przedszkola Podkategoria: przedszkola

 • Ceduś - Prywatne przedszkole Knurów i okolice »

  Zastanawiałeś się kiedykolwiek jak ważny jest odpowiedni wybór przedszkola dla swoich pociech?
  Dzieci spędzają tam mnóstwo wolnego czasu, przygotowują się do wieku szkolnego, nawiązują pierwsze kontakty i przyjaźnie. Właściwy dobór placówki przedszkolnej ma tutaj kolosalne znaczenie.

  Przedszkole CEDUŚ zlokalizowane w mieście Knurów już od wielu lat cieszy się zaufaniem wielu rodziców pochodzaych zarówno z Knurowa jak i okolicznych miejscowości. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną jak i właściwe wyposażenie placówki.

  Zapraszamy do odwiedzin naszej wyjątkowej strony internetowej, na której zapoznają się Państwo z programem nauczania wraz z zajęciami dodatkowymi w przedszkolu, dokładną lokalizacją, galerią czy też dodatkowymi informacjami przybliżającymi różne aspekty ważne z punktu widzenia każdego rodzica oddającego dzieci do przedszkola.

  Lokalizacja placówki przeszkolnej jest bardzo dogodna, blisko jest do centrum Knurowa jak i nieopodal leżących Gliwic.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Kangurek Białystok »

  Prywatne przedszkole Kangurek zlokalizowane w Białymstoku prowadzi kameralne grupy od kilku do maksymalnie kilkunastu podopiecznych. Dzięki starannie dobranemu programowi odkrywamy i rozwijamy indywidualne talenty dzieci zachowując równowagę pomiędzy nauką i zabawą. Przedszkole jest monitorowane, co zwiększa bezpieczeństwo dzieci i komfort rodziców.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów »

  Klub Malucha w Piasecznie oferuje profesjonalna opieke nad twoim dzieckiem. Powrót matek na rynek pracy nie zawsze jest taki łatwy. Czasami wynika to z konieczności szukania odpowiedniej opieki dla dziecka. Każdemu rodzicowi wydaje się, bowiem, że każdy wybór będzie zły. Nie ma jednak wyboru, jak znaleźć odpowiednią opiekę dla malucha, która pozwoli na realizowanie planów zawodowych. Wiele osób zastanawia się nad zatrudnieniem opiekunki, jednak trzeba przyznać, że nie zawsze jest to dobry pomysł. Wielu rodziców narzeka na przykład na to, że ciężko jest znaleźć odpowiednią opiekunkę do dziecka, która będzie spełniała wszystkie wymogi. Dlatego właśnie o wiele lepszym rozwiązaniem wydaje się przedszkole warszawa. Zdecydowana większość rodziców uważa, że to właśnie przedszkole jest najlepszym wyborem. W placówce dostępne są opiekunki, które świadczą opiekę nad naszym dzieckiem całościowo. Ponadto maluch ma styczność z innymi dziećmi, co jak wiadomo jest bardzo ważne w prawidłowym rozwoju. W przedszkolu możemy liczyć również na różnorodne zajęcia grupowe, dzięki którym nasze dziecko na pewno nie będzie się nudzić.

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dziecko w Warszawie »

  Dziecko w Warszawie to unikalne kompendium porad i wskazówek o wychowaniu, nauce, zdrowiu, zabawie, rozwijaniu pasji i spędzaniu czasu dzieci i z dziećmi. Cykl fachowych artykułów uzupełnia baza teleadresowa, oraz produktowa niezbędna dla każdego rodzica, opiekuna i pedagoga. Katalog ukazuje się również raz w roku w formie drukowanej.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Integracyjne - Uniwersytet Malucha w Serocku - Aktualności »

  Przedszkole Integracyjne - Uniwersytet Malucha w Serocku. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna gwarantuje profesjonalną opiekę i wysoki poziom edukacji przedszkolnej oraz zapewnia nadzór nad prawidłowym rozwojem każdego dziecka.

  Data dodania: 01 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psie przedszkole i szkolenie psów - Poznań »

  We współczesnym świecie pieski czynnie asystują w powszednim życiu swojej ludzkiej rodziny. Na nas wobec tego leży wysiłek wyszkolenia naszego czworonożnego towarzysza psich manier.

  Dla psów wykonywanie komend to tylko tresura, dla ludzi sposób na wychowanie, ale też zapewnienie obronności ulubieńcom. Zapraszamy do wspólnej pracy, nauki oraz frajdy opartej na pojęciu psich przyzwyczajeń, rytuałów, sposobów komunikacji. Dołożymy wszelakich starań iżby przemienić zwykłego właściciela, w nietrywialnego nauczyciela swojego czworonoga na naszych psich szkoleniach w Poznaniu.

  Pierwsze miesiące życia mają najważniejszy wpływ na styl a także zachowanie każdego czworonoga, pożądane byłoby tym samym spożytkować ów okres na dobrą socjalizację psiaka. Zmyślne zaznajomienie się z różnymi bodźcami pozwoli mu na oswojenie się ze rzeczywistością a także na formowanie dobrych relacji z innymi psami, a dodatkowo z ludźmi.

  Korzystając z wieloletniego doświadczenia wychowawczego jak również wiedzy zoopsychologicznej dokładnie zaprojektowaliśmy program psiego przedszkola.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Tarnów »

  Speakers Corner posiada szeroką gamę kursów językowych na terenie Tarnowa. Języki: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, francuski, japoński. W naszej szkole językowej w Tarnowie dostosowujemy kursy do różnych grup wiekowych. Oferujemy także specjalistyczne tłumaczenia języków obcych na poziomie światowym. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek "Wesoły Poranek" Chorzow - Prywatna opieka nad dziećmi do lat 3 »

  Żłobek "Wesoły poranek" jest prywatną placówką opieki dla dzieci do lat 3, mieszczącą się w Chorzowie przy ul. Powstańców 68, w byłej szkole podstawowej.

  Zaspokajanie podstawowych potrzeb bezpieczeństwa, akceptacji, sukcesu, integracji, samorealizacji, udział w zabawie.

  Serdecznie zapraszamy!

  Żłobek Chorzów

  Niepubliczny żłobek.


  W wyposażeniu placówki znajdują się:

  - sale zabaw i posiłków
  - sypialnie
  - gabinety specjalistyczne
  - pomieszczenie socjalne
  - pomieszczenia gospodarcze
  - kuchnia mleczna oraz zmywalnia naczyń
  - szatnie
  - łazienki
  - wózkownia
  - plac zabaw i rekreacji

  Data dodania: 06 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Otwarte Okno - Niepubliczne przedszkole Tychy »

  Otwarte Okno to niepubliczne przedszkole w miejscowości Tychy. Nasze Przedszkole wyróżnia bogata oferta edukacyjna, profesjonalna kadra pedagogiczna. Naszym podopiecznym zapewniamy bezpieczne warunki edukacyjne i troskliwą opiekę. Posiadamy wykwalifikowany personel który potrafi dostosować różnorodność innowacyjnych metod pracy z dziećmi. Głównym celem przedszkola Otwarte Okno jest działalność edukacyjna, opiekuńcza, wychowawcza i terapeutyczna. W naszym niepublicznym przedszkolu znajduje się szkoła z oddziałami specjalnymi Przeznaczona jest dla uczniów z lekkim stopniem niepełnosprawności intelektualnej. Zapraszamy do naszego Niepublicznego Przedszkola w którym każdy dzień niesie ze sobą nowe atrakcje oraz wiadomości. Sprawdź jak działa nasze przedszkole Tychy.

  Data dodania: 23 10 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: przedszkola

przedszkola - nowa strona:

Adres: