Teatr Podkategoria: Teatr

 • Castingi »

  Serwis castpromo.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno reżyserów jak i osób marzących o zostaniu aktorem. Nasz bank twarzy jest zbiorem informacji kiedy i gdzie przeprowadzane są castingi do filmów czy teledysków. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce można znaleźć castingi i zgłaszać się na te, które Cię zainteresują. Nasz bank twarzy pomoże znaleźć rolę dla Ciebie. Jeżeli Twój talent aktorski ciągle czeka na odkrycie, to zarejestruj się w portalu castpromo. pl, abyś na bieżąco mógł sprawdzić informacje o aktualnych castingach do filmów.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Teatr dla dzieci w Warszawie - Teatr Małego Widza »

  Jeżeli zastanawiacie się co dla dzieci w Warszawie jest najbardziej warte odwiedzenia, to z pewnością będzie to Teatr Małego Widza. Teatr ten jest teatrem na wyciągnięcie ręki, teatrem stworzonym dla dzieci i ukierunkowanym na to, aby być miejscem przyjaznym i bezpiecznym dla dzieci już od pierwszego roku życia. Nie ma w nim wielkich dekoracji ani przedstawień ze sztywną, wielowątkową fabułą. Spektakle są ukierunkowane na dialog z dzieckiem, bez infantylności ani udawania. To aktorzy zabiegają o zainteresowanie najmłodszej widowni a nie odwrotnie. Dzieci w trakcie trwania spektaklu nie muszą sztywno siedzieć, mogą się wiercić, kręcić czy gaworzyć. Ten teatr jest właśnie dla nich. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wydarzenia Rzeszów »

  Urząd Miasta Rzeszowa uruchomił profile na modnych serwisach społecznościowych. Miejscem dialogu mieszkańców Rzeszowa z Urzędem Miasta jest Kultura w Rzeszowie na portalu społecznościowym Facebook. Na kanale YouTube o takiej samej nazwie zamieszczane są natomiast wywiady z ludźmi kultury a także wideorelacje z najciekawszych wydarzeń kulturalnych. Podstawowym miejscem, gdzie będą udostępniane wiadomości jest portal internetowy - www. kultura. erzeszow. pl. Mieszkańcy mogą w tym miejscu odszukać szereg informacji dotyczących nadciągających wydarzeń i imprez w Rzeszowie. Strona internetowa kultura. erzeszow. pl ma być źródłem informacji dla wszystkich miłośników teatru, koncertów oraz Tych wszystkich, dla których ważne jest życie kulturalne Rzeszowa.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Teatr

film (1), (12)

Teatr - nowa strona:

Adres: