TeleMobileLabs – telemobile - RFswitchATT

TeleMobileLabs – telemobile - RFswitchATT TeleMobileLabs oferuje profesjonalne usługi w zakresie TEST AUTOMATION, w tym projektowanie i integracja środowisk testowych laboratoriów, wykonywanie pomiarów i analiz- również w terenie, serwis i zarządzanie urządzeniami oraz częściami RF & Microwave oraz tworzenie dedykowanego oprogramowania. TeleMobile Labs wprowadza rozwiązania TEST AUTOMATION w laboratoriach RF największych firm branży telekomunikacyjnej. Dla potrzeb profesjonalnych laboratoriów inżynierowie TML opracowali między innymi system rezerwacji zasobów laboratoryjnych (TML_RMS), przełącznicę mikrofalową RFswitchGEAR. Nowatorska przełącznica daje możliwość koncentracji i przełączania sygnałów radiowych z ponad 80 stacji bazowych wszystkich dostępnych w tej chwili w Polsce systemów komórkowych. Istotnie potrzebnym narzędziem służącym do automatyzacji testów i pomiarów RF staje się zaprojektowany przez TML automatyczny, zdalnie sterowany przełącznik i tłumik mikrofalowy RFswitchATT. Rozwiązania, które stosuje TML w ramach usługi TEST AUTOMATION pozwalają usprawniać przebieg testów, zapewniają również oszczędność czasu potrzebnego na realizację testów. Wypada podkreślić, że wymienione rozwiązania znacznie ograniczają wydatki związane z tworzeniem i utrzymaniem środowiska testowego oraz podnoszą jakość prowadzonych badań.

Szczegóły strony www.telemobilelabs.com:

Podlinkuj stronę www.telemobilelabs.com:

TeleMobileLabs – telemobile - RFswitchATT

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 108 Odwiedziny googlebot 186

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Eksport na Ukrainę »

  Chciałbyś otworzyć swoją firmę również na Rosję, Ukrainę, ale nie wiesz jak to zrobić? Interesuje Cię doradztwo na rynki wschodnie? Skorzystaj z oferty naszej firmy Dzięki niej będziesz mógł być w stałej współpracy z zagranicą. Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego i zdobyta w praktyce umiejętność współpracy z partnerami na Wschodzie dają gwarancję, iż powierzone nam zlecenia zostaną wykonane dokładnie, rzetelnie i z korzyścią dla klienta, a zaoszczędzony dzięki temu czas będziecie mogli przeznaczyć na rozwijanie kontaktów biznesowych.

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja turbin »

  Funkcjonalne odkrycia i aspekt ekologiczny to niepodważalny argument, który zmusza nas aby stosować turbodoładowanie w autach. Czy masz pojęcie że na Świecie, jest większość samochodów z turbosprężarkami i ta wartość rośnie. Wzrost mocy, jaką dostajemy w zamian za dużo niższe zużycie paliwa to rozwiązanie rozwojowe. Zmierzając do przyszłości : proponujemy naszym Klientom najlepsze turbosprężarki. Firma nasza świadczy usługi od długiego czasu i ma międzynarodowe referencje. Dlaczego my? Mamy : pasja dotyczaca świadczonej usług i precyzyjne wyważanie wirników. Wybierz fachowców, dokonaj słusznego wyboru. Prawdopodobnie nie ma lepszej regeneracja turbin.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Backup dla firm »

  Jeśli ciągle nie masz pewności co do bezpieczeństwa swoich służbowych danych. Drżysz ze strachu że twoje dane będą mogły zostać bezpowrotnie utracone lub wpaść w niepowołane ręce. Nie wiesz co zrobić aby poprawić bezpieczeństwo informatyczne swojej firmy? To bezzwłocznie musisz zapoznać się z naszą usługą, jaką dla ciebie przygotowaliśmy. Jesteśmy fachową firmą o ogólnopolskim zasięgu. Mamy za sobą wiele zrealizowanych projektów, świadczymy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia to zachęcamy na www. backup-dlafirm. eu Na pewno będziesz zaskoczony co dla ciebie mamy.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • interprocess »

  Interprocess to uznana w branży firma, zajmująca się produkcją dozowników, mierników wagowych oraz wag do użytku przemysłowego. Oferuje nowoczesne rozwiązania automatyki wagowej, korzystając z aktualnego oprogramowanie, co zapewnia wysoką dokładność wag. Wśród oferty Interprocess posiada m. in. wagi zbiornikowe, wagi platformowe, przenośniki wagowe i przepływomierze masowe. Firma zajmuje się także serwisem wag, pomocą techniczną w uruchomieniu i doradztwem w kwestii wyboru urządzeń do danego zakładu przemysłowego.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sato - Biuro Rzeczoznawców Technicznych ! »

  /Rzeczoznawcy T. G. ”SATO” zajmują się zagadnieniami techniki motoryzacyjnej i ruchu drogowego, oraz oferują usługi w zakresie:
  - oceny i opinie techniczne pojazdów, maszyn i urządzeń

  - pomoc przy likwidacji szkód komunikacyjnych
  - wyceny pojazdów, maszyn i urządzeń
  - wyceny dla Sądów, Urzędów Celnych i Skarbowych

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola budynku prze Internet PROXIMA »

  Kontrola budynków przez Internet do niedawna była dostępna wyłącznie dla bogatych właścicieli firm. Dzięki firmie PROXIMA i wieloletnich badaniach naszych inżynierów udało się nam stworzyć nowoczesny sterownik MG-5, dzięki któremu możesz się dowiadywać przez Internet co dzieje się w Twoim domu i otoczeniu. Nie musisz się martwić o różne zagrożenia, które mogą spotkać Ciebie lub Twoją rodzinę. Zapraszamy do skorzystania z zdalnej kontroli budynków.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • HYDRAULIK Łódź | Usługi hydrauliczne »

  Kompleksowe usługi hydrauliczne na terenie województwa łódzkiego, profesjonalny serwis urządzeń sanitarnych. Całodobowe pogotowie hydrauliczne.

  Firma Hydraulik oferuje:

  sprzedaż i montaż rekuperatorów do domków jednorodzinnych
  montaż instalacji wod-kan-c. o i gaz (miedź, ocynk, p. p, alu-pex, systemy zaciskowe)
  biały montaż (zlew/wc/pralki/umywalki/grzejniki/baterie)
  montaż i serwis gazowych urządzeń grzewczych Firmy ATAG, THERMAGEN FONDITAL
  sprzedaż i montaż nagrzewnic gazowych do ogrzewania hal
  montaż, serwis oraz wymiana kotłów c. o, piecyków gazowych, grzejników
  przeróbki, modernizacja starych instalacji hydraulicznych, c. o, łazienek
  montaż wodomierzy, filtrów do wody
  sprzedaż i montaż klimakonwektorów

  Hydraulik Łódź

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wamasz »

  Przedsiębiorstwo Wamasz trudni się sprzedawaniem silników elektrycznych takich, jak silniki jednofazowe, kołnierzowe, czy też silniki do pracy w podwyższonej temperaturze. Przedsiębiorstwo prowadzi doradztwo techniczne dotyczące silników elektrycznych oraz służy profesjonalną pomocą i nie stroni od rozwiązywania najtrudniejszych zadań z dziedziny napędów elektrycznych. Duży wybór układów elektrycznych, wieloletnie doświadczenie na rodzimym rynku oraz wysoka klasa produktów i korzystne ceny to walory, za sprawą których firmie Wamasz zaufało duże grono odbiorców. Wamasz zachęca wszystkich kupujących do kontaktu telefonicznego oraz do zapoznania się z dużą ofertą za pomocą strony www.

  Data dodania: 02 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • alufire.com »

  ALUFIRE - to jeden z największych w Polsce producentów przeciwpożarowej ślusarki aluminiowej. Wśród oferowanych produktów znajdują się drzwi ogniowe, drzwi przeciwpożarowe.
  Oferowane przez ALUFIRE drzwi EI 30, EI 60 i EI 120 mogą być stosowane jako ciągłe lub segmentowe zawierające drzwi wewnętrzne ppoż jedno- i dwuskrzydłowe. Drzwi ogniowe zabezpieczają przed rozprzestrzenianiem się ognia i dymu. Dzięki zastosowaniu w produkcji wiodących technologii i utrzymywaniu stałej współpracy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi dostawcami zapewniamy najwyższy poziom jakości naszych produktów. Nasza firma jest gotowa na kompleksowe spełnianie oczekiwań i potrzeb każdego klienta a także na współpracę na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną oraz serwisową. Nowością w ofercie są bezszprosowe szklane ściany przeciwpożarowe ALUFIRE Vision Line.

  Data dodania: 13 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Eco Rolf »

  Firma Eco Rolf trudni się zakładaniem filtrów ochrony powietrza. W bogatej ofercie przedsiębiorstwa znajdują się najnowsze technologie oczyszczania takie, jak filtr elektrostatyczny, instalacje odsiarczania spalin, a także systemy schładzania gazów. Posiadająca ogromne doświadczenie firma Eco Rolf zapewnia swoim klientom najlepszej klasy odpylacze, filtrację gazów, neutralizację spalin, czy też redukcję SOx. Grupa wyszkolonych specjalistów, rzetelność, jak również wieloletnie doświadczenie to cechy, dzięki którym Eco Rolf zaufało duże grono klientów. Eco Rolf zaprasza do obejrzenia wykonanych instalacji na stronie online i do kontaktu drogą telefoniczną.

  Data dodania: 18 06 2017 · szczegóły wpisu »