Szkoły Podkategoria: Szkoły

 • Przewodnik po Warszawie - Poznaj Warszawę »

  Oprowadzanie grup turystycznych po Warszawie to pasja naszych przewodników. Na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje w Warszawie. Z naszymi licencjonowanymi przewodnikami poznasz jak niezwykłym miejscem jest nasza stolica. Na pewno będziesz usatysfakcjonowany usługami naszych przewodników po Warszawie. W naszej ofercie znajdują się rozmaite tematyczne spacery po Warszawie np. szlak powstańczy, szlak noblistów czy Warszawa filmowa. http://www.poznajwarszawe.com/przewodnik-po-warszawie/zwiedzanie-warszawy/wycieczki-jednodniowe-po-warszawie/. Dla planujących dłuższy pobyt w stolicy oferujemy kilkudniową opiekę przewodnika nad grupą, oraz przygotowanie najbardziej optymalnego i najbardziej interesującego Cię planu zwiedzania. http://www.poznajwarszawe.com/przewodnik-po-warszawie/zwiedzanie-warszawy/ Zapraszamy do zwiedzania Warszawy wspólnie z nami – przewodnicy z grupy Poznaj Warszawę.

  Data dodania: 03 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Świdnica »

  Szkoła Perfect And Practical na ternie Świdnicy działa już od 6 lat. Przestronne sale szkoleniowe, sprawdzone metody nauczania, doświadczona i zgrana kadra lektorska - to tylko niektóre z zalet naszej szkoły. Przyjemna atmosfera, estetyczne otoczenie i pomocna kadra lektorska gwarantują mile i efektywnie spędzony czas.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły. Program nauczania obejmuje dzieci w wieku wczesnoszkolnym, gimnazjalnym, młodzież oraz dorosłych. Zajęcia oparte są na metodzie bezpośredniej- Direct Method for English. Szczegóły oferty znajdują się w zakładkach.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polecamy warsztaty dla instruktorów wykładowców OSK »

  Myślisz nad zrobieniem prawa jazdy?
  Mamy dla Ciebie ofertę: Szkolenia kierowców. Jaworzno posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to nazwane, jako szkolenia okresowe kierowców, które organizowane są, co jakiś czas. Ukończenie takiego szkolenia jest zakończone świadectwem kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów bezpieczeństwa, optymalizacji czasu jazdy, bezpieczeństwa pasażerów oraz niebezpieczeństw związanych z wykonywanym tranportem. Zapraszamy na warsztaty instruktorskie doskonalące wiedzę nauczycielom Ośrodków Szkolenia Kierowców.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • prezentacje maturalne »

  Matura to bardzo ważny egzamin w życiu każdego młodego człowieka. Doskonale wiemy jak wiele stresu ona przysparza. Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć firmę, która oferuje pisanie prac maturalnych. Dzięki nam nie będziesz musiał poświęcać czasu na pisanie pracy, a zaoszczędzony czas będziesz mógł przeznaczyć na naukę. My za to przygotujemy Twoją pracę w najwyższej jakości.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dziecko w Warszawie »

  Dziecko w Warszawie to unikalne kompendium porad i wskazówek o wychowaniu, nauce, zdrowiu, zabawie, rozwijaniu pasji i spędzaniu czasu dzieci i z dziećmi. Cykl fachowych artykułów uzupełnia baza teleadresowa, oraz produktowa niezbędna dla każdego rodzica, opiekuna i pedagoga. Katalog ukazuje się również raz w roku w formie drukowanej.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka Kraków | Szkoła Matematyki Alfa »

  Jeśli poszukujesz dobrej szkoły matematyki, to bardzo dobrze trafiłeś. Szkoła matematyki Alfa istnieje już wiele lat mając przychylne opinie. W ofercie oferowane są kursy maturalne, gimnazjalne, dla studentów oraz dla najmłodszych. Wszystkich zainteresowanych ofertą serdecznie zapraszam na stronę internetową, gdzie znajdziecie dokładny opis oferowanych usług.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jak zdobyć konkretne kwalifikacje? »

  Centrum Szkoleń Zawodowych KOMPETENCJA oferuje szkolenie sep, a także kursy, m. in. : kurs spawania.
  Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych kursów korzysta coraz więcej osób.
  Wiele specjalistycznych pozwoleń uzyskasz kończąc nasz kurs. Wózki widłowe i inne urządzenia należy prowadzić tylko po specjalnych kursach.
  Po zdobyciu uprawnień kończąc szkolenie, operatorzy maszyn budowlanych mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Organizujemy także bezpłatne kursy. Oglądaj naszą stronę często by nie przeoczyć szkolenia dobrego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć potrzebny zawód!

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Piaseczno »

  Szkoła Okrywców to Niepubliczna Szkoła Podstawowa wpisana jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Gminę Piaseczno. Szkoła posiada szkoły publicznej. Nasza szkoła w nowoczesny sposób rozwija pasje i talenty uczniów. Naszym celem jest także rozwijanie umiejętności prospołecznych, aby nasi Uczniowie wyrośli na osoby wrażliwe i odpwiedzialne.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • http://www.korepetycjenowysacz.edu.pl, »

  korepetycjenowysacz. edu. pl - to serwis szkolny skonstruowany celowo dla uczniów techników oraz szkół policealnych o kierunku informatyka. Na naszym serwisie odszukacie wiele fachowych artykułów na temat kwalifikacji zawodowych E12, E13, E14. Portal zarządzany jest przez nauczycieli przedmiotów informatycznych, wobec tego masz pewność że wszystkie zamieszczane w nim materiały, sa zgodne z obecnie wiążącym planem kształcenia. Nasz serwis to rzeczywiście ponadprzeciętne miejsce, gdzie w sposób kompetentny, przygotujesz się do sprawdzianu zawodowego z informatyki. Jeżeli chcesz być orłem w swojej klasie i zaliczyć z wyróżnieniem wszystkie kwalifikację, zacznij odczytywać nasz szczególny serwis, a szybko zauważysz efekty. Wejdź juz w tym momencie na adres www. korepetycjenowysacz. edu. pl i stań się naszym częstym gościem.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia eco-drivingu nauczą jak zapobiegać wypadkom. »

  Symulator jazdy jest urządzeniem, które umożliwia wytworzyć w sposób wirtualny warunki występujące w naturze. Prowadzenie innowacyjnego sposobu nauki jazdy będzie udogodnieniem oraz uzupełniającą formą umiejętności dla obecnych kierowców. Taką formę kształcenia proponujemy wszystkim, którzy chcą podnieść własną technikę prowadzenia oraz chcą być przygotowani do odpowiedniego reagowania w innych sytuacjach, a szczególnie w tych niekorzystnych. Na nowoczesnym symulatorze można ćwiczyć szkolenia z eco-drivingu po którym jazda defensywna nie będzie sprawiać kłopotu i pozwoli na zapobieganie wypadkom. Wynajem symulatora ułatwi Ci nasza firma.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nasza firma zapewnia bogaty wybór w obszarze: szkolenia zawodowe. »

  Grupa CARGO istnieje od 1992 roku. Działamy w kilku segmentach:
  - szkolenia zawodowe (operator wózka widłowego, spawacz, florysta i inne). Zobacz różne nasze szkolenia. Jaworzno to centrala naszej firmy. Nasze oddziały mamy na terenie całego kraju.
  - doskonalenie kadr (kursy komputerowe i inne)
  - wynajem symulatora (szkolenia okresowe, symulator 6-stopniowy)
  - badania lekarskie (pracownia psychologiczna, badania kierowców)
  - wynajem busa
  Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę internetową gdzie mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami naszej oferty oraz sprawdzić bieżące promocje. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • krakkursy.pl | Kursy taxi, BHP, wózki widłowe »

  Jak zostać taksówkarzem w Krakowie. Zacznijmy od listy czynności jakie musimy wykonać by wyjechać na miasto w pojeździe jako licencjonowany TaxiDriver. - szkolenie w zakresie licencjonowanego przewozu osób taksówką osobową, W Krakowie, zgodnie z uchwałą Rady Miasta Krakowa jest ono obowiązk

  Data dodania: 13 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy it »

  Serdecznie zapraszamy na http://www. it-szkolenia. eu, w celu zaznajomienia sie z naszą wyjątkowa propozycją szkoleniową. Oferujemy kursy it, szkolenia efs, szkolenia microsoft i wiele innych. Jesteśmy prestiżowym i najstarszym ośrodkiem treningowym w Polsce. Organizujemy wysokiej jakości kursy informatyczne, dla różnego gatunku instytucyj. Dysponujemy fachową i wykwalifikowaną kadrą trenerów, która przeszkoliła już górę fachowców w naszym kraju. Wykonujemy szkolenia na zamówienie i stale trafiamy do osobistych potrzeb danego klienta. Udzielamy też wsparcie it dla każdych naszych odbiorców, z nami za każdym razem masz pełne przekonanie że podczas fachowej konsultacji, rozproszymy wszelkie twoje wątpliwości.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Tarnów »

  Speakers Corner posiada szeroką gamę kursów językowych na terenie Tarnowa. Języki: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, francuski, japoński. W naszej szkole językowej w Tarnowie dostosowujemy kursy do różnych grup wiekowych. Oferujemy także specjalistyczne tłumaczenia języków obcych na poziomie światowym. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem sal Katowice »

  Bazując na 20-letnim doświadczeniu oferujemy Wam naszą nową usługę: wynajem sali konferencyjno-szkoleniowej w Katowicach. Gwarantujemy korzystne warunki: klimatyzacja, niska cena, przystępne umiejscowienie sali. Naszą salę cechuje wystrój sprzyjający przyjaznej atmosferze. Lokalizacja sal rozwiązuje problem z dojazdem, umiejscowienie opodal dworca autobusowego gwarantuje błyskawiczne dotarcie na miejsce pieszo.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • DRIMAGINE 3D Animation and VFX Academy »

  Akademia Animacji 3D DRIMAGINE ma na celu kształcenia specjalistów w dziedzinie grafiki 3D na najwyższym poziomie poprzez zapewnienie dostępu do najnowszych rozwiązań technologicznych oraz współpracę z profesjonalną, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą dydaktyczną składającą się z najlepszych specjalistów.

  DRIMAGINE to najnowocześniejsza placówka edukacyjna przystosowana do kształcenia grafików na najwyższym światowym poziomie. Dysponuje profesjonalnymi laboratoriami komputerowymi, salą projekcyjną, studiem rzeźby i rysunku.

  Specyfikacja programowa

  Akademia Animacji DRIMAGINE to dwuletnie lub roczne szkolenia w trybie dziennym i zaocznym, które w pełni przygotowują kandydata do pracy przy produkcji filmów 3D i efektów specjalnych.
  DRIMAGINE to połączenie zdobytej wiedzy z praktyką, dlatego też większość zajęć odbywa się na zasadzie warsztatów, aby każdy z uczestników mógł zdobyć jak najszersze kwalifikacje.
  Studenci uczestniczą w ponad 35 kursach, które rozwijają ich dotychczasowe umiejętności, czyniąc z nich fenomenalnych artystów środowiska 3D.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kandydatów proponujemy następujące warianty szkoleniowe:
  – Szkolenia dzienne i zaoczne (dwuletnie oraz roczne) – Nowy Sącz ( Szkoła WSB-NLU / MMC Brainville)
  – Szkolenia dzienne i zaoczne (dwuletnie oraz roczne) / Szkolenia wieczorowe (półroczne) – Warszawa ( centrum dydaktyczne WSTE / Instytut Łączności )

  Uczestnicy:
  Szkolenia są skierowane do wszystkich osób pasjonujących się cyfrowa sztuką wizualną.

  Warunki przyjęcia:
  Warunkiem przyjęcia jest wypełnienie FORMULARZA REKRUTACYJNEGO oraz przysłanie PORTFOLIO lub ESEJU.

  Główny partner technologiczny - MMC Brainville.
  Możliwość systemów stażowych - Human Ark oraz Alwernia Studio.
  Studia podyplomowe realizowane pod patronatem akademii - Horyzont2020. edu

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kuźnia Kultury - pokazy walk oraz rzemiosło dawne »

  Kuźnia Kultury zajmuje się działalnością kulturalno-artystyczną. Organizuje pokazy walk rycerskich, pokazy tańca dawnego oraz interaktywne stanowiska rzemieślnicze, gdzie własnoręcznie można spróbować stać się kowalem, tkaczem, czy garncarzem.

  Na stronie można znaleźć także ofertę żywych lekcji historii, zajęcia z szermierki, czy łucznictwa.

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • kurs ADR Włocławek »

  Zajmujesz się kierowaniem pojazdem, nie możesz pozwolić żeby omineły cię róznego rodzaju szkolenia? Genialny myśl bo właśnie dzięki kursom i różnego typu szkoleniom takim jak np kurs ADR Włocławek będziesz bardziej użyteczny w prywatnej spółce, co bardzo często pozwala uniknąć zwolnienia, a dodatkowo podwyższyć zarobki. Na mojej stronie znajdziesz wszystko ażeby dowiedzieć się więcej o prowadzonych przez nas kursach, ich zakres, osiągnięte kwalifikacje kierowców po przebiegu lekcji. Zapraszamy do odwiedzin i sprawdzenia całej oferty. Istotne jest również by sprawdzić jakie dokumenty będą przydatne do zrealizowania usługi. Wszelkie dane pod telefonem.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci Suwałki »

  Szkoła j. obcych Perfekt Suwałkioferuje:

  skuteczne kursy językowe dla klientów indywidualnych, firm, dzieci i młodzieży.

  Chcesz mówić płynnie w języku obcym?

  Wybierz odpowiednią ofertę dopasowaną do twoich potrzeb.

  Dzięki nauki w naszej szkole językowej język obcy będziesz mieć opanowany do perfekcji i w mowie i w piśmie.

  Teraz wyjeżdżając gdzieś do obcego kraju nie musisz się już obawiać, że nie będziesz mógł się porozumieć. Będziesz dumny i szczęśliwy ze zdobytej wiedzy.

  Nasza szkoła zajmuje się uczeniem języków:


  - jęz. angielskiego
  - jęz. niemieckiego
  - jęz. angielskiego
  - jęz. rosyjskiego
  - jęz. hiszpańskiego

  Perfekt Suwałki ucz się z nami! Uczymy dzieci i dorosłych. Zapisz dziecko na angielski Suwałki!

  Możesz zapisać się na nasze zajęcia w dwóch miastach, albo w Suwałkach albo w Sejnach. Zapisz się tam gdzie masz najbliżej. :)

  Nie czekaj więc i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą, cennikiem. Czekają na ciebie atrakcyjne zniżki - Zapytaj o szczegóły w naszej placówce bądź skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Turystyczne Karpatka »

  Organizacja wycieczek szkolnych, zielonych szkół, wyjazdów integracyjnych. Szeroki wybór pakietów SPA w hotelach nad morzem, nad jeziorem, w górach. Organizujemy wczasy rodzinne oraz jednodniowe wycieczki do Pragi, Drezna i wiele innych. zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 10 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oddział Cargo Nysa. »

  Zastanawiasz się nad doskonaleniem techniki jazdy?
  Oddział CARGO Nysa ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to określane, jako szkolenia okresowe, które organizowane są, co pewien czas. Ukończenie takiego kursu jest nagradzane świadectwem kwalifikacji zawodowej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część teoretyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów bezpieczeństwa, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz niebezpieczeństw związanych z wykonywanym tranportem. Polecamy także warsztaty instruktorskie doskonalące kwalifikacje nauczycielom Ośrodków Szkolenia Kierowców.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: