Komornik Gdynia Tomasz Draganik

Komornik Gdynia Tomasz Draganik Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Gdyni. Swoim działaniem obejmujemy całe Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia i Sopot. Pomagamy we wszystkich działaniach egzekucyjnych - wspieramy w wypełnianiu wniosku egzekucyjnego. Kontakt tel. 58 625 12 58

Szczegóły strony www.komornikdraganik.pl:

Podlinkuj stronę www.komornikdraganik.pl:

Komornik Gdynia Tomasz Draganik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • adwokat czechowice »

  Z usług Kancelarii Radców Prawnych Justyny Ostapiuk mogą korzystać zarówno przedsiębiorstwa, instytucje, jak i klienci indywidualni pochodzący z całej Polski. Zespół prawników Kancelarii reprezentuje swoich klientów przed sądami powszechnymi oraz innymi instytucjami. Mogą tutaj Państwo w pełnym zakresie skorzystać z doradztwa i pomocy prawnej ponieważ Kancelaria współpracuje z ekspertami specjalizującymi się w zróżnicowanych dziedzinach z zakresu ekonomii i prawa. Zapraszamy do korzystania z tanich porad prawnych kancelarii.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Tarnów »

  Kancelaria Adwokacka świadczy bieżącą pomoc prawną na rzecz odbiorców indywidualnych i biznesowych. Głównym obszarem praktyki pozostaje prawo cywilne, rodzinne i karne. Kancelaria usytuowana jest w ścisłym centrum Tarnowa przy ul. Krakowskiej 15.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria odszkodowawcza »

  Kancelaria odszkodowawcza Ulmer, której siedziba mieści się na ulicy Chałubińskiego w Warszawie, zajmuje się dochodzeniem odszkodowań z tytułu obrażeń ciała, śmierci bliskiej osoby, błędu lekarskiego, zniszczony dom,, czy mieszkanie, odszkodowanie oc, powypadkowe i nie tylko.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna »

  Kancelaria Prawna Artur Pieńkos oferuje kompleksowe usługi prawne z wielu dziedzin prawa jak np:

  - prawo administracyjne

  nasi pracownicy pomogą w przygotowywaniu pism, dokumentów dla organów administracji jak i udzielą fachowej porady oraz przygotują potrzebne opinie czy analizy.

  - usługi windykacyjne (windykacja)
  - prawo pracy

  (doradzamy oraz reprezentujemy Klienta przed sądem gdy zaistnieje taka potrzeba)

  - prawo rodzinne
  - prawo karne
  - prawo cywilne
  ... itp.

  Nasz Cel zapewnienie obsługi prawnej na najwyższym poziomie oraz z jak najlepszą skutecznością.


  Pomoc Prawna Warszawa Artur Pieńkos - skutecznie - bezpiecznie - tylko z naszą pomocą! Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami.

  Także jeśli masz jakieś problemy z którymi nie możesz sobie poradzić zapoznaj się z naszą ofertą. Poznaj opinie na nasz temat, znajdziesz je na naszej firmowej stronie.

  Nasza Kancelaria została stworzona z myślą, by pomagać tak firmom jak i Klientom indywidualnym.

  Data dodania: 04 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rzeszów »

  Radca Ewa Lech to prężnie rozwijająca się kancelaria założona przez doświadczonych radców. Adwokat Andrzej Mucha i radca prawny Ewa Lech specjalizują się w obsłudze podmiotów gospodarczych i w reprezentacji tychże podmiotów i osób indywidualnych w skomplikowanych sporach sądowych z obszaru prawa karnego, karno gospodarczego i cywilnego.

  Data dodania: 16 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT RZESZÓW PIOTR RUPAR | KANCELARIA PRAWNA RZESZÓW | DOBRY ADWOKAT RZESZÓW - Strona główna »

  ADWOKAT RZESZÓW PIOTR RUPAR | KANCELARIA PRAWNA RZESZÓW | DOBRY ADWOKAT RZESZÓW
  Adwokat Piotr Rupar, współwłaściciel Kancelarii Prawnej Woś amp; Rupar. Specjalizacja: prawo karne, areszt, rozwód, alimenty, podział majątku, spadek, odszkodowanie, obsługa prawna. Zapraszam.

  Data dodania: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • What Now »

  What Now to zarządzana przez renomowanych mecenasów firma proponująca klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom usługi takie, jak restrukturyzacja finansowa, czy też audyt polityki księgowej firmy. What Now zajmuje się wykonywaniem analizy prawnej umów kredytów bankowych, przygotowywaniem dokumentacji restrukturyzacji i analizą ogólną stanu finansowego działalności gospodarczej. Prawnicy w naszym imieniu ustalają warunki spłaty zadłużenia, dostosowują przedsiębiorstwo do finansowania alternatywnego, jak również współpracują z nadzorcami sądowymi. Firma namawia klientów i instytucje ze stolicy Polski do współpracy, a także do kontowania się drogą telefoniczną oraz za pomocą strony online.

  Data dodania: 19 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Druki firmowe »

  Przygotowaliśmy dla Was pokaźny zbiór druków i formularzy urzędowych. Na druki-formularze znajdziesz pisma sądowe, druki podatkowe, wzory umów o pracę i wiele innych pism formalnych. Tutaj możesz je wypełnić online i wydrukować bądź zapisać na komputerze w formie elektronicznej. Ponad 3000 aktywnych formularzy do wypełnienia online. Zapomnij o kolejkach w urzędach, załatw wszystkie swoje sprawy bez wychodzenia z domu w pięć minut. Ponad 300 najpopularniejszych formularzy dostępnych jest zupełnie za darmo. Zapraszamy, wejdź na naszą stronę i znajdź dokumenty, których potrzebujesz.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Bartosz Masłowski - Notariusz Szczecin »

  Notariusz w Centrum Szczecina – Bartosz Masłowski. 70-350 Szczecin, ul. Bolesława Śmiałego 45/2. Tel. 91-307-07-77, tel. kom. 506-974-95, e-mail: kancelaria@notariusz-maslowski.pl. Kancelaria notarialna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9. 00 do 17. 00 oraz w innych terminach po uzgodnieniu. Poświadczenia własnoręczności podpisów, poświadczenie zgodności odpisów, wypisów, wyciągów lub kopii z okazanymi dokumentami, daty okazania dokumentów, daty pozostawania osoby przy życiu, testamenty, pełnomocnictwa, umowy sprzedaży, ustanawianie hipoteki, umowy darowizny, umowy deweloperskie, umowy zamiany, umowy o dożywocie, umowy przedwstępne, umowy warunkowe, umowy o dział spadku, małżeńskie umowy majątkowe, umowy zniesienia współwłasności, akty poświadczenia dziedziczenia. protokoły przyjęcia lub odrzucenia spadku, ustanawianie ograniczonych praw rzeczowych: hipoteka, służebność, użytkowanie, zastaw, protokoły zgromadzeń spółek prawa handlowego, spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych.

  Data dodania: 16 08 2017 · szczegóły wpisu »