Strony związane z hasłem 'wynajem autokarów':

 • WYNAJEM AUTOKARÓW I BUSÓW »

  Wszystko zależy gdzie i jak dużą grupą jedziemy i w które miejsce chcemy pojechać. Z pewnością wielokrotnie próbowałeś odszukać przewoźnika autobusowego podczas sezonu letniego i musiałeś robić dziesiątki telefonów. Od teraz już nie musisz tego robić. Serwis wykona to za ciebie. Przewoźnicy oferują swoje usługi w przeróżnych cenach oraz jakości. Pokuś się o najlepszy wybór samodzielnie. Okres na autokary, autobusy, busy wycieczkowe zawsze jest i zawsze będzie niezależnie od pogody. Latem przede wszystkim jeździmy na wakacje a w porze zimowej na ferie. Nasze dzieci powinny być bezpieczne. W autokarze lub busie bezpieczeństwo można swobodnie zapewnić, ponieważ wszystko jest pod naszą obserwacją. Inny przypadek to transport gości weselnych. Goście z pewnością będą szczęśliwi, jeśli nie będą musieli organizować sobie samochodu na osobiście. Szczególnie po uroczystościach weselnych, ponieważ wszyscy są ledwo żywi. Jeśli robimy pielgrzymkę również warto wynająć autokar, przeważnie w drogę do naszego domu ponieważ zmęczenie nie pozwala na powrót piechotą. Poza tym w autokarze lub busie można wymienić się przeżyciami.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Autokar Jaworzno »

  Zastanawiasz się nad transportem grupy osób? Oferujemy: wynajem autokaru. Jaworzno posiada doskonale wyposażene Centrum Wynajmu Floty, które zapewni przewozy krajowe i zagraniczne luksusowymi i bezpiecznymi pojazdami, które są komfortowe i nowoczesne. Nasi zawodowi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie instruktorskie. Dysponujemy zarówno autokarami jak również 9-osobowym oraz 17-osobowym busem, dlatego w zależności od grupy proponujemy bus. Jaworzno położone jest na trasie Katowice - Wrocław dlatego łatwo trafić do naszej firmy.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podróży Wrocław »

  Jeżeli interesuje Cię wynajem autokarów to zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Oferujemy wysokiej klasy autokary, posiadające wszelkie udogodnienia, takie jak toaleta czy klimatyzacja. Jesteśmy profesjonalnym biurem podróży zlokalizowanym we Wrocławiu, który oferuje bardzo atrakcyjne wycieczki, również w opcji Last Minute. Z nami każda podróż to prawdziwa przyjemność. Zapoznaj się z naszą ofertą wycieczkową i daj się skusić na udane i pełne wrażeń wakacje w Egipcie, Jordanii czy nawet Indiach.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Margo Trans Wrocław - wynajem autokarów »

  Margo Trans, to firma zajmująca się wynajmem autokarów o podwyższonym standardzie na terenie kraju i zagranicy. Naszym klientom oferujemy komfortowy i bezpieczny transport autokarami klasy Lux, wyposażonymi w klimatyzację, barek, toaletę, DVD, uchylne siedzenia.

  Zapewniamy komfortowy i pewny przewóz osób w ramach: wycieczek, pielgrzymek, konferencji, imprez okolicznościowych. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, elastyczni, zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom klientów, doradzić i wybrać optymalna trasę – tak aby klient był zadowolony. Bezpieczeństwo pasażerów jest dla nas priorytetem.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Załatwienie biletów autokarowych »

  Możliwość załatwienia kilku istotnych kwestii w jednym miejscu. Taką możliwość daje Wam tylko i wyłącznie portal www. bilety-autokarowe-online. pl, który to zajmuje się nie tylko sprzedażą biletów autokarowych, ale również i doradztwem, a co najważniejsze możliwością wykupu dodatkowego ubezpieczenia. Jakie dla wielu na istotne znaczenie. Ponieważ w trosce o siebie i o swoich bliskich chcą wykluczyć każdą ewentualność. Wracając jednak do samych ubezpieczeń jakie oferuje www. bilety-autokarowe-online. pl, to należy wspomnieć, że nie dotyczą one tylko i wyłącznie samego podróżowania, ale również i działań, jakich podejmujemy się podczas wyjazdów. Wszystko jednak uzależnione jest od pakietów na jakie się zdecydujemy, ponieważ to one określają szczegółowy zakres naszego ubezpieczenia. Jednakże prawda jest taka, że możliwość załatwienia tak wielu kwestii w jednym miejscu, jest dość pożądane, co wielu prywatnych jak również i biznesowych klientów zasadniczo uwzględnia. Ponieważ wiedzą jak duże znaczenia ma troska o szczegóły odpowiadające za nasze zdrowie i życie.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »