Prawo Podkategoria: Prawo

 • Kancelaria odszkodowawcza »

  Kancelaria odszkodowawcza Ulmer, której siedziba mieści się na ulicy Chałubińskiego w Warszawie, zajmuje się dochodzeniem odszkodowań z tytułu obrażeń ciała, śmierci bliskiej osoby, błędu lekarskiego, zniszczony dom,, czy mieszkanie, odszkodowanie oc, powypadkowe i nie tylko.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi detektywistyczne, windykacja, dochodzenie odszkodowań Warszawa »

  Tylko dla Państwa mamy możliwość zaoferować duży zakres usług detektywistycznych. Usługi detektywistyczne KONTRA przedstawiają część z naszych usług: obserwacja nieletnich pod względem wielu spraw, takich jak narkomania, alkohol, a także czy dana osoba nie jest molestowana, windykacja należności, wykrywanie zdrad, śledzenie partnera, pomoc przy dochodzeniu odszkodowań, ustalanie miejsca pobytu osób poszukiwanych, obserwacja nieletnich pod względem wielu trudnych spraw, jak narkomania, alkohol... Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetowa: http://www. uslugi-detektywistyczne. eu oraz do osobistego kontaktu: tel: 696-589-351
  e-mail: kontakt@uslugi-detektywistyczne.eu

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Gdańsk »

  Kancelaria komornicza Gdańsk - komornik sądowy Mariusz Bojeczko ul. Świętopełka 2 w Gdańsku. Egzekucja i windykacja należności, licytacje komornicze nieruchomości, ruchomości, alimenty. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez naszą stronę internetową lub telefonicznie. Komornik Gdańsk, Trójmiasto, pomorskie.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Effect - Skuteczna Windykacja, Odszkodowania - Strona główna »

  Kancelaria Effect to kancelaria odszkodowawcza i firma windykacyjna z Krakowa. Działamy w szeroko pojętej branży finansowo – prawnej, ze szczególnym uwzględnieniem windykacji należności między przedsiębiorcami oraz dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, w tym zwłaszcza odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy. Zajmujemy się również doradztwem prawnym dla osób prywatnych i obsługą prawną przedsiębiorców. Jesteśmy z Krakowa, lecz szybko i skutecznie odzsykujemy należności na terenie małopolski oraz w pozostałych częściach kraju. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w zakresie skutecznej windykacji długów, dochodzenia odszkodowań powypadkowych lub też potrzebują Państwo porady prawnej, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług windykacyjnych, odszkodowawczych oraz prawnych Kancelarii Effect.

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz w Olsztynie - Olga Andrzejewska »

  Potrzebujesz porad bądź szerszych usług notarialnych? Oferujemy Tobie rzetelną i sprawdzoną przez klientów, Notariusz z Olsztyna Pani Andrzejewska prowadzi ona przyjazną jak również profesjonalną Kancelarię Notarialną, która jest otwarta dla interesantów w dni robocze. Kancelaria oferuje dla każdego klienta w pełni profesjonalne przebiegające w spokojnej i miłej atmosferze usługi notarialne począwszy od aktów notarialnych po poświadczenia jak również porady niezależnie od ich zawiłości.

  Data dodania: 04 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Tarnów »

  Kancelaria Adwokacka świadczy bieżącą pomoc prawną na rzecz odbiorców indywidualnych i biznesowych. Głównym obszarem praktyki pozostaje prawo cywilne, rodzinne i karne. Kancelaria usytuowana jest w ścisłym centrum Tarnowa przy ul. Krakowskiej 15.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • adwokat czechowice »

  Z usług Kancelarii Radców Prawnych Justyny Ostapiuk mogą korzystać zarówno przedsiębiorstwa, instytucje, jak i klienci indywidualni pochodzący z całej Polski. Zespół prawników Kancelarii reprezentuje swoich klientów przed sądami powszechnymi oraz innymi instytucjami. Mogą tutaj Państwo w pełnym zakresie skorzystać z doradztwa i pomocy prawnej ponieważ Kancelaria współpracuje z ekspertami specjalizującymi się w zróżnicowanych dziedzinach z zakresu ekonomii i prawa. Zapraszamy do korzystania z tanich porad prawnych kancelarii.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie: Adwokacka i Radcy Prawnego - Tarnów / Solec-Zdrój »

  Radca prawny mgr Waldemar Lawiński pragnie zaoferować Państwu pomoc w sprawach prawnych. Pomaga na etapie przedsądowym a następnie przed sądem bądź organem administracyjnym. Świadczy wsparcie w sprawach cywilnych m. in. w zakresie: odszkodowania, zadośćuczynienia, ochrony praw konsumenckich, czynów niedozwolonych czy prawa rolnego (m. in. w sprawach dotacji ze strony ARiMR).
  Specjalizuję się w prawie międzynarodowym ma doświadczenie w sprawach europejskiego nakazu zapłaty, postępowania w sprawie drobnych roszczeń, europejskiego tytułu egzekucyjnego – ETE, uznawania orzeczeń sądów zagranicznych w tym w sprawach o rozwód i alimenty, kompensaty dla ofiar przestępstw, egzekucji roszczeń za granicą, sprawach rodzinnych na gruncie konwencji haskiej w tym spraw uprowadzenia dziecka.

  Radca prawny Waldemar Lawiński świadczy usługi na terenie Małopolski oraz Świętokrzyskiego (m. in. gminy: Solec-Zdrój, Nowy Korczyn, Kazimierza Wielka, Pacanów, Opatowiec, Stopnica i Busko-Zdrój).
  link text

  Data dodania: 21 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych »

  Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych z siedzibą w Poznaniu skupia doświadczonych specjalistów w zakresie przekładu. Zajmujemy się tłumaczeniem przysięgłym, technicznym, a także symultanicznym. Nasz zespół cechuje się wiedzą, doświadczeniem i dokładnością, a naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług oraz poufność. Nasi Klienci zdają sobie sprawę, jak ważne jest przestrzeganie powyższych zasad i jak wiele może kosztować firmę błąd tłumacza. Dlatego też nie mają wątpliwości, dlaczego warto powierzyć wykonanie tych usług najlepszym. Będzie nam niezmiernie miło powitać w gronie naszych Klientów również Państwa firmę.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rzeszów »

  Radca Ewa Lech to prężnie rozwijająca się kancelaria założona przez doświadczonych radców. Adwokat Andrzej Mucha i radca prawny Ewa Lech specjalizują się w obsłudze podmiotów gospodarczych i w reprezentacji tychże podmiotów i osób indywidualnych w skomplikowanych sporach sądowych z obszaru prawa karnego, karno gospodarczego i cywilnego.

  Data dodania: 16 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna »

  Kancelaria Prawna Artur Pieńkos oferuje kompleksowe usługi prawne z wielu dziedzin prawa jak np:

  - prawo administracyjne

  nasi pracownicy pomogą w przygotowywaniu pism, dokumentów dla organów administracji jak i udzielą fachowej porady oraz przygotują potrzebne opinie czy analizy.

  - usługi windykacyjne (windykacja)
  - prawo pracy

  (doradzamy oraz reprezentujemy Klienta przed sądem gdy zaistnieje taka potrzeba)

  - prawo rodzinne
  - prawo karne
  - prawo cywilne
  ... itp.

  Nasz Cel zapewnienie obsługi prawnej na najwyższym poziomie oraz z jak najlepszą skutecznością.


  Pomoc Prawna Warszawa Artur Pieńkos - skutecznie - bezpiecznie - tylko z naszą pomocą! Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami.

  Także jeśli masz jakieś problemy z którymi nie możesz sobie poradzić zapoznaj się z naszą ofertą. Poznaj opinie na nasz temat, znajdziesz je na naszej firmowej stronie.

  Nasza Kancelaria została stworzona z myślą, by pomagać tak firmom jak i Klientom indywidualnym.

  Data dodania: 04 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • GEOGRUNT - Geodezja Wrocław, biuro geodezyjne »

  Firma Geogrunt zajmuje się wykonywaniem prac geodezyjnych na terenie Wrocławia i okolic. Firma jest jedna z wiodących firm na rynku i stale rośne w siłę, poprzez inwestycje personalne i sprzętowe. Firma posiada w ofercie pełen zakres usług geodezyjnych oraz daje gwarancję solidności na wykonywane usługi. Więcej informacji można uzyskać osobiście w biurze, mailowo lub telefonicznie.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • doradca podatkowy katowice »

  Nasza kancelaria podatkowa katowice, profesjonalna kancelaria podatkowa katowice, profesjonalna kancelaria, kancelaria prawna katowice prawna funkcjonuje od 1991 roku w Katowicach-Ochojcu. Jedną z podstawowych form działalności jest prowadzenie usługi księgowe katowice, pełna księgowość katowice, księgowość katowice, kadry i płace katowice, payrolling i accounting Katowice. Usługi dodatkowe, stanowiące uzupełnienie kompleksowej obsługi naszych Klientów obejmują m. in. dotacje unijne katowice, dotacje dla przedsiębiorców katowice, dotacje dla firm katowice.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • What Now »

  What Now to zarządzana przez renomowanych mecenasów firma proponująca klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom usługi takie, jak restrukturyzacja finansowa, czy też audyt polityki księgowej firmy. What Now zajmuje się wykonywaniem analizy prawnej umów kredytów bankowych, przygotowywaniem dokumentacji restrukturyzacji i analizą ogólną stanu finansowego działalności gospodarczej. Prawnicy w naszym imieniu ustalają warunki spłaty zadłużenia, dostosowują przedsiębiorstwo do finansowania alternatywnego, jak również współpracują z nadzorcami sądowymi. Firma namawia klientów i instytucje ze stolicy Polski do współpracy, a także do kontowania się drogą telefoniczną oraz za pomocą strony online.

  Data dodania: 19 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania z OC »

  Odszkodowania z OC to serwis poświęcony zagadnieniom związanym z procesem dochodzenia odszkodowań. Niekiedy nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale wiele sytuacji przykrych, w których jesteśmy narażeni na szkodę rzeczową bądź osobową kwalifikuje się do tego aby rościć prawa do odszkodowania. Sprawdź czy należy Ci się odszkodowanie!
  Sprawdź artykuły:
  - Odszkodowanie za śmierć
  - Odszkodowanie po błędzie medycznym
  - Odszkodowanie po wypadku w pracy

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Bartosz Masłowski - Notariusz Szczecin »

  Notariusz w Centrum Szczecina – Bartosz Masłowski. 70-350 Szczecin, ul. Bolesława Śmiałego 45/2. Tel. 91-307-07-77, tel. kom. 506-974-95, e-mail: kancelaria@notariusz-maslowski.pl. Kancelaria notarialna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9. 00 do 17. 00 oraz w innych terminach po uzgodnieniu. Poświadczenia własnoręczności podpisów, poświadczenie zgodności odpisów, wypisów, wyciągów lub kopii z okazanymi dokumentami, daty okazania dokumentów, daty pozostawania osoby przy życiu, testamenty, pełnomocnictwa, umowy sprzedaży, ustanawianie hipoteki, umowy darowizny, umowy deweloperskie, umowy zamiany, umowy o dożywocie, umowy przedwstępne, umowy warunkowe, umowy o dział spadku, małżeńskie umowy majątkowe, umowy zniesienia współwłasności, akty poświadczenia dziedziczenia. protokoły przyjęcia lub odrzucenia spadku, ustanawianie ograniczonych praw rzeczowych: hipoteka, służebność, użytkowanie, zastaw, protokoły zgromadzeń spółek prawa handlowego, spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych.

  Data dodania: 16 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kacprzyk-Bojaryn. Kancelaria prawna Łódź »

  Radca prawny w Łodzi? Zapraszamy do naszej kancelarii Kacprzyk Bojaryn. Nasi specjaliści służą pomocą prawną z różnych dziedzin prawa. Zaufało nam już wielu klientów biznesowych jak i osób fizycznych. Posiadamy odpowiednią wiedzę prawniczą i z pewnością pomożemy rozwiązać każdy problem. Nasza kancelaria prawna zaprasza do siebie spółki i firmy. W podobny sposób klient indywidualny uzyska u nas porady prawne. Wiemy, że są w życiu takie sytuacje, że ciężko znaleźć rozwiązanie. Więcej informacji znajdziecie pod adresem www. kacprzyk-bojaryn. pl.

  Data dodania: 19 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT RZESZÓW PIOTR RUPAR | KANCELARIA PRAWNA RZESZÓW | DOBRY ADWOKAT RZESZÓW - Strona główna »

  ADWOKAT RZESZÓW PIOTR RUPAR | KANCELARIA PRAWNA RZESZÓW | DOBRY ADWOKAT RZESZÓW
  Adwokat Piotr Rupar, współwłaściciel Kancelarii Prawnej Woś amp; Rupar. Specjalizacja: prawo karne, areszt, rozwód, alimenty, podział majątku, spadek, odszkodowanie, obsługa prawna. Zapraszam.

  Data dodania: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Gdynia Tomasz Draganik »

  Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Gdyni. Swoim działaniem obejmujemy całe Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia i Sopot. Pomagamy we wszystkich działaniach egzekucyjnych - wspieramy w wypełnianiu wniosku egzekucyjnego. Kontakt tel. 58 625 12 58

  Data dodania: 06 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: