Strony związane z hasłem 'brukarstwo':

 • REM BUDEX »

  Przedsiębiorstwo Rem-Budex oferuje zainteresowanym kompleksowe usługi brukarskie oraz ogrodnicze takie, jak m. in. utworzenie ścieżki z kostki betonowej, budowę murków oporowych, projektowanie ogrodu, jak i wertykulację trawników i budowę oczek wodnych. Układanie kostki, a także zaaranżowanie ogrodu poprzedzone jest nieodpłatnymi konsultacjami, podczas których kontrahent może przedstawić swoje zamierzenia – firma brukarska ma indywidualne podejście do każdego klienta. Dobra jakość usług, jak również produktów, niskie ceny, jak i solidność i dbałość o szczegóły to walory, które charakteryzują przedsiębiorstwo na rodzimym rynku. Tej firmie zaufało już duże grono klientów. Przedsiębiorstwo brukarskie zaprasza klientów z całej Polski do zadawania dalszych pytań drogą mailową, a także do obejrzenia port folio firmy na stronie www.

  Data dodania: 03 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Poznań - usługi, oferta, cennik »

  Przedsiębiorstwo Repoz proponuje tworzenie dróg dojazdowych z kostki ozdobnej, stawianie murka ozdobnego, zagospodarowywanie odpadów pobudowanych oraz drobne prace ogrodnicze. Przedsiębiorstwo gwarantuje sporządzenie nieodpłatnego kosztorysu w 100% przystosowanego do potrzeb klienta, najlepszej klasy towary oraz fachowe usługi na wysokim poziomie. Grono ekspertów, korzystne ceny oraz jakość obsługi to cechy, dzięki którym firma brukarska może pochwalić się ciągle rosnącą popularnością wśród klientów. Przedsiębiorstwo brukarskie zachęca zainteresowanych z obszaru całego kraju do obejrzenia oferty za pomocą strony internetowej, a także do kontaktu mailowego w celu otrzymania dalszych informacji.

  Data dodania: 14 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • kostka brukowa Wrocław »

  Firma BRUKARD powstała w 1996. Mamy do dnia dzisiejszego około 700 realizacji. Od samego początku istnienia firma specjalizuje się w "układaniu kostki brukowej" we Wrocławiu i okolicach. Firma wykonuje realizacje z zakresu "brukarstwa" dla klientów indywidualnych. Działając w segmencie "usług brukarskich" dla osób prywatnych firma BRUKARD jest nastawiona na bardzo indywidualny gust klienta wymagający najwyższej jakości wykonywanych usług brukarskich. Nasze prace charakteryzują się wyszukanym wzornictwem artystycznego układania kostki brukowej w połączeniu z najnowszymi, niestandardowymi wykonywaniami w szczególności tarasów przydomowych oraz schodów wejściowych budynków. Firma podejmuje się nawet najtrudniejszych wyzwań brukarskich, mając świadomość, że klient oczekuje bardzo dobrego wykonania i efektu estetycznego powierzonej pracy. Wykonujemy nawierzchnie z każdego rodzaju materiału jak kostka betonowa, kostka brukowa, płyty betonowe tarasowe, kostka granitowa, płyty granitowe, płyty z piaskowca, marmuru czy naturalnego kamienia

  Data dodania: 29 09 2017 · szczegóły wpisu »