Sprzęt RTV Podkategoria: Sprzęt RTV

 • Xiaomi-shop polska »

  Jeżeli chcesz kupić dobrej jakości telefony z chin, to dokonałeś poprawnego wyboru. W naszym sklepie XIAOMI-SHOP. pl dostaniesz to czego poszukujesz. #Jesteśmy punktem, w której otrzymasz wszelkie powerbanki zwłaszcza telefony XIAOMI bez dodatkowych opłat za przesyłkę. #Poszukując mini kamerw Krakowie – właśnie trafiłeśnas. Działamy z myślą o Twoich potrzebach i w zgodzie z najwyższymi standardami.

  Data dodania: 07 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria gopro »

  Zaczepy, jakie to pozwalają na montaż Twej kamery sportowej na kasku, czy kierownicy motocykla, bezmiar akumulatorów i łączy kompatybilnych z Twym ekwipunkiem, to tylko jedynie wybrane akcesoria gopro, które to będziemy mogli polecić. Resztę dostrzeżesz na naszej stronie www, gdzie również dowiesz się troszeczkę więcej na temat oferowanych przez nas najważniejszych dań. Wszystko to co przemijające, nie dające się zapamiętać, pomoże Ci utrwalić KameraGo. Nasza rzeczywistość cechuje się nieskończonymi uniesieniami na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • ConSEL – konsola dyspozytorska, systemy radiotelefoniczne, oprogramowanie dyspozytora radiowego »

  ConSEL – konsola dyspozytorska do radiotelefonów Motorola, umożliwiająca komunikację głosową, przesyłanie wiadomości tekstowych, rozpoznawanie alarmów, pozycjonowanie osób i pojazdów na mapie, lokalizacja GPS, zdalne sterowanie radiotelefonem.
  SumPro to nowoczesny program, który wspiera działanie instytucji publicznych, takich jak Straż Miejska i Urzędy Miejskie.
  - system posiadający budowę modułową – użytkownik wybiera tylko te elementy, które chce wykorzystać, bez ponoszenia zbędnych kosztów
  - zautomatyzowany system postępowania z mandatem, począwszy od zgłoszenia interwencji, poprzez wykroczenie i wystawienie mandatu aż po jego rozliczenie.
  - system oparty na najnowszej technologii SQL, zapewniający szybkość działania i elastyczność konfiguracji
  - wydruki syntetyczne i analityczne z dowolnego zakresu działalności – raporty dla jednostek nadrzędnych zawsze zgodne z aktualnymi drukami
  - możliwość definiowania przez Użytkownika własnych widoków tabel oraz dodatkowych raportów
  - gwarancja wysokiego stopnia zabezpieczeń zarówno przed zagrożeniami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi – program wyposażony jest w system umożliwiający nadawanie i blokowanie uprawnień użytkownikom do poszczególnych funkcji
  - ochrona danych – program posiada zabezpieczenie przed dostępem do danych przez osoby niepowołane. Zgodny z ustawą o ochronie danych osobowych
  - system dla Windows – zapewnia wysoką ergonomię i szybkość wprowadzania danych – również przy pomocy klawiatury

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • InterLoco - InterLoco - aplikacja dyspozytorska dla kolei »

  InterLoco - aplikacja dyspozytorska dla kolei. System komunikacji urządzeń pokładowych i aplikacji zarządzających w transporcie szynowym. Jest to oprogramowanie dyspozytorskie dla kolei. Elektroniczny Rozkład Jazdy, System Informacji Pasażerskiej, Liczenia Pasażerów, monitoring GPS.
  Producentem innowacyjnego systemu InterLoco jest firma AKSEL Sp. z o. o. Oferuje urządzenia DEUTA-WERKE. Aplikacja zawiera elektroniczny rozkład jazdy, system diagnostyki, ASP-2000 System Pomiaru Poziomu Paliwa, lokalizator pojazdów trakcyjnych, monitoring zużycia paliwa, komunikację z Systemem Informacji Pasażerskiej (SIP), Systemem Liczenia Pasażerów (SLP).

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • SumPro - oprogramowanie dla straży i urzędów miejskich »

  SumPro - oprogramowanie dla instytucji publicznych: straż miejska i urząd miejski. Zautomatyzowany system mandatowy, ewidencja i windykacja mandatów.
  SumPro to rozwiązanie firmy Aksel Sp. z o. o. - oprogramowanie dla straży miejskich i urzędów miejskich. Posiada zautomatyzowany system mandatowy oraz moduły takie jak ewidencja mandatów, windykacja, interwencje, wykroczenia. Moduł fotoradar wspiera pracę do wczytania zdjęć, aż do obsługi wykroczenia drogowego.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - AKSEL - Twoja łączność ze światem »

  Aksel oferuje oprogramowanie dla służb bezpieczeństwa publicznego, transportu szynowego, straży i urzędów miejskich, hotelarstwa, radiotelefony profesjonalne.
  Aksel Sp. z o. o. oferuje dedykowane oprogramowanie dla służb bezpieczeństwa publicznego, transportu szynowego, straży i urzędów miejskich, hotelarstwa: ConSEL, Interloco, ARJ, SumPro. Telemetria, pozycjonowanie osób i pojazdów. Radiotelefony profesjonalne.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt RTV

Sprzęt RTV - nowa strona:

Adres: