Strony związane z hasłem 'rozrywka':

 • Dziecko w Warszawie »

  Dziecko w Warszawie to unikalne kompendium porad i wskazówek o wychowaniu, nauce, zdrowiu, zabawie, rozwijaniu pasji i spędzaniu czasu dzieci i z dziećmi. Cykl fachowych artykułów uzupełnia baza teleadresowa, oraz produktowa niezbędna dla każdego rodzica, opiekuna i pedagoga. Katalog ukazuje się również raz w roku w formie drukowanej.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • LASER-WAR Laserowe Centrum Rozrywki w Legionowie »

  Laserowe Centrum Rozrywki LASER-WAR dedykuję wszystkim w wieku 8-99 lat, nie stroniącym od aktywnego ruchu, strategii i uśmiechu.
  Proponuje dwie główne zabawy
  1. ARENA - laserowe pole bitwy. Walka odbywa się w zadymionej ARENIE, oświetlonej światłem UV, wraz z pokazem laserów z dwóch urządzeń, przy muzyce, w labiryncie przeszkód tworzących ciekawe miejsca do ukrycia, tworzenia zasadzek. Zawodnicy walczą - uzbrojeni w świecące kamizelki i broń laserową, z której wystrzeliwane wiązki lasera są widoczne podczas gry. Podpowiedź: Ważna jest strategia gry! Zabawa jest w pełni bezpieczna. Oczywiście strzały nie są odczuwalne i nie pozostawiają żadnych śladów na odzieży.
  2. LABIRYNT - labirynt utworzony jest z wiązek laserów, który trzeba przejść nie dotykając tych wiązek

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • SaskaKepa.info - praktyczny przewodnik po Saskiej Kępie »

  Praktyczny przewodnik po Saskiej Kępie - katalog miejsc oraz "co, gdzie, kiedy" na Saskiej Kępie wraz z informacjami z miasta.
  Od 2011 jesteśmy dla Was również na Facebooku & Twitterze.
  Tam codziennie, poza informacjami lokalnymi, zamieszczamy istotne informacje dotyczące życia w Warszawie (utrudnienia / remonty / korki komunikaty ZTM i inne), a także informacje o promocjach knajpek i miejsc z Saskiej Kępy oraz informacje kulturalno-sportowe z dzielnic sąsiadujących z Saską Kępą.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Informacje, komputery - News »

  Nowości z rynku komputerów i internetu. Serwis zawiera informacje poświęcone sprzętowi, modernizowaniu, technologiom komputerowym, ponadto przegląd prasy internetowej, oraz forum. Na stronie znajdziesz następujące działy: news, komputery, sprzęt, programy, hosting, technologie, serwisy, czat, rozrywka, gry, artykuły, forex, download, testy, katalog, katalogi rss, forum, giełda linków, informacje, kontakt.

  Data dodania: 22 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • DOBOGO.PL - najlepsze rankingi »

  Dobogo. pl to portal mający zagwarantować dobrą rozrywkę dla osób ciekawych świata. Jeśli twoje zainteresowania nie kończą się na jednym zagadnieniu, dobrze trafiłeś. Dobogo. pl ma być miejscem, gdzie każda osoba z otwartą głową znajdzie coś dla siebie i będzie wracać po więcej. Od ciekawostek ze świata polityki, sztuki - aż po gry online. Staramy się, aby na stronę trafiały treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnik turystyczny »

  Przewodnik turystyczny pomoże znaleźć interesujące miejsce w Polsce. Liczne atrakcje, parki rozrywki, zabytki, muzea to tylko jedne z wielu kategorii, które możesz znaleźć na naszej stronie www. Szukasz interesującego miejsca, które warto obejrzeć? Zapraszamy do naszego serwisu. Dowiedz się więcej o Śnieżnych Kotłach w Karpaczu, Wrocławskim Ogrodzie Botanicznym, czy Adrenalina Park w Karpaczu. To tylko skrawek tego co mamy do zaoferowania na rodzinny wyjazd. Sprawdź nas, gwarantujemy użyteczne informacje.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • tvpolsat.info »

  Informacje o Telewizji Polsat. Wywiady, forum. Opinie, bieżące wyniki oglądalności. Informacje o dekoderach Cyfrowego Polsatu, kanałach z ofert, pakietach, internecie LTE. Wiadomości na temat sieci korówkowej Plus.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »