego, otwartego zespołu poszukującego innowacji w dziedzinie nauk biologicznych i medycznych. Doświadczenie zdobywaliśmy przez lata zarówno w pracy naukowej, jak i w firmach sektora biomedycznego. Jesteśmy dynamiczną firmą dostarczającą innowacyjne rozwiązania dla laboratoriów zajmujących się diagnostyką molekularną w tym diagnostyką onkologiczną, molekularną diagnostykę nieinwazyjną, diagnostykę chorób rzadkich. Wprowadzamy przyszłościowe technologie z zakresu biologii molekularnej współpracując z wiodącymi producentami sprzętu laboratoryjnego, min. Illumina, Sage Science, Fluidigm oraz dostawcami odczynników – Multiplicom, Archer Dx. Naszą specjalnością jest sekwencjonowanie następnej (drugiej) generacji - NGS, genomika pojedynczej komórki, genotypowanie z zastosowaniem mikromacierzy oraz inne molekularne technologie wysokoprzepustowe generujące dużą liczbę danych. Dostarczane przez nas rozwiązania z powodzeniem funkcjonują w kilkudziesięciu najlepszych ośrodkach medycznych, naukowych i weterynaryjnych w Polsce. Oprócz klasycznej opieki serwisowej, stawiamy mocno na wsparcie merytoryczne poprzez opiekę specjalistów aplikacyjnych. Ich rola to nie tylko implementacja nowych technik, ale również rozwiązywanie wyzwań i problemów pojawiających się w codziennej pracy. Poprzez liczne sympozja i wykłady, specjalistyczne dni aplikacyjne i spotkania użytkowników staramy się dotrzeć z wiedzą do każdej zainteresowanej osoby. Zależy nam aby decyzje o wdrażaniu nowych technologii byty podejmowane w sposób świadomy, a nowe urządzenia stawały się impulsem do dalszego rozwoju. Firma OpenExome wychodząc naprzeciw potrzeb klientów, uruchomiła serwis NGS, gdzie możliwe jest zlecenie wykonania projektu od przygotowania próbki do analizy bioinformatycznej. Przy wykonaniu projektów współpracujemy z wiodącymi serwisami usług genomicznych w Europie w tym z firmą AROS Applied Biotechnology, Source BioScience, Intelliseq.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Praca licencjacka - Sententia.pl »

  Praca licencjacka zapewne będzie pierwszą poważna pracą z którą będziesz musiał się spotkać. Sententia, posiada bogate doświadczenie w branży edukacyjnej ale przede wszystkim w pisaniu tego typu prac, ale nie tylko również piszemy prace magisterskie, doktorskie, zawodowe a także prezentacja maturalne. Jeśli nie wiesz od czego musisz zacząć i potrzebujesz pomocy oraz nie wiesz jak się do tego zabrać zapraszamy na stronę www, gdzie znajcie wszelkie informacje jak również wszelkie dane kontaktowe do nas.

  Data dodania: 22 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego »

  szkolenie języka angielskiego - dianaszadna. pl jest to witryna internetowa WWW szkoły językowej. Szkoła ta charakteryzuje się przede wszystkim tym, że jest to szkoła z tradycjami i z doświadczeniem. Szkoła ta to przede wszystkim profesjonalność i specjalistyczność. Priorytetowym celem szkoły jest bez wątpienia przekazać jak najwięcej wiedzy swoim uczniom. Szkoła ta jest prywatną szkołą. Dzięki najlepszym metodom oraz formom nauczania szkoła słynie z bardzo szybkich kursów, po których prawie każde uczeń zna język obcy i bardzo dobrze się nim posługuje. Znajomość języka obcego w dzisiejszych czasach to podstawa, nie należy zatem się wahać f powinno się zacząć naukę.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Tarnów »

  Speakers Corner posiada szeroką gamę kursów językowych na terenie Tarnowa. Języki: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, francuski, japoński. W naszej szkole językowej w Tarnowie dostosowujemy kursy do różnych grup wiekowych. Oferujemy także specjalistyczne tłumaczenia języków obcych na poziomie światowym. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doszkalaj.pl - darmowe szkolenia, darmowe kursy online. »

  Doszkalaj. pl to bezpłatna, stale aktualizowana baza szkoleń online.
  Szkolenia i kursy podzielone są na 11 kategorii tematycznych: Rozwój osobisty, Biznes, Finanse i Rachunkowość, Informatyka, Kursy językowe, Hobby, Sport, Fotografia, Nauka, Muzyka, Motoryzacja. Dołącz do nas i zwiększ swoje kwalifikacje zawodowe online i bez opłat w zaciszu swojego domu.
  Polub nasz fanpage i na bieżąco informowany bądź o nowo publikowanych szkoleniach.

  Data dodania: 12 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kilka informacji o wyborze odpowiedniej szkoły w Szczecinie. »

  Wielu studentów decydując się na podjęcie studiów znacznie wcześniej szuka adekwatnego miejsca do lokalu. Dla wielu ludzi uczelnie gdańsk czy również uczelnie Szczecin stwarzają odpowiednie miejsca nie tylko do edukacji ale też zapewniają swoim studentom odpowiednie miejsca noclegowe. Akademiki to najbardziej popularne lokale studenckie, w których nie za każdym razem są wolne miejsca. Warto zatem rozpocząć własne wyszukiwania znacznie uprzednio żeby mieć już od początku roku akademickiego zapewnione miejsce w takim akademiku. Wybór kierunków studiów, które oferują nam różne uczelnie jest spory i z pewnością w gronie nich każdy znajdzie wybrany poprzez siebie kierunek.. Studia medyczne czy również studia prawnicze to jedne z bardziej obleganych kierunków studiów, na które niestety nie tak łatwo się dostać. Kilka informacji znajdziemy za radą stron internetowych WWW wybranych przeze mnie uczelni. Musisz również zobaczyć na jakich zasadach możemy złożyć nasze papiery ażeby zostać przyjętym na wybrany przeze mnie kierunek.

  Data dodania: 18 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Astronautyka »

  Kosmonautyka. pl - portal omawiający loty w kosmos. Nowości astronautyczne, sprzęt i technologie kosmiczne. Poznaj działalność człowieka w kosmosie już teraz! Nie zapomnij zapisać się do naszych profili Facebook i Twitter.

  Data dodania: 30 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu »

  Dietetyka w sporcie, Organizacja i Zarządzanie, czy też i Problemy seksualne w resocjalizacji – naukę na tych, oraz innych specjalizacjach zapewnia WSM Sosnowiec. WSM Sosnowiec gwarantuje swoim studentom świetne przygotowanie do zawodu pielęgniarza, czy ratownika medycznego, elastyczny grafik i możliwość wzbogacania wiedzy w wielu dziedzinach. Grono doświadczonych wykładowców, bogata czytelnia oraz wygodna lokalizacja sprawiają, że Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu jest jedną z najbardziej polecanych szkół medycznych na tym terenie. Nie czekaj i już teraz zapisz się na studia medyczne – Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu zaprasza do zadawania dalszych pytań drogą telefoniczną oraz mailową.

  Data dodania: 11 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: