Nowe produkty

Multimedialny ARISTO PRESTIGE 1600V zgodny z Vistą

Firma COMES - największy producent notebooków w środkowej
i wschodniej Europie - rozszerzyła swoją ofertę o nowy komputer przenośny, będący następcą jednego z najbardziej wydajnych notebooków na naszym rynku. ARISTO PRESTIGE 1600V to jeden z pierwszych laptopów w Polsce, który jest w pełni zgodny z najnowszym systemem operacyjnym Windows Vista, obsługuje również interfejs Aero wraz z trójwymiarowymi efektami graficznymi. Laptop ten spełni wszystkie oczekiwania wymagających użytkowników, którzy wykorzystują notebooka zarówno w celach biznesowych oraz jednocześnie oczekują od komputera różnych funkcji multimedialnych zapewniających relaks w domowym zaciszu.

Dedykowany profesjonalistom
Notebooki z serii PRESTIGE przeznaczone są przede wszystkim dla osób szukających najbardziej profesjonalnych rozwiązań w codziennej pracy. To odpowiedź producenta na zapotrzebowanie rynku w kwestii sprzętu o jak największej wydajności. Dlatego ARISTO PRESTIGE 1600V, wyposażony został w procesory najnowszej generacji - Intel Core 2 Duo oraz najwydajniejszą mobilną kartę graficzną ATI Radon Mobile X1600V z 256MB pamięci. Gwarancję efektywności notebooka zapewnia również szybka pamięć DDR2, a także twarde dyski SATA. Dzięki takim parametrom najnowszy komputer przenośny ARISTO nie zwalnia tempa swej pracy nawet w momencie, gdy wykonywana jest na nim równocześnie znaczna liczba zadań.

ARISTO PRESTIGE 1600V umożliwia również szybką i niezawodną komunikację oraz nieograniczone przesyłanie plików. Wbudowany modem, karta sieciowa i karta bezprzewodowej sieci WLAN Intel PRO 3945 zapewniają szybką wymianę danych i dostęp do wszelkich potrzebnych informacji. Z kolei wbudowany moduł Bluetooth umożliwiający połączenie laptopa z telefonem komórkowym, słuchawką bezprzewodowa lub Pocket PC, daje swobodę prowadzenia rozmów głosowych oraz łatwą synchronizację danych z telefonem komórkowym lub innymi urządzeniami wykorzystującymi ten interfejs. W razie braku słuchawki bezprzewodowej, użytkownik może również wykorzystać wbudowany głośnik i mikrofon do przeprowadzania rozmów VoIP.

Nowy model ARISTO wyposażony został w szybkie i pojemne dyski twarde (5400 obr./min.; 8MB cache, przy pojemności 80-120 GB). Nagrywarka płyt DVD daje możliwość archiwizacji nawet 8,5 GB danych na jednym nośniku, co pozwala zmagazynować kilkanaście filmów, kilka tysięcy plików mp3
i zdjęć. Z kolei czytnik kart multimedialnych 4-in-1, współpracujący z kartami pamięci w formacie SD, MMC, MS oraz MS Pro, jest rozwiązaniem pozwalającym na swobodną wymianę zdjęć pomiędzy laptopem i urządzeniami cyfrowymi. ARISTO VISION 1600V posiada również cztery porty USB 2.0, złącze IEEE 1394 (FireWire) oraz port S-Video.

A po pracy...
ARISTO PRESTIGE 1600V to nie tylko profesjonalny komputer przenośny gwarantujący szybkość
i wydajność każdemu specjaliście. Najnowszy notebook z serii dedykowanej dla profesjonalistów, może być również wykorzystywany jako mobilne centrum rozrywki, zapewniające relaks po lub
w trakcie pracy. 15,4 - calowy wyświetlacz panoramiczny zbudowany w technologii GLARE, zapewnia najwyższej jakości obraz o wyjątkowo intensywnych i naturalnych kolorach.

Laptop umożliwia również odbiór wysokiej jakości dźwięku i wyjątkowych efektów audio, m.in. za sprawą wbudowanego głośnikowa niskotonowego - subwooferra. Układ dźwiękowy Audio High Definition obsługuje 8 kanałów dźwiękowych (7.1) i dwa różne strumienie plików dźwiękowych.. Cyfrowe złącze DVI, pozwala natomiast na odtwarzanie sygnału wideo w cyfrowej jakości, również na monitorze zewnętrznym lub ekranie telewizora plazmowego. Z kolei zainstalowana w notebooku najszybsza dostępna dla notebooków karta wideo ATi Mobiliti Radeon X1600, pozwala uruchomić wszystkie najnowsze gry, pozwalając cieszyć się najdrobniejszymi detalami i efektami graficznymi.

Gwarancja
Nowy notebook posiada  24-miesięczną gwarancję w systemie "door-to-door", z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy. Cena ARISTO VISION 1600V w podstawowej konfiguracji to 3899 zł
z VAT.


Nowy notebook ARISTO PRESTIGE 1600V w ofercie firmy Comes
Nowa oferta papierów ozdobnych

Delikatnie, a może klasycznie filcowane? Metalizowane lub fantazyjnie kolorowe? A może ekologiczne lub przezroczyste?

Poszerzenie oferty papierów ozdobnych Map Polska jest odpowiedzią na rosnącą popularność marki Fedrigoni w Europie, w tym również w Polsce. Nowa oferta papierów ozdobnych to osiem kolekcji, w których każdy może znaleźć idealne podłoże dla odzwierciedlenia swoich pomysłów. Wprowadzeniu nowych produktów do oferty towarzyszy premiera nowego, niezwykle funkcjonalnego wzornika papierów ozdobnych.

W pierwszej kolekcji zaprezentowane zostały papiery i kartony delikatnie znakowane filcem: Acquerello (w trzech odcieniach bieli) i Nettuno (pełna gama soczystych kolorów: pastelowych i intensywnych).

Pod nazwą „klasycznie filcowane” kryją się papiery Tintoretto – w czterech naturalnych pastelowych odcieniach oraz Tintoretto Melange – kartony z dodatkowymi wtrąceniami, które dają wizualny efekt tkaniny (stąd też nazwy: Angora, Shetland i Cashmere).

Dla zwolenników bogatej kolorystyki została skomponowana kolekcja kartonów Sirio Colour (podłoża barwione w masie, w intensywnych i pastelowych odcieniach) i Sirio Stardust (ze srebrnymi drobinkami przypominającymi gwiezdny pył).

Złoty, srebrny, perłowy, diamentowy, szafirowy i szmaragdowy – to odcienie kartonów z kolekcji Sirio Pearl – dwustronnie metalizowanych i wyjątkowo wygładzonych. Intensywnie błyszczące jak prawdziwe klejnoty dodają blasku każdemu projektowi.

Dopełnieniem kolekcji są kartony Sirio Pearl Merida – metaliczne, a oprócz tego z lekką fakturą przypominającą filc. Kartony te są wykonane w 80% z mas makulaturowych, a więc dodatkowo są także ekologiczne.

Kolekcję podłoży błyszczących zamyka Constellation Jade - kartony i papiery jednostronnie powlekane z perłowym połyskiem w trzech rodzajach wykończenia powierzchni: Satin (gładki), Laser (prążkowany) oraz Raster (punkt szpilki).

We wzorniku można znaleźć również gamę papierów kremowych i białych o delikatnych fakturach: Constellation Snow i Constellation Ivory. Dla zwolenników idealnie wygładzonych powierzchni jest także wyjątkowy produkt – supergładki Splendorgel Extra White (biały) i Avorio (kremowy).

Klasycznie i elegancko – czyli czas na papiery żeberkowane. W tej kolekcji Map Polska proponuje aż trzy rodzaje podłoży: Corolla Book – idealne do prestiżowych publikacji, Corolla Pentagram – oprócz klasycznego motywu żeberka charakteryzuje się nieregularną fakturą oraz Century Cotton Laid – najwyższej jakości papier z domieszką bawełny oraz ze znakiem wodnym w gramaturze 100 gsm.

Kruche, delikatne, wyjątkowe – papiery przezroczyste. W nowej kolekcji można znaleźć mleczną kalkę (Translucent) oraz papier idealnie imitujący pergamin – Pergamenata – w odcieniu kremowym i białym.

Wszystkie kolekcje przejrzyście układają się w jedną całość, tak, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. We wzorniku, oprócz próbek samych papierów, znajdują się pełne informacje dotyczące formatów, gramatur, zaleceń technicznych itp. potrzebne do wyboru papieru czy kartonu pod konkretne zastosowanie.


Papiery ozdobne Map Polska

Xerox DocuColor 5000 - pierwszy na rynku średnio nakładowy system do druku kolorowego

Firma Xerox poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży pierwszego cyfrowego systemu do średnio nakładowego druku w kolorze. DocuColor 5000 Digital Press drukuje 50 stron A4 na minutę. Jest odpowiedzią na potrzeby firm, które realizują projekty z wykorzystaniem zaawansowanych aplikacji do druku kolorowego w nakładach od 20 000 do 150 000 egzemplarzy miesięcznie.

 “Duża wydajność i dobra cena systemu DocuColor 5000 otwierają nowe możliwości dla firm działających w segmencie druku średnio nakładowego,” – powiedział Jim Hamilton, dyrektor firmy analityczno – konsultingowej InfoTrends’ On Demand Printing & Publishing Consulting Service. “Pod względem cech, takich jak rozdzielczość wydruków czy wytrzymałość, nowy system Xerox jest porównywalny z systemami druku wysokonakładowego.”

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii laserowej nowa maszyna Xerox drukuje w rozdzielczości 2400 x 2400 dpi. Użycie 32 wiązkowego lasera powoduje, że obrazowanie odbywa się znacznie szybciej, niż w przypadku tradycyjnego lasera 2 wiązkowego. System zapewnia dokładniejsze pasowanie i znacznie szersze możliwości w zakresie zarządzania kolorem, niż dostępne na rynku niskonakładowe drukarki kolorowe.

Zaprojektowany z myślą o druku broszur marketingowych, plakatów, korespondencji personalizowanej i innych materiałów kolorowych, system DocuColor 5000 utrzymuje nominalne prędkości pracy nawet wtedy, gdy pracuje z niestandardowymi nośnikami, takimi jak papier powlekany, duże formaty czy wysokie gramatury.

“DocuColor 5000 daje klientom to, czego potrzebują, aby wejść na rynek kolorowego druku cyfrowego lub rozszerzyć swój dotychczasowy biznes,” powiedział Quincy Allen, dyrektor działu Production Systems Group w Xerox. “Nasze 10 letnie doświadczenia w pracy nad rozwojem cyfrowych technologii produkcyjnych doprowadziły do stworzenia niezrównanej linii rozwiązań druku kolorowego. Dotychczas na świecie zainstalowanych zostało ponad 16 tysięcy systemów z serii Xerox DocuColor. Niezależnie od wymagań klientów w zakresie rodzaju wydruków czy wielkości nakładów, Xerox oferuje technologie, narzędzia workflow oraz wsparcie biznesowe, które pozwala im skutecznie funkcjonować na rozszerzającym się rynku kolorowego druku cyfrowego.”   

Wzrost rynku druku cyfrowego w kolorze

Firma analityczno-konsultingowa InfoTrends’ On Demand Printing & Publishing Consulting Service przewiduje, że wzrostowy trend w segmencie cyfrowych wydruków w kolorze będzie się utrzymywał. Liczba dokumentów drukowanych przy użyciu kolorowych urządzeń produkcyjnych w Stanach Zjednoczonych wzrośnie z poziomu 27,5 miliarda w 2005 roku do ponad 161 miliardów w 2009 roku. Oznacza to 42% wskaźnik wzrostu każdego roku.

Wspierając ten trend firma Xerox oferuje najszerszą na rynku linię systemów produkcyjnego druku cyfrowego w kolorze, obejmującą dziewięć urządzeń. Prędkości druku oferowanych wynoszą od 40 (DocuColor 240) do 110 (Xerox iGen3 Digital Production Press) stron na minutę. W ciągu ostatniego roku użytkownicy systemów Xerox wydrukowali na nich ponad 10 miliardów stron. Rozwiązania Xerox są najczęściej wykorzystywanymi urządzeniami w branży.

System Xerox DocuColor 5000 jest wyposażony w charakteryzujący się dużą pojemnością podajnik na 4000 arkuszy, z opcją rozszerzenia o dodatkowe tace mieszczące kolejne 4000 arkuszy. Istotnym udogodnieniem jest możliwość pobierania różnych mediów ze wszystkich tac. System DocuColor 5000 oferuje opcjonalnie dwa urządzenia do prac wykończeniowych: wysokiej pojemności układarkę oraz układarkę ze zszywaczem.

Dzięki nowemu interfejsowi użytkownika współpraca z systemem DocuColor 5000 jest znacznie łatwiejsza. Jest to pierwszy kolorowy system druku cyfrowego wyposażony w interfejs z klawiaturą i myszą – narzędzia, które upraszczają programowanie zadań i manipulację obrazami.

DocuColor 5000 współpracuje z trzema RIP-ami, dzięki czemu może być szybko zintegrowany z istniejącym w danym środowisku workflow. W zależności od indywidualnych potrzeb, do przetwarzania przychodzących plików i kierowania pracą systemu, dostawcy druku mogą wybrać kolorowy serwer Xerox FreeFlow® DocuSP® lub ofertę Creo czy EFI.

W celu zoptymalizowania operacji prepress użytkownicy DocuColor 500 mogą dodatkowo wykorzystać oprogramowanie z kolekcji FreeFlow Digital Workflow Collection, umożliwiające automatyzację rutynowych czynności.

Z myślą o zapewnieniu zwrotu z inwestycji w cyfrowe technologie, firma Xerox oferuje swoim Klientom zestaw startowy wspomagający rozwój działalności usługowej w obszarze komunikacji graficznej. Zestaw, obejmujący między innymi próbki aplikacji i pokazowe wydruki,  jest częścią pakietu Xerox ProfitAccelerator™ Digital Business Resources. Został zaprojektowany specjalnie dla produktów z linii DocuColor. Składa się z siedmiu części poświeconych kluczowym dla biznesu druku cyfrowego obszarom: finanse, sprzedaż i marketing, kreacja i projektowanie, rozwój aplikacji, papier i materiały eksploatacyjne, szkolenia, wsparcie rozwoju biznesu.

Rozwiązanie Xerox DocuColor 5000 Digital Press jest dostępne w sprzedaży bezpośredniej Xerox Polska oraz u Autoryzowanych Koncesjonerów Xerox.

 


Xerox DocuColor 5000
Xerox DocuColor 250

Firma Xerox Polska wprowadziła na rynek cztery nowe urządzenia pod wspólną nazwą DocuColor 250. Urządzenia są przeznaczone dla firm reklamowych, firm usługowych druku cyfrowego i produkcji poligraficznej oraz wszelkich grup roboczych, potrzebujących w swej codziennej pracy profesjonalnych wydruków kolorowych. Wysoką jakość wydruków o rozdzielczości 2400 x 2400 dpi, zapewnia unikalny, zaprojektowany przez firmę Xerox 32 wiązkowy laser. Drukowane obrazy mają 5,7 miliona pikseli. Poziom połysku jest płynnie regulowany. Uzyskanie ostrych, wyrazistych obrazów jest możliwe, dzięki specjalnej technologii produkcji tonera Emulsion Aggregation (EA)* High Gloss.

System DocuColor 250 pracuje z prędkością 50 stron na minutę dla wydruków kolorowych i 65 stron na minutę dla wydruków czarno-białych. Zalecane obciążenie miesięczne wynosi do 35 tysięcy stron. Prędkość pracy skanera wynosi od 50 do 80 stron na minutę. Obrazy skanowane są w maksymalnej rozdzielczości 600×600 dpi. Kopiarka wyposażona jest w pamięć 256 MB oraz twardy dysk o pojemności 80 GB. Posiada funkcję zwiększania poziomu połysku, kopiowania dwustronnego, obracania obrazu, numerowania, przekształcania (uzyskując efekt negatywu lub odbicia lustrzanego) i zmieniania rozmiaru kopiowanych obrazów (od 25% do 400%).

Xerox oferuje użytkownikom cztery konfiguracje DocuColor 250. W zależności od zastosowania dostępna jest wersja ze zintegrowanym kontrolerem EFI Fiery oraz trzema zewnętrznymi kontrolerami produkcyjnymi, EFI, Creo i najnowszym, Xerox DocuSP. Wersja DocuColor 250 ze zintegrowanym kontrolerem EFI Fiery przeznaczona jest do zastosowań w środowisku biurowym. Konfiguracje z zewnętrznymi kontrolerami zaprojektowane zostały z myślą o firmach z branży usług poligraficznych. Wybór spośród czterech kontrolerów zapewni integrację z każdym systemem workflow, zarówno w grupie roboczej, jak i w środowisku produkcyjnym.

„Dzięki swojej przystępnej cenie, od 38.000 €, systemy DocuColor 250 mają szanse stać się przebojem polskiego rynku,” – powiedział Tomasz Suchecki, Marketing Manager Systemów Produkcyjnych w Xerox Polska. „Platforma DocuColor 250 jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą budować cyfrowy biznes niemalże od zera, nie posiadając początkowego nakładu produkcyjnego.”

Obsługa DocuColor 250 odbywa się za pośrednictwem dużego, kolorowego wyświetlacza, ułatwiającego programowanie poszczególnych funkcji lub przez interfejs kontrolera druku. Użytkownik może zaprogramować środowisko pracy, w taki sposób, aby najczęściej używane funkcje, były łatwo dostępne. Zwiększona pojemność tonera redukuje częstotliwość jego wymiany. W razie konieczności, toner może być wymieniony bez potrzeby przerywania pracy. Drukarka wyposażona jest w funkcję standardowego druku dwustronnego oraz funkcję końcowego obrabiania dokumentów (zszywanie, dziurkowanie, składanie).

Wysoką ładowność zapewnia pięć tac o łącznej pojemności 3260 kartek, która może być opcjonalnie zwiększona o dodatkowe 2000 kartek. W konkurencyjnych drukarkach tej klasy wskaźnik ten jest średnio o 50% niższy.

Dostępność produktu

Systemy DocuColor 250 w konfiguracji z zewnętrznymi kontrolerami produkcyjnymi są dostępne w bezpośredniej sprzedaży Xerox Polska oraz u Autoryzowanych Koncesjonerów Xerox: X-Partner, Xpress i Xteam.

Systemy DocuColor 250 w konfiguracji ze zintegrowanym kontrolerem EFI Fiery są dostępne w otwartej dystrybucji. Można je nabyć u Autoryzowanych Partnerów Xerox (lista firm znajduje się na stronie www.xerox.pl).* Cząsteczki tonera powstałego w technologii EA są znacznie mniejsze, niż cząsteczki w zwykłych tonerach do drukarek laserowych; mają od 3 do 5 mikrometrów, co pozwala drukować obrazy o lepszej ostrości. Jednocześnie, przy zastosowaniu cząsteczek 5-mikrometrowych wydrukowanie strony wymaga o 40% mniej tonera, niż przy cząsteczkach występujących w zwykłym tonerze (ok. 9 mikrometrów). Tym samym, mniejsze jest zużycie energii i powstaje mniej odpadów.

 


Nowy Xerox DocuColor 250

Epson Perfection 3590 Photo

Skaner dla początkujących – łatwy w użyciu

 Kto potrzebuje urządzenia do szybkiego i prostego skanowania tekstów, obrazów, negatywów, slajdów oraz filmów 35 mm? Dziś Epson prezentuje skanery Perfection 3490 Photo oraz Perfection 3590 Photo. Korzystanie z tych urządzeń jest niezwykle proste. Wystarczy włożyć przeznaczony do zeskanowania materiał i nacisnąć przycisk „Start”. Nowe skanery firmy Epson automatyczne wykrywają, czy mają zeskanować pozytyw czy negatyw, tekst monochromatyczny czy też kolorowy obraz.

Użytkownicy, którzy preferują klasyczne aparaty albo chcą przenieść do komputera negatywy i slajdy z ery „przedcyfrowej”, mogą teraz zeskanować nawet cztery negatywy lub trzy oprawione slajdy w jednym przebiegu dzięki zintegrowanej jednostce do skanowania materiałów przezroczystych. Automatyczny podajnik filmów w skanerze Epson Perfection 3590 pozwala na łatwe archiwizowanie negatywów. Co więcej, po zainstalowaniu opcjonalnego modułu oba skanery mogą przetwarzać nawet 24 obrazy jednocześnie. Rozdzielczość 3200 x 6400 dpi gwarantuje idealną jakość obrazu. Do skanerów dołączony jest pakiet oprogramowania składający się z narzędzia do skanowania i przetwarzania obrazów Epson Creativity
Suite oraz aplikacji ArcSoft® PhotoImpression™ 5 i ABBYY® Fine Reader® Sprint 6. Nowe skanery to w prostej linii następcy bardzo popularnych i szeroko nagradzanych modeli Epson Perfection 2480 Photo oraz Epson Perfection 2580 Photo. Modele 3490 i 3590 wyróżniają się od poprzedników większą szybkością oraz doskonalszą optyką, co w połączeniu z woczesnym oprogramowaniem daje ich użytkownikowi prawie doskonały skan, gdy owa o stosunku ceny do możliwości.

Skanery Epson Perfection 3490 Photo i Epson Perfection 3590 Photo będą dostępne w sklepach od września 2005 roku.
 
Rzut oka na skanery Epson Perfection 3490 Photo oraz Perfection 3590 Photo:

* Zintegrowana jednostka do skanowania slajdów i
negatywów (4 negatywy 35 mm lub 3 oprawione
slajdy 35 mm w jednym przebiegu);
* Rozdzielczość 3200 x 6400 ppi;
* Automatyczny podajnik filmów na paski zawierające
do 6 negatywów (Epson Perfection 3590 Photo);
* Skanowanie do PDF, wiadomości e-mail i plików za
naciśnięciem jednego przycisku;
* Dołączone oprogramowanie: Epson Creativity Suite,
ArcSoft® PhotoImpression™ 5 oraz ABBYY® Fine
Reader® Sprint 6;
* Szybkie łącze USB 2.0;
* Opcjonalnie: automatyczny podajnik filmów
umożliwiający zeskanowanie 24 obrazów;
* Premiera w Polsce: wrzesień 2005 roku;
* Sugerowana cena detaliczna brutto skanera Epson
Perfection 3490 Photo: 399 złotych (z podatkiem
VAT);
* Sugerowana cena detaliczna brutto skanera Epson
Perfection 3590 Photo: 610 złotych (z podatkiem
VAT).


Nowy skaner Epson Perfection 3590 Photo

Xerox 510 - nowe urządzenie do zastosowań inżynieryjnych

Firma Xerox, dostawca rozwiązań do zarządzania dokumentami,
wprowadziła do oferty nowe urządzenie szerokoformatowe do zastosowań inżynieryjnych: monochromatyczny system Xerox 510dp.

System druku szerokoformatowego Xerox 510 zaprojektowany został z myślą o zespołach, tworzących dokumenty CAD i GIS. Drukarka posiada funkcje skanowania, kopiowania
i archiwizacji. Rozwiązanie jest skalowalne, co umożliwia dokładanie nowych funkcji w miarę wzrostu potrzeb użytkownika (rozbudowa od 1 do 3 rolek podających, zwiększenie szybkości drukarki od 5A1 do 10A1/min, podwojenie szybkości skanera, skanowanie w kolorze).

Dzięki zastosowaniu opatentowanej przez firmę Xerox technologii MicroDensity, użytkownicy 510 mogą uzyskać wyjątkowej jakości kopie, o doskonałej precyzji od brzegu do brzegu, przy każdym wydruku. 256 odcieni szarości pozwala zoptymalizować półtony i cienie.

System Xerox 510 na bieżąco oczyszcza mechanizm ze swobodnych cząsteczek toneru, zmniejszając w ten sposób zanieczyszczenie oraz zwiększając czas nieprzerwanej pracy
i niezawodność. W porównianiu z innymi dostępnymi urządzeniami na rynku, cechuje się najwyższą efektywnością wykorzystania tonera (ponad 3000 m kwadratowych typowych rysunków CAD).

System Xerox 510 wytrzymuje obciążenie drukiem do 10 000 metrów kwadratowych
na miesiąc. Czujniki COMS w skanerze kalibrują się samodzielnie przed każdym zadaniem wydruku. W praktyce eliminuje to potrzebę poprawek i okresowego wzywania serwisu w celu dokonania kalibracji.

Urządzenie posiada zgodny z branżowymi standardami kontroler AccXES i oprogramowanie, które bezproblemowo  integrują się z każdą  siecią. Intuicyjny, łatwy do zrozumienia interfejs pokazuje status wydruków i pozwala użytkownikowi zachować pełną kontrolę. Dostarczone oprogramowanie i firmware (oprogramowanie wewnętrzne) zgodne są z Windows® NT/2000/XP, Adobe® PostScript® 3 i PDF, JPEG i innymi popularnymi formatami plików.

Urządzenie przyjmuje oryginały o grubości do 1,27 cm, o szerokości do 106,68 cm i długości do 30,48 m; skanuje obrazy o szerokości do 91,44 cm i długości do 30,48 m.

Podukt oznaczony jest znakiem ENERGY STAR®, co potwierdza, że został zaprojektowany w taki sposób, aby zużywać mniej energii, a w rezultacie zwiększyć oszczędności finansowe i przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.


Xerox 510 - nowe urządzenie do zastosowań inżynieryjnych
PODRECZNIKI SZKOLNE NA CD - CZĘŚĆ 2 .
Podręczniki szkolne na CD cześć druga, to płyta CD, na której można znaleźć materiały z chemii, matematyki, biologii oraz fizyki. Zawierają one program szkolny obejmujący poziom gimazjum i liceum. Dzięki funkcji wyszukiwania, można szybko dotrzeć do interesujących zagadnień. Przy każdym opracowanym temacie, znajdziemy odnośniki, dzięki którym przeniesiemy się do związanych z nim zagadnień i rozszerzymy wiedzę. Program zawiera również animacje, zdjęcia i filmy, które ilustrują wybrane tematy i pozwalają lepiej je zrozumieć.
 
Podręczniki szkolne na CD część pierwsza stanowią doskonałe uzupełnienie zajęć szkolnych. Program ten pomaga poszerzyć i usystematyzować posiadaną wiedzę.
 
W programie znajdziesz:
 
sekwencje filmowe
zdjęcia i rysunki
szczegółowe mapy
funkcje wyszukiwania tematów, fragmentów lektur
możliwość wydruku dowolnych fragmentów
 
Detal 19,90zł 
Premiera: 22 sierpnia  2005

Podreczniki dla młodzieży