Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · następna strona »
 • Cegielnia Michałów, Mokrso - producent cegieł i pustaków »

  Cegielnia Michałów funkcjonuje na rynku producentów ceramiki budowlanej od początku lat 70-tych. Jest producentem ceramiki budowlanej spełniającej wszelkie standardy nowoczesnych i ekologicznych wymogów obowiązujących na rynku materiałów budowlanych. Nowoczesna technologia wykorzystywana do produkcji wyrobów ceramicznych, pozwala na przygotowanie szeregu produktów, charakteryzujących się najwyższym wskaźnikiem jakości i mogących konkurować z innymi producentami. Innowacje i ekologia wykorzystywane w procesie produkcji ceramiki są elementem, który pozwala nam w dość krótkim czasie dostarczyć produkt spełniający wysokie wymagania końcowego klienta.
  Producent cegieł – cegielnia Michałów produkuje wysokiej jakości cegły i inne materiały budowlane. Oferuje sprzedaż pustaka wentylacyjnego, cegły kratówki, cegły postarzanej, cegły dekoracyjnej, ozdobnej. Sprawdź naszą ofertę – zapraszamy!

  Oferta:
  - cegła pełna
  - cegła pełna przypalana
  - cegła kanalizacyjna
  - pióroterm 12 P+W
  - pióroterm 24 P+W
  - pustak DZ 12/220
  - pustak DZ9
  - pustak K3
  - pustak MAX220
  - pustak stropowy Ackermana
  - pustak U220
  - pustak wentylacyjny

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie www.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria Przasnysz Płock Ciechanów »

  BUdyjesz dom?? wyposażasz mieszkanie?? Chcesz to zrobić ze smakiem i elegancją??? jest na to odpowiedz... SZTUKATERIA. To wspaniały element ozdoby Twojego domu na zewnątrz, sztukateria elewacyjna i elementy wewnętrzne sztukaterii gopsowej takie jak Listwy naścienne, rozety, gzymsy. Produkujemy sztukaterię najwyższej jakości i łatwości spasowania elementów. Metoda ciągniona daje nam najwyższa jakość i trwałośc oraz powtarzalnośc listwew czy gzymsów. Wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu sztukaterii Gwarantuje zadowolenie klienta

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KOSTKA BRUKOWA - Superbruk »

  W naszej ofercie znajdują się także elementy do architektury ogrodowej. Gazon to element małej architektury, który w głównej mierze stosowany jest do zabezpieczenia skarp. Przy tworzeniu ścian znajduje zastosowanie jako murek oporowy. W połączeniu z zielenią i kwiatami jest małym klombem. Produkujemy również popularne płytki chodnikowe stosowane głównie na chodnikach i deptakach. W połączeniu z kostką brukową płytka może stać się wyjątkowo dekoracyjnym, zaskakującym i inspirującym elementem otoczenia.
  Kostka brukowa jest idealna do zastosowania w zabytkowych kompleksach miejskich oraz przy oryginalnych posesjach. Produkujemy również krawężniki, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz posiadają wiele wariantów wymiarowych, co pozwala na ich zastosowanie w różnorodnych konfiguracjach. Przeznaczone są głównie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki.
  Na kostce brukowej mogą pojawić się przebarwienia w postaci jasnych plam i szarych nalotów. Ich powstawanie nie wynika ani z błędów produkcyjnych, ani z niewłaściwej ilości barwników. Wprost przeciwnie można stwierdzić, że obecność nalotów jest jednym z elementów potwierdzających prawidłowość procesu produkcji kostki brukowej. Wykwity wapienne są efektem naturalnych procesów fizykochemicznych zachodzących w betonie podczas jego wiązania i twardnienia w zmiennych warunkach atmosferycznych.
  Produkujemy krawężniki, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz posiadają wiele odmian wymiarowych, co daje możliwość na ich wykorzystanie w różnorodnych lokalizacjach. Przeznaczone są głównie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki: place manewrowe, magazynowe, parkingi, hale produkcyjne, lokalne drogi, drogi krajowe, autostrady.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uchwyty do balustrad »

  Uchwyty do balustrad są ofertą wielu przedsiębiorstw, a oprócz tego korporacji.   Przedsiębiorstwa remontowe mają teraz bardzo duży asortyment. Mają różnego typu towary o różnej cenie oraz dodatkowo o różnej jakości. Chyba inni ludzie są zdania, że zakupiony produkt powinien być głównie bardzo  dobrej jakości, lepiej zapłacić nieco więcej za konkretny towar i mieć świadomość, że posłuży on nam długi lata, niż zapłacić mniej i cieszyć się tym wyłącznie przez bardzo niedługi czas. Dlatego przy zakupach musimy podejmować racjonalne, a dodatkowo bardzo rozsądne decyzje, takie których w przyszłości nie będziemy żałować.
   

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • COMERTO - WSZYSTKO CO ŁĄCZY .: Gwoździarki Zszywacze Gwoździe Zszywki Sztyfty »

  COMERTO - WSZYSTKO CO ŁĄCZY | W swojej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie. Specjalizujemy się w technikach łączenia drewna. Dostarczamy narzędzia (gwoździarki, zszywacze itp. ) i zapewniamy potrzebne łączniki takie jak wkręty, zszywki, sztyfty czy gwoździe.
  Nasze produkty znajdują zastosowanie przy:
  - produkcji palet i opakowań drewnianych
  - produkcji opakowań kartonowych
  - pracach dekarskich i ciesielskich
  - budownictwie domów szkieletowych
  - wytwarzaniu architektury ogrodowej

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Desto - automatyka przemysłowa, chłodnictwo, ciepłownictwo, montaż »

  Oferta firmy Desto to propozycja wysokiej jakości towarów i usług z zakresu klimatyzacji, ciepłownictwa i napędów elektrycznych. Firma powstała w 1995 roku i do roku 2002 roku była przedsiębiorstwem handlowym, by następnie rozszerzyć swoje usługi o kompleksowe rozwiązania serwisowo – montażowe. Już na samym początku, dzięki wyspecjalizowanym pracownikom, konkurencyjnym cenom oraz gwarancji przestrzegania warunków współpracy, Desto stał się liderem sprzedaży hurtowej i detalicznej na rynku polskim. Sprawdź na stronie Desto.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż ekogroszku pakowanego online »

  Sprzedawany w naszym sklepie internetowym węgiel to przede wszystkim eko groszek paczkowany w poręcznych workach 25kg w których przechowywanie węgla jest znacznie praktyczniejsze i bezpieczniejsze niż w przypadku węgla przechowywanego luzem. Polecamy oprócz ekogroszku pakowanego również takie sortymenty węgla jak orzech, kostka, groszek czy miał węglowy który również jest dostępny w formie zapakowanej w worki. Oferta naszego węgla przeznaczona jest do osób indywidualnych, ale zachęcamy do kupna naszego węgla także małe i średnie firmy których celem zakupu są potrzeby związane z prowadzoną działalnością w tym przypadku węgiel posiada dodatkowo akcyzę na wyroby węglowe która jest doliczana do faktury VAT, która jest ceną ostateczną wegla. W sklepie internetowym zgoda. eu jako jednym z nielicznych w Polsce można zakupić węgiel dla domu lub firmy dowożony na cały kraj za dowóz Państwo nic nie płacicie. Nie przejmujcie się już szukaniem okolicznego składu węglowego bez wychodzenia z domu zaopatrzycie się w dobrej jakości węgiel z naszego sklepu internetowego przywieziony pod sam dom.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Parapety granitowe JM Granit Częstochowa »

  Oferujemy Państwu parapety granitowe Częstochowa wykonane z kamieni naturalnych w szerokiej gamie kolorystycznej.
  Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu oraz montażu parapetów z granitu oraz marmuru. Wytwarzamy parapety zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne.
  Współpracujemy z hurtowniami kamienia z całej Polski dzięki temu możemy zapewnić wysoką jakość materiałów i najwyższy standard wykończenia.
  W stałej ofercie posiadamy również usługi wykonania i montażu:
  - blatów kuchennych z kamieni naturalnych,
  - schodów granitowych i marmurowych.

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Wrocław »

  Pomimo tego, że w Polsce zdarzają się naprawdę bardzo upalne lata, oraz naprawdę upalne dni, które niestety, odbijają się negatywnie na naszym nastroju oraz zdrowiu, to mimo wszystko, niewiele osób wykorzystuje w domach urządzenia chłodzące. Przyczyn tego stanu rzeczy jest niestety kilka, przy czym najważniejszą przyczyną na pewno jest stosunkowo drogi koszt wykorzystania takiego urządzenia. Chodzi oczywiście o koszt poboru energii elektrycznej, który jest stosunkowo wysoki. W związku z tym klimatyzacja Wrocław jest w mniemaniu Polaków drogim luksusem. Niemniej jednak tak nie jest. Bowiem stosowanie klimatyzatorów niekoniecznie musi wiązać się z używaniem bardzo dużych ilości energii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www. dortex-klimatyzacje. com i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obudowy serwerowe Rack, pulpity sterownicze, rozdzielnice, kioski multimedialne - ZPAS GROUP »

  Oferta ZPAS Group obejmuję następujçe produkty:
  KOMPONENTY I ROZWIĄZANIA TELEINFORMATYCZNE
  - Szafy stojące
  - Szafki i ramy naścienne
  - Stojaki
  - Wyposażenie dodatkowe szaf i stojaków
  - Systemy zasilania
  - Systemy gaszenia i kabiny IT-Rooms
  - Koncepcje zabudowy szaf dla serwerowni
  - Systemy wentylacji i klimatyzacji
  - Konsole i przełączniki KVM
  - Systemy monitoringu i kontroli dostępu
  - Kompaktowa serwerownia do pomieszczeń biurowych
  - Elementy okablowania miedzianego
  - Przełącznice i elementy światłowodowe
  - Organizacja kabli
  - System okablowania SOHO 10"
  OBUDOWY ENERGETYCZNE I AUTOMATYKI.
  - Szafy SZE2
  - Wyposażenie dodatkowe szaf SZE2
  - Szafy SZE3
  - Szafki naścienne SWN
  PULPITY STEROWNICZE
  SZAFY ZEWNĘTRZNE
  SZAFY STEROWNICZE I ROZDZIELNICE ELEKTRYCZNE
  STANOWISKA DYSPOZYTORSKIE
  SYNOPTYCZNE TABLICE MOZAIKOWE
  KIOSKI MULTIMEDIALNE

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Złota rączka Lublin »

  Chuliganom nie spodobała się elewacja Twojego bloku i postanowili ją "upiększyć" niezbyt ładnymi napisami i nie masz pojęcia jak się tego pozbyć? Czyszczenie elewacji Lublin to firma, która pomoże Ci w tym. Nasi fachowcy posiadają najnowszy sprzęt, który z latwością wyczyści te ohydne rysunki. Najlepsze myjki ciśnieniowe, których używamy dadzą sobie radę nawet z najbardziej odpornymi na zmywanie plamami. Nasza firma oferuje również czyszczenie podjazdów i przydomowych chodników. Urzędzenia jakimi dysponujemy znakomicie nadają się do prania tapicerek. Jeśli Twoja pociecha uwielbia malować meble zadzwoń do nas. Pranie tapicerki Lublin to również nasza usługa. Oferujemy także obejmujące szeroki zakres Sprzątanie Lublin. Począwszy od zamiatania i wycierania kurzy przez mycie okien kończąc na sprzątaniu po remontach. Naszą ofertę kierujemy zarówno osób prywatnych jak i do instytucji a nawet do spółdzielni mieszkaniowcyh. Fachowość oraz terminowość to cechy charakteryzujące naszą firmę. Zapraszamy do kontaktu z nami!

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja Anod Cynowych »  Nasza firma od lat zajmuje się produkcją anod cynowych, odlewaniem cyny. Produkujemy anody cynowe różnej
  wielkości i kształtów. M. in anody cynowe - walcowane, anody cynowe - lane oraz anody cynowe z procesu ciągłego odlewania.
  Anody Cynowe to profesjonalna firma której warto zaufać.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blokady parkingowe - producent »

  W obecnych czasach oraz dobie popularnego narzędzia jakim jest internet sprzedaż produktów przemysłowych odbywa się poprzez różnego źródła i kanały My z tego miejsca pragniemy przedstawić ofertę firmową skupiającą asortymenty a w nich głównie to blokady parkingowe i słupki parkingowe w dobrej cenie, ale nie tylko także zapory jak i grille ogrodowe. Oferowany przez nas asortyment produkowany przez naszą firmę to wysokiej klasy produkty, które cechują się wytrzymałością na wysokie obciążenia. Nie przepłacaj już nigdy więcej i zacznij kupować asortyment metalowy prosto od producenta z gwarancją, która nie zapewni Tobie handlowiec.

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja okien - Okna inwentarskie »

  Okna inwentarskie są to okna stosowane głównie w oborach, pomieszczeniach gospodarczych, warsztatach, halach produkcyjnych. W miejscach gdzie nie liczy się wysoka estetyka utworzenia, a ponadto dbałość o właściwie każdy element, a również trudne systemy wytworzania.
  Są to okna przede wszystkim charakteryzując się prostotą oraz dodatkowo niska ceną, nie niosąc ze sobą co więcej niższej szczelności. Warto więc wyselekcjonować takie okna gdyż niosą ze sobą spore oszczędności. Na mojej stronie znajdziecie państwo projektowane przeze mnie modele, a dodatkowo dostępne kolory, a oprócz tego wymiary. Zapraszamy do odwiedzin oraz dodatkowo dokonywania prac.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Okna inwentarskie »

  Okna inwentarskie - producent okien Liwdar, proponuje : okna PCV, które swoje zastosowanie mogą mieć w garażach, piwnicach bądź innych pomieszczeniach gospodarczych taki kiedy : obory czy chlewnie. W zależności od wymagań kontrahentów okna mogą być : z szybą podwójną : uchylne bądź stałe. Do zestawu okien biznes dodaje gratis w postaci :  klamek, odwodnienia i tym podobne.   W teraźniejszych czasach jest bardzo dużo firm, które proponują nam różnego typu i o różnych wymiarach okna. Na takie spółki możemy natknąć w internetowej rzeczywistości, w gazetach, a dosłownie możemy usłyszeć o nich w radiu, przy wyborze takiego przedsiębiorstwa należy kierować się rozsądkiem oraz dodatkowo powinno się dobrze sprawdzić daną firmę.
   

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Kostki Brukowej Novum Carrer »

  Rewelacyjna jakość w bardzo dobrej cenie! Oferujemy tanią, a jednocześnie trwałą kostkę brukową. Dowiedz się więcej i zapoznaj się z nasza ofertą. Duży wybór kostek brukowych, obrzeży, krawężników, palisad, płyt tarasowych, systemów schodowych, murków i ogrodzeń kamiennych, relief i płyt elewacyjnych. Wszystko w niskich cenach oraz przyciągającej wzrok kolorystyce. Z nami otoczenie Twojego domu nabierze unikalnego uroku oraz szeroko rozumianej funkcjonalności. Dzięki wieloelementowemu układowi kostek możliwa jest realizacja wszystkich Twoich pomysłów na jej ułożenie! Nie zwlekaj i odwiedź nas już dziś!

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Farby z gliny »

  Właściwie każdy kraj ma odmienna architekturę. Bardzo lubimy podróżować i poznawać obce kraje a tym samym ich budownictwo. W polce przeważają domy ceglane, czy również murowane z silikatów. Ogromna część to budynki z wielkiej płyty. Warto pomyśleć gdzie są początki polskiej architektury i jakie są jej charakterystyczne elementy. Wydaje się, że jednym nich może być wykorzystanie gliny podczas budowy. Jednym z pomysłów na jej zastosowanie są farby gliniane. Niby jest to materiał prymitywny i od dawna niestosowany, niemniej jednak właściwie ani jedna osoba nie wie dlaczego. Tymczasem w dotychczasowych czasach wraca się do natury i chociażby farby gliniane są co chwila częstokroć używane, co nie powinno dziwić zważając na ich doskonałe właściwości.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewaj pelletem - działaj ekologicznie! Pellet Stelmet. »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin na naszej stronie internetowej poświęconej pelletowi. Pellet drzewny produkowany w zakładach firmy Stelmet to wysokiej klasy biopaliwo ekologiczne, dzięki któremu można uzyskiwać ekologiczną energię.
  Pellet to forma biomasy drzewnej, który jest produkowany z trocin drzew iglastych, takich jak świerk czy sosna. W naszym zakładzie produkujemy pellety w dwóch wymiarach – 6mm i 8 mm. Dokładamy wszelkich starań aby nasze pellety spełniały europejskie normy jakości. Naszymi odbiorcami są użytkownicy nie tylko w Polsce, ale również mieszkańcy Włoch, Francji, Kanady, Niemiec.
  Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej o tym co to jest pellet i jak powstaje oraz do czego służy! Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 05 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • cięcie laserowe warszawa »

  Cięcie laserowe Warszawa to specjalność zakładu produkcyjnego Taret sp z o. o. sp komandytowa. Wyposażony w nowoczesny laser automatyczny a także specjalny robot do wycinania szczególnie wymagających elementów, Taret jest pionierem na rynku obróbki metali. Firma oferuje wycinanie na różnych blachach, ze zróżnicowanych typów metali, a efekty pracy zespołu inżynierów są najwyższej jakości. Taret posiada rosnącą liczbę zadowolonych klientów, dzięki temu że świadczy usługi z najwyższej półki.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Marton Contracts Service Glasgow - Bathrooms, Constructions »

  Marton Contracts Service jest to angielska firma zajmującą się powszechnymi świadczeniami do mieszkania, domu czy biura. Przewodnimi typami w jakich pracujemy są remonty, budowy, sprzątanie oraz wymiana drzwi i okien.
  Spółka posiada wielkie obeznanie wynikające z pięcioletniej wprawy w branży na terenie państw wśród których są Wielka Brytania, Francja i Polska.
  Wysoki poziom świadczeń gwarantuje cały zespół ludzi
  Wśród oferowanych usług trzeba wyróżnić:
  Bathrooms Constructions
  Extension Constructions
  Plastering
  Roofing in Glasgow
  roughcasting service

  Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu przez telefon.!

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: