Narzędzia online Podkategoria: Narzędzia online

 • Marcin Mazurek »

  Artykuły, porady Przydatne porady. Jak zabezpieczyć się przed podsłuchem w sieci przy wykorzystaniu ssh. Jak odczytać dpi zdjęcia w Windows XP. Jak stworzyć skrypt automatycznej konfiguracji proxy. Ssh w środowisku Windows itp... Bazy danych MySql, Postgres, teoria, praktyka. Informacje związane z PHP i kilka wydaje mi się ciekawych a jak nie ciekawych to przydatnych skryptów. Narzedzia online: konwerter kb, mb, gb, tb.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kreator bannerów »

  Kreator Bannerów pozwoli Ci na szybkie stworzenie banneru w wybranym przez Ciebie formacie. Będzie gotowy do pobrania od razu jak stwierdzisz, że spełnia już Twoje oczekiwania.
  Korzystaj z naszego kreatora jak długo chcesz nie ponosząc żadnych kosztów, jeśli jednak będziesz chciał mieć dostęp do dodatkowych funkcji, czcionek i zdjęć – wypróbuj jeden z naszych planów abonamentowych.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dziecko w Warszawie »

  Dziecko w Warszawie to unikalne kompendium porad i wskazówek o wychowaniu, nauce, zdrowiu, zabawie, rozwijaniu pasji i spędzaniu czasu dzieci i z dziećmi. Cykl fachowych artykułów uzupełnia baza teleadresowa, oraz produktowa niezbędna dla każdego rodzica, opiekuna i pedagoga. Katalog ukazuje się również raz w roku w formie drukowanej.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna | fotostream.pl »

  fotostream. pl to bank zdjęć, sklep internetowy, w którym w kilka minut możesz kupić zdjęcia, grafiki do wykorzystania w prasie, reklamie, marketingu, na stronach WWW, na opakowaniach produktów lub w celach prywatnych. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kwota słownie - Przelicznik kwoty na słowa »

  Kwota słownie online - Jak zamienić kwotę zł na słowa. Jest to narzędzie online które służy do zamiany kwoty liczbowej na reprezentacje słowną. Obsługuje liczy : milion, miliard, bilion, biliard, trylion, tryliard, kwadrylion, kwintylion, sekstylion, septylion, oktylion, nonylion, decylion. Największą liczbę jaką obsługuje to liczna decylion.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • MonitorDomen »

  W naszym serwisie znajdziesz polskie domeny internetowe. Zbieramy informacje o aktywnych polskich domenach, a także o już nie aktywnych. W naszym serwisie możesz w prosty sposób zobaczyć gdzie znajdują się serwery z domenami ". pl". Zapoznaj się z mapą polskich domen, zobacz na mapie świata gdzie są ulokowane polskie domeny.

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Penetrator24.pl – skuteczne zabezpieczenia przed hakerami »

  Myślisz, że Twój komputer, serwer, aplikacja czy strona internetowa jest dobrze zabezpieczona?
  Sprawdź to, bo lepiej zapobiegać niż usuwać skutki.
  Penetreator24 to automatyczny system do sprawdzenia zabezpieczeń i wskazania otwartych drzwi dla hakerów, wirusów i innych zagrożeń, które mogą czyhać na Twoje prywatne lub firmowe dane.
  Audyt wykonany przez Penetrator24 umożliwia m. in. zbadanie odporności na ataki hakerów, wskazanie luk w kodzie umożliwiających włamanie się do Twojego systemu, sprawdzenie aktualności oprogramowania, analizę pod kątem obecności niebezpiecznych skryptów, shelli, szkodliwego kodu, sygnalizację problemów ( np. brak synchronizacji zegara systemowego, aktualność systemu, nieprawidłowa konfiguracja DNS).
  W zakres usługi wchodzi kilka pakietów, które umożliwiają audyt na różnych poziomach i w różnych cenach dopasowanych do budżetu jakim dysponujesz. Sprawdź pakiety na

  Kto może skorzystać z automatycznego audytu?
  Każdy, kto dba o bezpieczeństwo swoich danych w komputerze, na serwerze lub stronach internetowych. Oferta kierowana jest do osób prywatnych i firm (np. blogerów, właścicieli stron, portali, for i sklepów internetowych, administratorów sieci domowych i firmowych).
  Dlaczego warto wybrać Penetrator24?
  oprogramowanie jest dostępne on-line (ale niektóre testy wymagają zainstalowania niewielkiej aplikacji)
  prosta obsługa i intuicyjny panel
  w razie potrzeby pomoc konsultanta
  polska wersja językowa
  przejrzysty raport końcowy w wersji tekstowej i graficznej

  Data dodania: 04 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy office w chmurze »

  Nasza firma zawsze stara się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów między innymi dlatego też od wielu lat oferuje najlepszy na rynku pakiet biurowy - Office 365. Jest to znakomita usług w chmurze, która dzięki mobilności daje Państwu naprawdę szereg możliwości. Jeżeli chcą Państwo dokładnie zaznajomić się z programem Office 365 to jeszcze dziś odwiedźcie naszą stronę firmową: office-365. pl lub odwiedźcie nasz tematyczny portal CentrumXP. pl. Onex Group oferuje najlepsze rozwiązania na rynku, z których korzystają firmy na całym świecie.

  Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • ConSEL – konsola dyspozytorska, systemy radiotelefoniczne, oprogramowanie dyspozytora radiowego »

  ConSEL – konsola dyspozytorska do radiotelefonów Motorola, umożliwiająca komunikację głosową, przesyłanie wiadomości tekstowych, rozpoznawanie alarmów, pozycjonowanie osób i pojazdów na mapie, lokalizacja GPS, zdalne sterowanie radiotelefonem.
  SumPro to nowoczesny program, który wspiera działanie instytucji publicznych, takich jak Straż Miejska i Urzędy Miejskie.
  - system posiadający budowę modułową – użytkownik wybiera tylko te elementy, które chce wykorzystać, bez ponoszenia zbędnych kosztów
  - zautomatyzowany system postępowania z mandatem, począwszy od zgłoszenia interwencji, poprzez wykroczenie i wystawienie mandatu aż po jego rozliczenie.
  - system oparty na najnowszej technologii SQL, zapewniający szybkość działania i elastyczność konfiguracji
  - wydruki syntetyczne i analityczne z dowolnego zakresu działalności – raporty dla jednostek nadrzędnych zawsze zgodne z aktualnymi drukami
  - możliwość definiowania przez Użytkownika własnych widoków tabel oraz dodatkowych raportów
  - gwarancja wysokiego stopnia zabezpieczeń zarówno przed zagrożeniami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi – program wyposażony jest w system umożliwiający nadawanie i blokowanie uprawnień użytkownikom do poszczególnych funkcji
  - ochrona danych – program posiada zabezpieczenie przed dostępem do danych przez osoby niepowołane. Zgodny z ustawą o ochronie danych osobowych
  - system dla Windows – zapewnia wysoką ergonomię i szybkość wprowadzania danych – również przy pomocy klawiatury

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • InterLoco - InterLoco - aplikacja dyspozytorska dla kolei »

  InterLoco - aplikacja dyspozytorska dla kolei. System komunikacji urządzeń pokładowych i aplikacji zarządzających w transporcie szynowym. Jest to oprogramowanie dyspozytorskie dla kolei. Elektroniczny Rozkład Jazdy, System Informacji Pasażerskiej, Liczenia Pasażerów, monitoring GPS.
  Producentem innowacyjnego systemu InterLoco jest firma AKSEL Sp. z o. o. Oferuje urządzenia DEUTA-WERKE. Aplikacja zawiera elektroniczny rozkład jazdy, system diagnostyki, ASP-2000 System Pomiaru Poziomu Paliwa, lokalizator pojazdów trakcyjnych, monitoring zużycia paliwa, komunikację z Systemem Informacji Pasażerskiej (SIP), Systemem Liczenia Pasażerów (SLP).

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • GFI-audyt sieci, faks, archiwizacja email, filtr stron »

  Firma ed&r Polska Sp. z o. o. specjalizuje się w dystrybucji produktów oprogramowania firmy GFI związanego z zapewnieniem bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych.
  GFI Oprogramowanie korporacyjne do ochrony sieci firmowej: ochrona antywirusowa, antyspamowa, antyphishingowa poczty internetowej email GFI MailEssentials, archiwizacja poczty, plików i kalendarzy z serwera Exchange GFI Archiver, skanowanie i audyt sieci i urządzeń mobilnych GFI LanGuard, archiwizacja logów zdarzeń, Syslog, W3C EventsManager, kontrola i zarządzanie urządzeniami przenośnych EndPointSecurity, serwer faksowy z obsługą FOiP FaxMaker, filtracja i ochrona antywirusowa treści internetowej i pobieranych plików, monitorowanie GFI GFI WebMonitor

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Taxi przez internet TAXIDO »

  Projekt Taxido, współfinansowany przez UE ze środków programu Innowacyjna Gospodarka, polega na ściąganiu aplikacji ułatwiającej zamówienie taksówki. Aplikacja pozwala nie tylko na zamówieniu usługi taksówkarza, ale także na śledzenie jego aktualnego położenia oraz trasy przejazdu. Aplikacja działa na terenie całego kraju, a sam projekt jest skierowany do pasażerów, klientów biznesowych i taksówkarzy.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rezerwacje hotelowe online »

  Systemy rezerwacji hotelowych pokoi dokonywane online przez internet stały się niezbędnikiem w każdym obiekcie oferującym noclegi między innymi w systemach internetowych rezerwacji, tych popularnych, jak też mniejszych lokalnych systemów - HRS, Booking. System HotelIN przyjmuje rezerwacje, organizuje grafik hotelowy, synchronizuje bazy pomiędzy poszczególnymi systemami rezerwacji hotelowych

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • OlimpWeb - pewny marketing szeptany »

  Mało dobrych gawędziarzy w sieci, my jednak jesteśmy inni. Uwielbiamy rozpoczynać watki i dyskusje w internecie na temat wybranych produktów oraz usług naszych Klientów. Potrafimy w cichy i bezpieczny sposób wypromować wiele rzeczy na raz. Posiadamy baze kilkunastu tysięcy kont internetowych na tysiącach serwiwach, portalach, blogach i forach w całej sieci. Znamy się na marketing szeptanym jak mało kto, może dlatego, że urodziliśmy się gdy sieć powstawała i mamy to we krwi. Prócz szeptanym marketingiem zajmujemy się również następującymi usługami: projektowanie stron www, audyt stron, marketing internetowy, grafiki reklamowe, tłumaczenia stron www oraz copywriting. Firma OlimpWeb istnieje od 5 lat, lecz nasze doświadczenie sięga ponad 9 lat pracy przy usługach on-line. Reklama w internecie jest coraz popularniejsza i jeżeli kogoś niema w sieci to go nie ma po prostu - takie są zasady. Należy więc inwestować pieniądze w rozwój firmy szczególnie właśnie w obszarze stron www oraz marketing w okół niej. Serdecznie zatem zapraszamy do współpracy - olimpweb.pl

  Data dodania: 01 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • SumPro - oprogramowanie dla straży i urzędów miejskich »

  SumPro - oprogramowanie dla instytucji publicznych: straż miejska i urząd miejski. Zautomatyzowany system mandatowy, ewidencja i windykacja mandatów.
  SumPro to rozwiązanie firmy Aksel Sp. z o. o. - oprogramowanie dla straży miejskich i urzędów miejskich. Posiada zautomatyzowany system mandatowy oraz moduły takie jak ewidencja mandatów, windykacja, interwencje, wykroczenia. Moduł fotoradar wspiera pracę do wczytania zdjęć, aż do obsługi wykroczenia drogowego.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - AKSEL - Twoja łączność ze światem »

  Aksel oferuje oprogramowanie dla służb bezpieczeństwa publicznego, transportu szynowego, straży i urzędów miejskich, hotelarstwa, radiotelefony profesjonalne.
  Aksel Sp. z o. o. oferuje dedykowane oprogramowanie dla służb bezpieczeństwa publicznego, transportu szynowego, straży i urzędów miejskich, hotelarstwa: ConSEL, Interloco, ARJ, SumPro. Telemetria, pozycjonowanie osób i pojazdów. Radiotelefony profesjonalne.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bitbay.net - kurs Bitcoin »

  Zapraszamy na stronę giełdy walut wirtualnych BitBay. net. Oferowane minimalne spready na waluty Bitcoin, oraz Litecoin, oraz bezpieczne systemy transakcyjne z udziałem protokołów https sprawiają, że giełda BitBay. net to jedna z najlepszych giełd Bitcoin nie tylko w Polsce ale również w Europie. Jako jedni z nielicznych ściśle współpracują z organizacją certyfikującą - Ambasadą Bitcoin z Amsterdamu. Sprawdź teraz aktualne kursy BTC oraz kurs Litecoin oferowane przez giełdę Bitbay. net

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Formatuj tekst »

  Konwerter zmienia tekst na małe lub duże litery. Można również przekonwertować tekst aby był sformatowany "jak w zdaniu", "jak w tytule". Poza tym formater online umożliwia też usuwanie nadmiarowych spacji i kropek na końcu zdania. Nasz CSS Beautifier optymalizuje style CSS, umożliwia wybór sposobu formatowania styli, usuwa zbędne komentarze. Dzięki temu narzędziu możesz zmniejszyć wielkość pliku CSS, nie tracąc żadnych styli. Dzięki temu formatowaniu online, Twoja strona będzie ładowała się o wiele szybciej.

  Data dodania: 29 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Test IQ Mensa »

  Test IQ darmowy online to jedyny sposób na poznanie poziomu inteligencji badanego człowieka.
  Na naszej stronie oferujemy wszystkim ludziom całkowicie darmowy test na iq online, opierający się na nowatorskiej metodzie porównań zdjęć dwuwymiarowych, na podstawie test IQ Mensa. Jego podstawową dobrą stroną jest to, że mimo nie pobierania opłat, test iq online jest godny zaufania i prawdziwy.
  Planując poznać swój poziom IQ osoby zazwyczaj wydają niepotrzebnie duże sumy u psychologów i na stronach z płatnymi testami IQ. Taki Test na IQ przeważnie kosztuje minimum 30 złotych, a przy takich testach iq przez Internet, wyniki bywają zazwyczaj błędne i zakłamane, inaczej niżeli korzystając z usługi test iq online na podstawie testu "Test IQ Mensa". Można jednak uniknąć tej sytuacji, robiąc nasz darmowy test iq online.

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mariusz Grabowski »

  Internetowy poradnik e-marketingowca. Z lektury wpisów na tym portalu dowiesz się cennych informacji na temat hakowania wzrostu, marketingu internetowego, e-commerce, e-mail marketingu i innych kwestii dotyczących branży handlu oraz promocji w internecie. Jeżeli rozpoczynasz swoją przygodę z branżą e-commerce, koniecznie zapoznaj się z poruszanymi tutaj kwestiami. Na stronie znajdziesz wiele poradników. Między innymi najnowsze informacje i porady na temat reklamy Google Adwords, a także marketingu na Facebooku za pomocą Facebook Ads. Blog prowadzony jest przez certyfikowanego specjalistę i szkoleniowca Google Adwords.

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Telefony VoIP »

  Jeśli chcesz pozbyć się wysokich rachunków telefonicznych w domu i w firmie ta oferta jest dla Ciebie. Dzięki telefonii internetowej VoIP połączenia wysokiej jakości są bowiem niezwykle tanie. Protokół VoIP łączy się przez internet co daje wiele dodatkowych możliwości. Stworzenie wirtualnej centrali dla wielu firm jest kluczowym elementem działalności, a niekiedy bez sprawnego systemu IVR przedsiębiorcy nie wyobrażają sobie sprawnego funkcjonowania firmy. Przenieś swoje numery do Actio, sprawdź jakie mamy telefony VoIP i natychmiast zacznij oszczędzać.

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Narzędzia online

Narzędzia online - nowa strona:

Adres: