OpenExome – urządzenia do diagnostyki genetycznej

OpenExome – urządzenia do diagnostyki genetycznej Naszym nadrzędnym celem było stworzenie kompetentnego, otwartego zespołu poszukującego innowacji w dziedzinie nauk biologicznych i medycznych. Doświadczenie zdobywaliśmy przez lata zarówno w pracy naukowej, jak i w firmach sektora biomedycznego. Jesteśmy dynamiczną firmą dostarczającą innowacyjne rozwiązania dla laboratoriów zajmujących się diagnostyką molekularną w tym diagnostyką onkologiczną, molekularną diagnostykę nieinwazyjną, diagnostykę chorób rzadkich. Wprowadzamy przyszłościowe technologie z zakresu biologii molekularnej współpracując z wiodącymi producentami sprzętu laboratoryjnego, min. Illumina, Sage Science, Fluidigm oraz dostawcami odczynników – Multiplicom, Archer Dx. Naszą specjalnością jest sekwencjonowanie następnej (drugiej) generacji - NGS, genomika pojedynczej komórki, genotypowanie z zastosowaniem mikromacierzy oraz inne molekularne technologie wysokoprzepustowe generujące dużą liczbę danych. Dostarczane przez nas rozwiązania z powodzeniem funkcjonują w kilkudziesięciu najlepszych ośrodkach medycznych, naukowych i weterynaryjnych w Polsce. Oprócz klasycznej opieki serwisowej, stawiamy mocno na wsparcie merytoryczne poprzez opiekę specjalistów aplikacyjnych. Ich rola to nie tylko implementacja nowych technik, ale również rozwiązywanie wyzwań i problemów pojawiających się w codziennej pracy. Poprzez liczne sympozja i wykłady, specjalistyczne dni aplikacyjne i spotkania użytkowników staramy się dotrzeć z wiedzą do każdej zainteresowanej osoby. Zależy nam aby decyzje o wdrażaniu nowych technologii byty podejmowane w sposób świadomy, a nowe urządzenia stawały się impulsem do dalszego rozwoju. Firma OpenExome wychodząc naprzeciw potrzeb klientów, uruchomiła serwis NGS, gdzie możliwe jest zlecenie wykonania projektu od przygotowania próbki do analizy bioinformatycznej. Przy wykonaniu projektów współpracujemy z wiodącymi serwisami usług genomicznych w Europie w tym z firmą AROS Applied Biotechnology, Source BioScience, Intelliseq.

Szczegóły strony openexome.pl:

Podlinkuj stronę openexome.pl:

OpenExome – urządzenia do diagnostyki genetycznej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Naturalne kosmetyki do twarzy z masłem shea »

  Dla każdej kobiety ważne są kosmetyki i moda. Nie da się tego pominąć w jej codziennym życiu. Kosmetyki pielęgnacyjne to przede wszystkim kremy, odżywki i balsamy, których działaniem jest łagodzenie podrażnień, nawilżanie i ochrona ciała. Organiczne kosmetyki mają zdecydowanie więcej zalet. Dla kobiet kosmetyki są najpotrzebniejszymi przedmiotami na świecie, pomagają poprawić mankamenty ich naturalnej urody, dzięki czemu mogą kreować siebie na jak najwyższym poziomie. Kosmetyki na pewno przeciwdziałają starzeniu, docenia to większa część kobiet, które używają tego typu produktów. Kremy przeciwzmarszczkowe nie zapobiegają powstawaniu zmarszczek dożywotnio, ale w odpowiednim czasie wpływają na ich zmniejszoną widoczność, redukując to, co uchodzi za oznaki starzenia. Na stronie naszego sklepu znajdą Państwo kosmetyki, które mają jedną, wspólną cechę – wszystkie są naturalne i bezpieczne, z atestami, które są formalnym potwierdzeniem ekologiczności produktu.

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia kraków »

  Homo sapiens jest, która najlepiej się czuje w stadzie nie ma co tego ukrywać. Podążamy za stadem, nawet mimo, że często temu się sprzeciwiamy. Idziemy za modą - diety, taniec, koszula w kratę, masaż Kraków etc. W każdym razie moda ma 1 interesującą cechę - przemija. Dlatego coraz częściej Twoje działania są klasycznymi zrywami. Planujemy w trakcie trzydziestu dni przygotować się do zawodów, każdego dnia biegamy i istnienie prawdopodobieństwo, że uda nam się ukończyć ten wielokilometrowy dystans. Ale nierzadko lądujemy dwa dni później na rehabilitacja pourazowa kraków, bo mój organizm nie został przyzwyczajony do aż tak mocnych biegów, czego efektem jest bolesna kontuzja. Nie mam pojęcia, z czego to wszystko wynika, z jakiej przyczyny postępujemy tak wielce nieracjonalnie. Może nie posiadamy odpowiedniej wiedzy. Może żyjemy w przekonaniu, że po wysiłku wystarczy krótka terapia manualna Kraków i poczujemy się jak nowo narodzeni. Może nader często staramy się zagłuszać głos intuicji, który wyraźnie krzyczy "albo skończysz się tak walczyć, albo za tydzień będziesz stałym petentem na fizjoterapii pourazowej". Naprawdę, najwyższy czas uczyć się od bardziej doświadczonych od siebie i priorytetowo wsłuchać się w ludzki, własny organizm. Prawda jest okrutna, Niestety, nie jeden próbujący przekroczyć bez pomocy doświadczonych własne ograniczenia fizyczne, trzy dni w tygodniu gości w swoim domu masażystę i jest wdzięczny, że powstało coś, co nazywa się rehabilitacja domowa Kraków.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia domowa dzieci Tychy »

  Prowadzę rehabilitację domową dzieci i niemowląt. Proponowana przeze mnie usługa w zależności od wskazań polegać będzie na:
  diagnostyce neurorozwojowej niemowląt, ocenie postawy i selektywnej kontroli ruchu dziecka, stymulacji rozwoju psychoruchowego oraz rehabilitacji prowadzonej zgodnie z koncepcja NDT-Bobath*, z wykorzystaniem elementów metody PNF**, terapii wad postawy opartej głównie na koncepcji PNF, instruktażu pielęgnacyjnym tzw. handling, który jest nieodłącznym elementem terapi NDT Bobath. Polega on na pokazaniu rodzicom, jak wykonywać codzienne czynności pielęgnacyjne (noszenie, ubieranie, rozbieranie, podnoszenie, zmiana pieluchy, karmienie, kąpiel), tak aby nie zaburzać, a wspomagać naturalny rozwój psychomotoryczny swojej pociechy.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowa żywność »

  Strona tworzona była z myślą o osobach, w których życiu zdrowa żywność odgrywa główną rolę. Na stronie wynaleźć idzie przeróżne informacje dotyczące pojęć takich jak: żywność eko. Dla ludzi żyjących aktywnie zdrowa żywność powinna być podstawą w codziennym funkcjonowaniu. Nie powinniśmy osobistego menu tworzyć głównie na jedzeniu z marketów. Czytając nasze artykuły dowiesz się jakie zagrożenia niosą ze sobą produkty nabywane przez nas z hipermarketów a także żywność z McDonalda. Zbudaowana przez nas strona nie ma na celu odciągnięcia was od przyzwyczajeń, jednak przedstawienie rezultatów wykorzystywania jednolitej niezdrowej żywności. Dzięki nam poznasz także suplementy diety oraz dowiesz się w jaki sposób i kiedy je stosować. Przekażemy Ci również informacje na temat wypieków ze zdrowej żywności. Pokażemy Ci w jaki sposób stosować, gdzie nabywać oraz w jaki sposób przygotować zdrową żywność. Jeśli potzrebujecie więcej informacji zapraszamy was na stronę z artykułami na ten temat. Na jej łamach odkryjecie więcej wiadomości o tym jak znacząca jest zdrowa żywność dla organizmu człowieka.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transport Medyczny Łódź, Transport Sanitarny Łódź »

  Firma DASMED, przewozi osoby chore oraz niepełnosprawne na terenie miasta Łódź, oraz całego kraju. Pracujemy na rzecz szpitali oraz przychodni oraz TUW.

  Jeśli chcesz prywatny bezpieczny transport wybierz naszą ofertę.

  Przewozimy osoby chore oraz niepełnosprawne, u nas masz gwarancję wysokiej jakości

  www.dasmed.pl

  Data dodania: 24 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii Psychologiczno-Logopedycznej DOBRA TERAPIA »

  Centrum Dobra Terapia w składzie: Psycholog, Psychoterapeuta, Logopeda; zaprasza do korzystania z usług: Diagnoza, opiniowanie, terapia psychologiczna i logopedyczna dzieci oraz młodzieży; psychoterapia dorosłych-nerwica, depresja, lęki, fobie, zaburzenia osobowości, bulimia, anoreksja.

  Data dodania: 26 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy kardiolog w Skierniewicach »

  Jedna z najlepszych gabinetów medycznych w Skierniewicach to Centrum Medyczne Ogrodowa.
  W naszych placówkach znajdziesz ratunek także od skutecznego Stomatologa jak i bardzo dobrego Kardiologa. U nas w placówkach przyjmują dyplomowani specjaliści z różnych kierunków medycznych o dużym doświadczeniu.
  Potrzebna jest wizyta do stomatologa oraz ortodonty czy wstawić implant? Serdecznie zapraszamy.
  W kierunku kardiologii także nie zostaniesz bez pomocy. Jest perspektywa zrobienia USG serca pod okiem fachowca.
  Zobacz: Kardiolog Skierniewice.

  Data dodania: 25 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków Aneta Fudała, doświadczony psychoterapeuta »

  Aneta Fudała, psycholog, psychoterapeuta, przyjmuje w centrum Krakowa. W ramach terapii psychodynamicznej oferuje wizyty indywidualne, konsultacje dla par, a także dla młodzieży. Na swojej stronie prowadzi bloga o tematyce codzienno-psychologicznej.

  Data dodania: 31 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczanie organizmu z toksyn »

  O higienie zewnętrznej wie każdy, ponieważ od urodzenia jest to wpajane każdemu dziecku, że higiena zewnętrzna jest najważniejsza. Lecz o higienie wewnętrznej wiemy niewiele. A tak naprawdę należy pamiętać, że stan naszych organów wewnętrznych odzwierciedla stan wyglądu zewnętrznego. Każdego dnia jesteśmy narażeni na zanieczyszczenie organizmu przez toksyny. Styl życia w dzisiejszych czasach doprowadza każdego z nas do chorób i złego samopoczucia, ponieważ myślimy, że tak po prostu jest. Złe odżywianie, spaliny, zanieczyszczone powietrze, zła woda – to wszystko zatruwa nasz organizm. Nasz zespół dietetyków, wie jak bardzo ważne są zdrowe nawyki takie jak oczyszczanie organizmu z toksyn. Każdy z nas powinien co jakiś czas poddawać się diecie oczyszczającej.

  Data dodania: 13 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Zdrowia »

  Marzysz, by zwiększyć odporność organizmu, posiadasz skórę naczyniową oraz łamliwe kości? Najwyższa pora skorzystać z ciekawej oferty produktów, którą przygotował Instytut Zdrowia. Instytut Zdrowia stworzono z myślą o klientach, dla których zdrowie gra największą rolę. Oferowane suplementy takie, jak Collaceina, czy też Kolagen Platinum mają korzystny wpływ na nasz układ odpornościowy oraz wygląd. Porady wykwalifikowanych specjalistów, natychmiastowa wysyłka suplementy, czy też najlepszej klasy produkty to cechy, dzięki którym Instytut Zdrowia cieszy się coraz większym gronem zainteresowanych. Nie wahaj się i już teraz odszukaj ofertę na stronie online lub skontaktuj się ze sprzedawcą – Twoje zdrowie jest najważniejsze.

  Data dodania: 01 05 2017 · szczegóły wpisu »